Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1 Post
Norenco Polska
(NorencoPolska)
Wiking
Rozumiemy sytuację w Norwegii. Firmy norweskie też nie nadążają z produkcją środków dezynfekujących ( tak samo jak i my w Polsce)i na pewno dodatkowe produktu wysłane przez naszą firmę w jakimś małym stopniu przyczyniłoby się do większego bezpieczeństwa ludzi. Ale zakaz to zakaz. My nic nie możemy w tej sytuacji zrobić oprócz tego co już zrobiliśmy. Dopóki Rząd nie zmieni decyzji my nie możemy nic wysłać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
'Uderz w stół , nożyce się odezwą ' Brak reakcji niby autorki artykułu , Moja Norwegia traci wiarygodność , ha det bra .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(MichalSan)
Wiking
Tu jeszcze większa nagonka, szczególnie w komentarzach.

www.vg.no/nyheter/innenriks/i/70AdA4/sp-...len-etter-sprit-nekt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
natalia MojaNorwegia
(nataliaMojaNorwegia)
Redaktor
@Norenco Polska

Dziękujemy za Wasz głos w sprawie. Dodaliśmy go do artykułu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Redaktor
Obywatele Norwegii , atakujący polskich Obywateli , nie wjadą na terytorium Polski !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Redaktor
Były już tu różne artykuły odbiegające od rzeczywistości, ale po czymś takim powinniście poważnie zastanowić się nad dalszą działalnością. Poważnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 51  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Redaktor
Zawsze i wszędzie będę wspierał moją Ojczyznę Rzeczpospolita Polska ! Witam Polaków , musimy zadbać o Nasze Rodziny , proszę ! Tępcie złe zachowania , znacie mnie , ja bolo .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Redaktor
Jak to atakujący? W jaki sposób? I niby czemu ktoś miałby nie wjechać, bo raczej nie ze względu na to, że jakaś losowa osoba napisała to w komentarzu na jakiejś stronie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bookers M
(Bookers)
Redaktor
Wojewoda, który nie wyraził zgody na wysyłke nie pomyślał o Polakach mieszkających w Norwegii, którzy chcieli by rownież skorzystać z tego dobrodziejstwa co produkuje Norenco Polska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Redaktor
Dziwne ! Brak komentarza od niby autorki artykułu , udzielają się niejaki Szymon , Kweiptop1983 i 55555555 55555555 rączki opadły , przypominam że Gdynia został a wybudowana wysiłkiem Narodu Polskiego !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok