Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polskie busy na celowniku Inspekcji Pracy. Norwegowie walczą o pasażerów z lotniska - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski Tomasz Szymanski kris *** Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo PC89 Iva Ivon MNMN Onty_Ja_Gabriel_3. Emil Moderator Natalia Ad (1217 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:
wow! redakcja MN czeka na komentarz firmy. Brzmi powaznie Ta administracja od zawsze hołubiła na tym portalu takich hochsztaplerów.
Ba, nawet potrafiła usuwać wszystkie negatywne posty i to wtedy gdy te firmy działały w Norwegi Nielegalnie!.
To czemu się dziwić teraz, że udają zainteresowanie poprawnością.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JonatanZ)
Wiking
Już widzę jak Torpexpressen podjeżdża pod drzwi mojego domu i zaprasza na pokład..
Widzę również, jak gawiedź wypowiadająca się na forum kupuje bilet NSB na lotnisko TORP lub u ww przewoźnika..
Skoro korzystam z usług to nie pluję na te usługi.
No – ale to takie typowe, nasze, polskie..
Pozdr.JZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
JonatanZ napisał:
Już widzę jak Torpexpressen podjeżdża pod drzwi mojego domu i zaprasza na pokład..
Widzę również, jak gawiedź wypowiadająca się na forum kupuje bilet NSB na lotnisko TORP lub u ww przewoźnika..
Skoro korzystam z usług to nie pluję na te usługi.
No – ale to takie typowe, nasze, polskie..
Pozdr.JZ
Co prawda, jestem tą " forumową gawiedzią" jak to mnie wypowiadającego się, wyżej opisałeś.
Jednak wiem co osobiście piszę.
Przez te kilkanaście lat tu w Norwegi, miałem już do czynienia z niejednym polskim przewoźnikiem i NIESTETY!!! żaden z nich nigdy nie równał się do tych legalnych NORWESKICH przewoźników! chociaż nawet i sporo droższych jednak nieporównywalnie bezpieczniejszych pod każdym względem.
A nawet jeden raz, straciłem lot do Wrocławia, ponieważ na autostradzie nawalił "niezawodny złom" i nikt nie powiedział nawet przepraszam.
Natomiast, jak już znalazłem adres i telefon trefnego przewoźnika i to nie od kierowcy, który prawie na klęczkach błagał by go nie zatłuc, zażądałem zwrotu za bilet lotniczy, to chciano mnie fizycznie zastraszyć!. Dobrze, że chociaż po godzinie, zabrano nas z autostrady!
Dlatego też wątpliwy obrońco "uciśnionych polskich przewoźników"
CMOKNIJ MNIE, W SAM ŚRODEK ODBYTU!!!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Przecież ci busiaże to porażka, stoją jak hieny z tymi kartkami . Kiedyś się pobili na przystanku kierowcy za Oslo bo jeden drugiemu pobierał klientów, a najlepsze jak torby wyleciały na trasie z klekota i dziwi mnie że od pierwszej jaką minołem do busa na poboczu było że 2 kilometry .
Są chętni to i som busy, dla mnie niech se dalej jeżdżą tylko pewno unibuss nie zarabia za dużo na obsługiwane trasie i coś starają się mieszać. Czemu na Gardemoen niema żadnego busa, bynajmniej ja nie widziałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Kolego mart enty, w oczy mnie nic nie szczypie a trochę się na tą patologie przez 11 lat napatrzyłem a w roku zawsze mam sporo podróży. Od Rygge (gdzie ich gnali jak mogli) po Torpp, napisałem że nic do nich nie mam ja użytkuje własny samochód lub komunikację miejską i pozamiejskom. Busem jechałem raz i to była koszmarna podróż od chałpy do chałpy i trwała bardzo długo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
kolego mart enty 90% na MN rozumie tylko prosty przekaz napisany w bardzo prosty sposób. Piszę jak piszę i mi to nie przeszkadza , określenie "pozamiejską" będzie bardziej zrozumiane niż samo określenie komunikacji miejskiej . I koniec mojego pisania więcej w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok