Szybkie przelewy za granicę i korzystne kursy. Konto Revolut daje więcej możliwości Artykuł sponsorowany
Revolut 27 marca 2020
08:00

Szybkie przelewy za granicę i korzystne kursy. Konto Revolut daje więcej możliwości

7
Skomentuj
Już ponad 10 milionów ludzi na całym świecie korzysta z konta Revolut. Revolut
W dzisiejszych czasach wiele osób związanych jest na stałe z kilkoma krajami i często posługuje się wieloma walutami – to właśnie dla takich osób idealnym rozwiązaniem jest konto Revolut, które nie tylko umożliwia szybkie przelewy międzynarodowe, ale też daje wyjątkowe bezpieczeństwo transakcji i ścisłą kontrolę wydatków. To może być też świetna opcja dla osób, które dużo podróżują – dzięki koncie Revolut nie trzeba się bowiem martwić o wymianę pieniędzy podczas zagranicznych wyjazdów oraz dostępność walut w kantorach.
Jedną z największych zalet konta Revolut jest też fakt, że można je założyć zaledwie w kilka minut, bez potrzeby wychodzenia z domu – wystarczy telefon komórkowy i dostęp do internetu.

Korzystne kursy i szybkie transakcje 

Funkcją, która w szczególności powinna zainteresować Polaków, mieszkających w Norwegii, jest opcja błyskawicznych przelewów zagranicznych zgodnych z międzybankowym kursem wymiany walut – niewielka opłata za tego typu transakcje wynosi jedynie 0,5 proc. powyżej kwoty 20 tys. złotych miesięcznie. Takie same kursy zapewnione są także w przypadku transakcji bezgotówkowych za granicą w aż 30 walutach.  

W specjalnej aplikacji z łatwością można też skonfigurować płatności cykliczne, dzięki którym nigdy już nie zapomni się o zapłacie czynszu czy rachunków za telefon.

Oszczędność i kontrola wydatków

Konto Revolut daje też możliwość dokładnego kontrolowania swoich wydatków – każdego miesiąca można sprawdzić, gdzie trafiają pieniądze oraz ustawić limity na kategorie, takie jak restauracje czy sklepy spożywcze. To też świetny sposób na oszczędzanie – dzięki opcji zaokrąglania do pełnych kwot przy płatności kartą z łatwością i bez wyrzeczeń można odłożyć środki na wymarzony cel. Korzystając z karty płatniczej Revolut część środków wraca też do użytkownika w postaci voucherów lub zniżek na wybrane usługi.

Wyjątkowo bezpieczne

Dzięki funkcji geolokalizacji korzystanie z konta jest jeszcze bezpieczniejsze - jeśli karta płatnicza będzie używana w innym miejscu niż to, w którym znajduje się telefon użytkownika, automatycznie zablokowane zostaną wszelkie transakcje, a informacja zostanie natychmiast przekazana właścicielowi konta.  Za pomocą specjalnej bezpiecznej aplikacji, wszyscy klienci mogą też na bieżąco zarządzać swoimi usługami, m.in. zablokować lub odblokować kartę płatniczą.

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Szymon K....
Szymon K.... 31-03-2020 02:59

Ciekawa opcja... Osobiscie korzystam z Transfer24... Przelew w doslownie 10 minut... I oplata od 5,90 NOK...

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
p10ter
p10ter 28-03-2020 12:03

Niestety nie dla wszystkich walut można robić przelew bez opłat z Revoluta. Robiąc przelew w USD na polskie konto, musicie szykować się na opłatę manipulacyjną (20-40 USD). Revolut o tym nie informuje i nie zwraca tej kwoty. Ja się na nich tak naciąłem

-1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Krzysztof Witkowski
Krzysztof Witkowski 27-03-2020 21:13
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Zgłoś komentarz
Byk Miks
Byk Miks 27-03-2020 17:29

Z tymi ogromnymi opłatami polskich banków to prawda. City Bank pobiera aż 8% prowizji za doładowanie. Każdy to doładowuje polska karta powinien sprawdzić warunki swojej karty.

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Waldus41
Waldus41 27-03-2020 15:21

Ogromne opłaty w polskich bankach przy wplacie na konto revolut

-6
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Developer775
Developer775 27-03-2020 14:46

Mam problem z przelaniem zlotowek z visy w MBanku na revolut. 4 razy próbowałem i 4 razy tylko 1zl przeszedł i zaraz wrócił, mimo że wysłałem 2o zł. ??

2
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Byk Miks
Byk Miks 27-03-2020 09:16

Do przelewów super sprawa. Pieniądze z norweskiego Revoluta to polskiego banku doszły poniżej 24h. Bez prowizji i dodatkowych opłat. Doładowujesz noki na Revolut, w aplikacji wymieniasz NOK na PLN i w aplikacji wysyłasz PLN na polskie konto w banku. Rewelacja. Revolut nie jest idealny i zwykle karty dają lepsze możliwości w niektórych przypadkach - np wliczone ubezpieczenie podróży.

11
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Wakacje kredytowe i refinansiering w Norwegii [Video]

Wakacje kredytowe i refinansiering w Norwegii [Video]

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr Reklama

Bliżej nas