Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..łame przepisy i jestem dumna(* to chyba z norweskiego) z tego
...sick and destroy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kuba W
(Wojewoda)
Wiking
widzieliscie normalnych norkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Najlepsze jest to ze jak nasi jadą w Polsce na prom to cisną ile fabryka da, w Szwecji noga z gazu a w Norwegi pełna kulturka. W Polsce walczą z piractwem tyle lat i bez rezultatów. Skąd ten fenomen? Czy to położenie geograficzne wpływa na mózg, czy strach przed „uszczupleniem” konta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Bzdury odpowiadasz. Ja wszędzie jeżdżę tak samo, nie ważne czy to Polska, Szwecja czy Norwegia tj pomiędzy 90 a 110 i żadnego mandatu przez 20 lat jazdy i prawie pół milionie przejechanych kilometrów nie dostałem. Można?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Nie każdy oczywiście, ale jest pewna zależność. Im więcej słomy z buta wystaje tym noga cięższa. Mi tez tej słomy trochę wystaje bo nie mam cierpliwości wlec się 90 na prostej drodze, wszystko w granicach rozsądku oczywiście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mieczysław Kwiatkowski
(mietekgursken)
Wiking
Jeat taki punkt który mówi o jeździe na nieodpowiednich światłach. Dziwię się że pieniędzy szukają wszędzie a tu na samych światłach zarobiliby bynajmniej w rejonie møre og romsdal dziennie chyba nie przesadzę jakieś 500 000 nok dziennie.95% jeździ na przeciwmgielnych o regulacji nie wspomnę . Policja tylko .mierzy prędkość lub trzeźwość.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Bynajmniej sie nie czepiaj, purysto . Chlopak chcial cos powiedziec i mu sie prawie udalo a ty go poprawiasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
baster pl napisał:
pomiędzy 90 a 110 i żadnego mandatu przez 20 lat jazdy i prawie pół milionie przejechanych kilometrów nie dostałem. Można?
Może to czarodziejska moc czerwonych majtek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
[quote]baster pl napisał:
pomiędzy 90 a 110 i żadnego mandatu przez 20 lat jazdy i prawie pół milionie przejechanych kilometrów nie dostałem. Można?
Może to czarodziejska moc czerwonych majtek.[/quote

...I białych skarpet prawdopodobnie
...dobrze ,że nie zimą ...w sandałach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Mirek Biłek
(mirecque)
Wiking
Prawdą jest, że przynajmniej w okolicach Oslo, na dwupasmówkach i na autostradach o prędkości dopuszczalnej 100 lub 110 policja intensywnie patroluje, ale bardzo rzadko zatrzymuje jak ktoś przekracza o 10-20 km/h. Większość przekracza i nie ma reakcji. Natomiast widziałem jak złapali niektórych ludzi jadących ze znacznym przekroczeniem prędkości. W Norwegii policja robi swoją robotę i kieruje się zdrowym rozsądkiem. Ja jestem w Norwegii 12 lat i nigdy nie zapłaciłem mandatu. Jeżdżę tak, jak większość. Czyli jeśli nawet przekraczam, to na autostradach i niedużo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok