Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Jeżeli profil który skomentował ten post faktycznie należy do danej firmy to artykuł wprowadza w duży błąd. Natomiast nie rozumiem co ma do tego to od kiedy jest Pan w Nor jak i również wiek autorki tekstu, skoro wiadomo, że nie zawsze idzie on w parze z rozumem więc teksty typu jestem starszy wiem lepiej nic nie wnoszą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Panie Janie takie same słowa użyto dzisiaj w radio "Polska skonfiskowała itp....właściciel firmy z Norwegii pozbawiony swojej własności w Polsce...prosi władze o pomoc..." to że Moja Norwegia zżyna bezmyślnie (często z błędami stylistycznymi) artykuły z innych gazet to inna sprawa .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Uczyć się , uczyć , absolwent polonistyki .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Norenco Polska
(NorencoPolska)
Wiking
Norenco Polska akceptuje polskie prawo i je przestrzega. Rozumiemy że nasz Rząd chce nasa chronić. Nasze siły produkcyjne skierowane są na bezpieczeństwo Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Wszystkie artykuły , wprowadzające w zły nastrój Obywateli polskich , jest naganny , wprowadzanie w błąd informacją , jest ścigane i będzie ścigane przez polskie służby !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
O tyle o ile się z Panem zgodzę, że fałszywe artykuły nie powinny mieć miejsca bo wprowadzają ludzi w błąd to jednak wątpię, że jakieś służby zaczęły by dochodzenie w sprawie tego, że w internecie kłamią. No i nadal nie mam pewności co do autentyczności profilu Norenco Polska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Norenco Polska
(NorencoPolska)
Wiking
przepraszam za błąd: Rozumiemy że nasz Rząd chce nas chronić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Norenco Polska
(NorencoPolska)
Wiking
To jest przyczyna całego zdarzenia
www.nrk.no/osloogviken/polen-konfiskerer...til-norge-1.14953916

Panie Szymonie chyba nie ma możliwości żeby to Panu udowodnić. Zapraszam na nasz profil na fb może wtedy Pan uwierzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Proszę Państwa , Polska musi się obronić przd epidemią , to jest 38 -39 mln ludzi Norwegia - ok. 5 - 6 mln. Polska się obroni i napewno pomoże Norwegii . Proszę Państwa , BĄDŹCIE OSTROŻNI .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sula
(Sula)
Wiking
PO i lewica wszystkie maski, respiratory i cały osprzęt ratujący życie wysłali by do Niemiec, oni zawsze dbają o interesy Niemiec.
PiS dba o Polaków i chwała im za to.
Sam artykuł czysto propagandowy, tytuł wprowadza w błąd ludzi, no ale czego więcej się spodziewać po tej stronie.....niczego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok