Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szybkie przelewy za granicę i korzystne kursy. Konto Revolut daje więcej możliwości - Norwegia

Czytali temat:
marcin skorupski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Szymon K.... Kasia K boj fra oszlo Daniel Bednarz Karol Dworzecki Andrzej. Piotrus 2504 Marek_81 Dariusz Nowak (3046 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
Do przelewów super sprawa. Pieniądze z norweskiego Revoluta to polskiego banku doszły poniżej 24h. Bez prowizji i dodatkowych opłat. Doładowujesz noki na Revolut, w aplikacji wymieniasz NOK na PLN i w aplikacji wysyłasz PLN na polskie konto w banku. Rewelacja. Revolut nie jest idealny i zwykle karty dają lepsze możliwości w niektórych przypadkach - np wliczone ubezpieczenie podróży.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Developer775)
Wiking
Mam problem z przelaniem zlotowek z visy w MBanku na revolut. 4 razy próbowałem i 4 razy tylko 1zl przeszedł i zaraz wrócił, mimo że wysłałem 2o zł. ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Waldus41)
Wiking
Ogromne opłaty w polskich bankach przy wplacie na konto revolut
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
Z tymi ogromnymi opłatami polskich banków to prawda. City Bank pobiera aż 8% prowizji za doładowanie. Każdy to doładowuje polska karta powinien sprawdzić warunki swojej karty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post

(p10ter)
Wiking
Niestety nie dla wszystkich walut można robić przelew bez opłat z Revoluta. Robiąc przelew w USD na polskie konto, musicie szykować się na opłatę manipulacyjną (20-40 USD). Revolut o tym nie informuje i nie zwraca tej kwoty. Ja się na nich tak naciąłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Ciekawa opcja... Osobiscie korzystam z Transfer24... Przelew w doslownie 10 minut... I oplata od 5,90 NOK...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eve 25
(Eve 25)
Wiking
Mam pytanie mam dostać zwrot podatku z Norwegii na konto ale nie mam możliwości założenia konta ani w Norwegii ani Polsce czy mogę zalozycyto revolution i pieniądze że zwrotu przyjdą bez problemu tam??? No i później bez problemu wysyłam je na kogoś w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zbigniew moltkau
(mordaxl)
Wiking
Jak przelac gotówkę z konta rewoøut na konto norweskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok