Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Po ciężkiej chorobie została bez środków do życia. Polka walczy z NAV o pomoc socjalną - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Wiking
I to jest moim zdaniem s***********o wobec osoby która płaci podatki .My nie przyjechalismy tu na specjalnych warunkach jak np.niemcy (ze pól roku kursu jezykowego ) tylko z samolotu prosto do roboty .i teraz ktoś zachoruje to nie znamy sie (spadaj )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Asikhb napisał: Na razie sam sobie odpisałeś... E tam, to nie odpowiedź, a jedynie zwykły przecinek w prostym zdaniu.
Inaczej gość dostał by zadyszki i klawiaturę krew by zalała.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Od samego kontaktu z navem można się rozchorować... Powinni coś zrobić z tym by podczas ciężkiej choroby człowiek nie musiał się dodatkowo stresować, przecież każdego to może spotkać, nawet tych, którzy tam pracują. Powinni pomóc natychmiast a formalnościami zająć się później, przecież życie ludzkie jest najważniejsze. Gdy chodzi o śniadych to „prowadzają ich za rączkę”, nawet gdy przepisy się zaostrzyły i nie ważnie czy pracowali czy nie, na to idą nasze podatki, mówiąc językiem śniadych - pieniądze Allaha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Gdy chodzi o śniadych to „prowadzają ich za rączkę”, nawet gdy przepisy się zaostrzyły i nie ważnie czy pracowali czy nie, na to idą nasze podatki, mówiąc językiem śniadych - pieniądze Allaha.
Może założysz forum o "śniadych" i "kolorowych" i wszystkich niby innych od twojego Boga. Po co się głupawo (rasizm jest karalny przypomnę) wysłośliwiasz w tym smutnym dla tej pani temacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
To jest rasizm? Oni są śniadzi a my jesteśmy biali, znam niektórych i czasami im zazdroszczę ze my musimy ciężko pracować a oni dostają to wszystko na tacy. Stwierdzam fakty i według mnie jest to niesprawiedliwe ze człowiek, który płacił podatki jest tak traktowany jak pani z artykułu a uchodźcy wystarczy ze się tu załapią a dostają dużo więcej, bez pracy. Na to idą mnedzyinnymi moje pieniądze wiec mam prawo coś na ten temat powiedzieć.
Poza tym ze względu na charakter artykułu nie wypada sobie tu dogryzać jak ostatnim razem.
Uważam ze powinnismy pod artykułami trzymać się tematu a nie prowokować i schodzić na boczne tory... Czasami z komentarzy można się dowiedzieć więcej niż z samego artykułu, na przykład doświadczenia z navem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:

Uważam ze powinnismy pod artykułami trzymać się tematu a nie prowokować i schodzić na boczne tory...

Otóż to, więc po co schodzisz z tematu i prowokujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jakubb Burdaa
(jaabuu)
Wiking
Moze zróbmy dla Niej zrzutke. Poproszę o numer to Vipsowania gotówki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok