Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1 Post
alfred2
(alfred2)
Wiking
widzieliscie normalnych norkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Najlepsze jest to ze jak nasi jadą w Polsce na prom to cisną ile fabryka da, w Szwecji noga z gazu a w Norwegi pełna kulturka. W Polsce walczą z piractwem tyle lat i bez rezultatów. Skąd ten fenomen? Czy to położenie geograficzne wpływa na mózg, czy strach przed „uszczupleniem” konta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Bzdury odpowiadasz. Ja wszędzie jeżdżę tak samo, nie ważne czy to Polska, Szwecja czy Norwegia tj pomiędzy 90 a 110 i żadnego mandatu przez 20 lat jazdy i prawie pół milionie przejechanych kilometrów nie dostałem. Można?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nie każdy oczywiście, ale jest pewna zależność. Im więcej słomy z buta wystaje tym noga cięższa. Mi tez tej słomy trochę wystaje bo nie mam cierpliwości wlec się 90 na prostej drodze, wszystko w granicach rozsądku oczywiście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mieczysław Kwiatkowski
(mietekgursken)
Wiking
Jeat taki punkt który mówi o jeździe na nieodpowiednich światłach. Dziwię się że pieniędzy szukają wszędzie a tu na samych światłach zarobiliby bynajmniej w rejonie møre og romsdal dziennie chyba nie przesadzę jakieś 500 000 nok dziennie.95% jeździ na przeciwmgielnych o regulacji nie wspomnę . Policja tylko .mierzy prędkość lub trzeźwość.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
mietekgursken napisał:
Jeat taki punkt który mówi o jeździe na nieodpowiednich światłach. Dziwię się że pieniędzy szukają wszędzie a tu na samych światłach zarobiliby bynajmniej w rejonie møre og romsdal dziennie chyba nie przesadzę jakieś 500 000 nok dziennie.95% jeździ na przeciwmgielnych o regulacji nie wspomnę . Policja tylko .mierzy prędkość lub trzeźwość.pozdrawiam
Czy jestes pewien, ze znasz znaczenie slowa "bynajmniej" ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
325 Postów
cham
(cham)
Stały Bywalec
Bynajmniej sie nie czepiaj, purysto . Chlopak chcial cos powiedziec i mu sie prawie udalo a ty go poprawiasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
cham napisał:
Bynajmniej sie nie czepiaj, purysto . Chlopak chcial cos powiedziec i mu sie prawie udalo a ty go poprawiasz.

bo to jak z tym Faustem, co zlo chcac czynic, dobro czynil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas