Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
halina manka marzena szuminska mart enty Kasia K boj fra oszlo Endriu333 Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. LewySierpowy Arkadiusz Kołodziejczak Przemysław Mikołaj Emil Moderator Natalia Ad Hanna25691 (1296 niezalogowanych)
1 Post

(ludmikli)
Wiking
To wracaj do tego dobrobytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Wyjechali z kraju przez PO i na nich głosują bo tak naprawdę nadal nie chcą wracać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
6 zł to chyba na zachodzie za PO płacili, na wschodzie to jak ktoś 3 wyciągnął to już jakby Boga za nogi złapał... Ale na pocieszenie PO senat będzie miało i będą na szkodę Polaków wszystko blokować by tego upragnionego dobrobytu za szybko nie było, w tym są dobrzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:15  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Do Kamil Przybył. Dług publiczny Polski w mld zł : 2012 - 840, 13- 880, 14 - 836, 15 - 877. zaś za twoich idoli 2016 - 965 , 17 - 961, 18 - 984 , 2019 I kwartał 1.005, przekroczył bilion, na koniec szacowany 1.060. Afery : podsłuchowa ?? to afera na zlecenie PISu - Falenta wskazał kto mu zlecił. Podaj 10 afer za PO ja w zamian podam 100 za PIS , rozpocznę od KNF , SKOKi - Wołomin, prezes bierze łapówę 50.000 , loty marszałka, " im się należy " nagrody po 80.000 , Misiewicz, dwórki Glapy za miliony, uwłaszczenie się na 7mln premiera, GetBack, afera PNF, taśmy kaczyńskiego, afera Banasia, hejt u Ziobry, To nie obrona PO, tylko rozliczenie parszywej zmiany , a miało być lepiej. Suweren i ty w nim jesteś współodpowiedzialny za to bagno. popieranie złodziei, oszustów, kłamców, hochsztaplerów... jest współwiną. Polacy opętani pisuarem zatracili sens życia Smog zabija co roku ponad 40.000 , na drogach sami zabijają siebie w ilości około 2500 rocznie !!!!, tonie około 600 osób, samobójstwa około 6000 osób... nie wspomne o raku, zawałach, udarach ... na które nie ma pieniędzy i medycznej opieki, mafia lekowa szaleje, wody brak nikogo to nie interesuje, w zastępstwie hejt i propaganda TVP gra jak na Titanicu orkiestra. Przyszłość Polski widzą przez pryzmę węgla , palące się składowiska importowanych śmieci i góry plastiku. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
patingo
(patingo)
Wiking
ponieważ są zbyt młodzi i wykształceni z wielkich miast , więc zadowalają się "informacjami" niemieckich polskojęzycznych mediów (jedyne + - 90%) pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Trochę długim wpisem skomentuję wybory. Polacy to naród z wieloma ułomnościami, to głębokie przywary sięgające rozbiorów. Grupa popierająca PIS to głównie ludzie o mentalności chłopa pańszczyźnianego, przypomnę , że wschód Polski z 1939 to połowa analfabeci. Dzisiejszy rozkład sił widać na mapie poparcia im bardziej na wschód tym większy WSCHÓD., im mniej wykształcony tym większy orędownik pisuaru 2. Polacy to naród kłótliwy i uwielbia podziały - to paliwo ich życia stąd wspieranie wojny dwóch plemion tylko z pozoru mówiących tym samym językiem. Każde ajatollaha krzyki o drugim sorcie i lepszej zmianie, podniesionej ręce na kościół, morderstwie smoleńskim... to cyniczne granie na tych polskich przywarach.. 3. Polacy nie chcą zmian , nawet gdyby zarzucać cokolwiek Wiośnie i Razem , to jednak dają one nowe rozdanie w polityce, dają Polakom szansę na zerwanie z wojną plemion , zerwanie z koterią postsolidarnościową, z najazdem barbarzyńców spod znaku popłuczyn styropianu... i nic Polacy NIE CHCĄ ZMIAN !!!!!!! Wielu dawnych wyborców PO którzy uciekli pod skrzydła pisuaru oczekiwało od POpaparńców - samokrytyki, posypania głów popiołem i odejścia ich wodzów , oczekiwali nowych , młodych mądrych i uczciwych działaczy a został Schetyna. PO ze Schetyną jest trampoliną do zwycięstwa pisuaru, to balast i kotwica!!!. Dzisiaj wiadomo, że pisuar ze swym capo di tutti capi może już każdą podłość zrobić narodowi a naród go i tak poprze. Ajatollah odkrył tajemnicę wygrywania wyborów - szachować kiełbasą wyborczą, umiejętnie fabrykowaną , umiejętnie zarzucać sieć na otępiałych wyborców. Polacy opętani POPISem zupełnie zatracili sens życia i wizję przyszłości. Smog zabija co roku ponad 40.000 , na drogach sami zabijają siebie w ilości około 3. 000 rocznie !!!!, toną około 600 osób, samobójstwa około 6000 osób... nie wspomne o raku, zawałach, udarach ... na które nie ma pieniędzy i medycznej opieki i, pisowcy zażarcie z pianą na ustach walczą o to kto ma usiąść w ławach poselskich by dalej ich mordować w imię jakiejś tam ideologii. Wody z Polski odpłynęły !!!!!! nikogo nie interesuje jej brak, - taka to filozofia widziana przez pryzmę węgla, palone składowiska importowanych śmieci i hałdy plastiku. Głupi naród rządzony przez łotrów. Pozdrawiam pogrążony w smutku..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Fabian .
(faba)
Wiking
Pozytywnazołza. Polonia w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Marek Nowak bredzisz jak najęty, ludzie byli już zmęczeni być niewolnikami zachodu a poprzednia władza tylko do tego dążyła. Sprzedała nas jak niewolników w starożytnym Rzymie za posady w Brukseli, nadawali na własny kraj w UE by nakładali na nas kary. Jak wielki "Wódz III Rzeszy" Merkel kiwneła tak miało być. Kiedyś przyszłość oceni PIS i się przekonamy, dziś ludzie wracają bo praca czeka i to nie za 5 zł. Sam Wałesa podpuszcza jednych na drugich taki z niego Bolek Patriota.
Można by pisać i pisać, ci co kradli za PO mieli śmieszne firemki i wyzyskiwali pracowników zawsze będą przeciwni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:27  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
faba napisał:
Pozytywnazołza. Polonia w Norwegii
Polonia jest tylko w Norwegi..??
ja wiem,iz ona jest rozsiana po calym swiecie
Polonia w Norwegi tak glosowala..
Cyt:"Koalicja Obywatelska – 32,43 proc. (4200 głosów);"
czyli ci co tak wspaniale zaglosowali,to chcieliby w dalszym ciagu,zeby ten Polaczek mial 5zl lub 6 zl za roboczogodzine swojej pracy w PL brawa... to jest zenujace i brak logicznego myslenia..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:20  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Bliżej nas