Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zarobić więcej, spłacić długi i wrócić: Polacy nie chcą mieszkać w Norwegii na stałe? - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Tez jestem za tym. Wracac jak najszybciej tylko sie da! W Polsce jest teraz dobrze. Kupic dom, samochod i bedzie El dorado. Zarobki sa juz duze, proobywatelski rzad zawsze podpowie jak dobrze zyc a prace za10 tys. na miesiac znalesc bardzo latwo. Wrecz prosza sie zeby ja brac i takich stanowisk jest w brud. Spokojnie wystarczy na utrzymanie tego domu i samochodu. Nawet mozna og zmieniac co trzy lata.
Cleb w Polsce kosztuje tylko 5 zl a tutaj Az 12 zl. To o czym my tu mowimy? To jasne ze trzeba wracac. I to jak najszybciej!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -28  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
No bo i po co tu spędzać całe życie? Kraj piękny, jednak ludzie w większości z wypranym mózgiem, rasistowskie podejście (przenajmniej do Polaków) zero pojecia o świecie, pieniądze najwazniejsze, pycha potężna, no i jeszcze ta kontrola wszystkiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
ellada napisał:
Brawo Polacy, wracać do Polski, jest tu naprawdę dobrze, żyje się wygodnie. Bez kredytu na głowie nie jest wcale gorzej niż w Norwegii. A co ważne, jest się u siebie w kraju. Postawiłem dom w PL, kupiłem nowe auto i zostało jeszcze trochę oszczędności. Wróciłem dwa lata temu i przyznam że to była moja najlepsza decyzja.
Pozdrawiam

Przestan opowiadac bajki! Moze jeszcze tygrysa tata Ci kupil do garazu?
Jesli NBP wystawilo takie madrosci to juz lece do Polski.Instytucja w 100% podlegla PiSowi,gdzie asystentka zarabia 900 000 rocznie ,nie mowiac juz o prezesie.Praca jest za 2500zl dla mezszczyzn i 1500zl dla kobiet,luksus jak nic,przy obecnych drastycznych podwyzkach pradu,uslug,cen nieruchomosci,uslug,zywnosci,wywozki smieci,gdzie zubozenie zaczyna przybierac na sile,to ludzi bedzie stac na pojscie ale po chwilowke.Gdzie przecietny Kowalski znajdzie prace na wsi ,jak jedynym zakladem pracy jest tartak i sklep monopolowy?Jak Morawiecki powiedzial za miske ryzu ludzie powinni z...Sztuczny megaloganizm i falsz niestety w Polsce zatryumfowal,czas pokaze ,ze dzieciom kraj w ruinie zostawicie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Widziałem jak 6 sześciu Polaków wróciło do Polski po dłuższym stażu w No, czerech z nich wróciło do Norwegii po ponad 6 msc, powiedzieli ze na Polskę się już nie nabiorą..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...niektorzy doliczaja sobie 500+ do wyplaty
...im wiecej dzieci tym bogatszy ...
...troche zdrowego rozsadku!
..najpierw znajdz dobrze platna robote w Polsce a potem wyjezdzaj!
...nigdy odwrotnie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bartonlini
(bartonlini)
Wiking
lewy, ty nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
bo jesli ty w NO zarabiasz 200 nok na godz razy 150 godzin w miesiącu , minus mieszkanie 5000 nok oraz zycie z 6000 -8000 nok w first price , minus inne drobne koszt typu utrzymanie auta TO CO CI ZOSTAJE ? bo chyba nic poza ty ze dorabiasz zadłużonego norka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bartonlini napisał:
lewy, ty nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
bo jesli ty w NO zarabiasz 200 nok na godz razy 150 godzin w miesiącu , minus mieszkanie 5000 nok oraz zycie z 6000 -8000 nok w first price , minus inne drobne koszt typu utrzymanie auta TO CO CI ZOSTAJE ? bo chyba nic poza ty ze dorabiasz zadłużonego norka.


...lewy wytlumaczyl jak trzeba...
...to ty wrzuciles wszystkich do jednego worka
...wyliczajac najnizsza stawke x najmniejsza ilosc godzin...do tego 8000 nok co to jest ,bo nie sama zywnosc chyba, bo tu jest niedrozsza niz w Polsce....chyba ze policzyles z fajkami i alko?...co tez jest nieuczciwe,bo nie wszyscy palimy i pijemy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bartonlini
(bartonlini)
Wiking
bojek , ty tez uważasz ze wszyscy w Polsce za 2500 pracują.
bo w NO sam normy 150 godzi i stawka 200-220 dla Polak
zresztą wszytko jest w ogłoszeniach pracy.
No oczywiście ty masz wiesz stawkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...cherbu zielona pietruszka!
...ci co maja 200 na godz. moga tluc nadgodziny i to robia,wiec zarabiaja nienajgorzej..
...placza,bo chca utrzymywac 2 domy tu i tam...i jeszcze odkladac ...tego zaden system swiadczen nie utrzyma...
...moja rada
...jak jestes zagranica to plac w walucie danego kraju
...jak pracujesz to wydawaj na miejscu korony
...to jest relatywne!
...inne wyliczenia sa bledne....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok