Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Różowe taksówki wyjechały na stołeczne ulice. Będą wozić tylko kobiety - Norwegia

Czytali temat:
W Z Ania T. Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo cham Onty_Ja_Gabriel_3. Emil Moderator Natalia Ad (163 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Różowe taksówki wyjechały na stołeczne ulice. Będą wozić tylko kobiety
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pawel stepien
(pawel85)
Wiking
DYSKRYMINCJA FACET0W !!!! HIP0KRYCI !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolAker
(PolAker)
Wiking
A proszę bardzo wszytko dla płci piękniej
przyznam że wzbudziło to we mnie zazdrość ! No ale faktycznie można podkreślać temat bezpieczeństwa kobiet bo niestety zdążają się przestępstwa i kobiety padają ofiarami.

Pamiętajmy że kobieta kierowca powinna mieć błąd włosy niebieskie oczy i białą skórę o narodowości nie zapomnę. Najlepiej jak by jeszcze dawała za darmo tampony które powodują u kobiet problemy ponieważ te małe drobniaki z tamponów czyli tworzywo sztuczne wbija się w błąb powodując później różne powikłania infekcje kobiety czasem muszą się borykać z takimi problemami i brać leki i znów koncerny zarabiają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
668 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
PolAker napisał:
A proszę bardzo wszytko dla płci piękniej
przyznam że wzbudziło to we mnie zazdrość ! No ale faktycznie można podkreślać temat bezpieczeństwa kobiet bo niestety zdążają się przestępstwa i kobiety padają ofiarami.
Pamiętajmy że kobieta kierowca powinna mieć błąd włosy niebieskie oczy i białą skórę o narodowości nie zapomnę. Najlepiej jak by jeszcze dawała za darmo tampony które powodują u kobiet problemy ponieważ te małe drobniaki z tamponów czyli tworzywo sztuczne wbija się w błąb powodując później różne powikłania infekcje kobiety czasem muszą się borykać z takimi problemami i brać leki i znów koncerny zarabiają.

Posiadając taki nick, to proszę naucz się pisać po polsku, bo nie wydaje mi się żebyś robił to specjalnie. O samej treści już nie wspomnę. W oczy ***** szczypie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
714 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
PolAker napisał:
tamponów czyli tworzywo sztuczne wbija się w błąb
W głąb. Głąbie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2