Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czworo Polaków aresztowanych po awanturze w samolocie. Byli pijani i grozili załodze - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów
G G
(S83) Online
Stały Bywalec
hołota zawsze będzie hołotą i nikt ich nie ucywilizuje, jestem za całkowitym zakazem wpuszczania ludzi na "bani" na pokład samolotu i do innej komunikacji publicznej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:79  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
LisArktyki Lis
(LisArktyki)
Wiking
Zawsze jestem najebany jak latam i uwazam ze wszyscy powinni chlac na pokladzie! Nigdy jednak sie nie awanturuje ! Hej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolAker
(PolAker)
Wiking
Naród rozpijany przez lata trudno z takimi prowadzić rozmowę na temat z którym się borykają. Ruscy i Niemcy zawsze chcieli aby naród polski był tylko plebsem do roboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:23  
Odpowiedz   Cytuj
1602 Posty
Maniak
Brajan z Dżesiką i Dżesika z Brajanem? from London?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ad wolanski
(wolanski)
Wiking
to my POLACY wiecznie pijani i bez kasy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
2104 Posty
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
LisArktyki napisał:
Zawsze jestem najebany jak latam i uwazam ze wszyscy powinni chlac na pokladzie! Nigdy jednak sie nie awanturuje ! Hej

...prawdziwy z ciebie lis
...żaden tam arktyczny
...słowianski ,taki pospolity
Zgłoś wpis
Oceń wpis:13  
Odpowiedz   Cytuj
607 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
LisArktyki napisał:
Zawsze jestem najebany jak latam i uwazam ze wszyscy powinni chlac na pokladzie! \

Włącznie z załogą! Kumulacja smrodu i odpałów w ciasnej przestrzeni. Wszyscy by się świetnie bawili i nic nikomu by nie przeszkadzało. Nie tak jak teraz, że chlejący wkurzają trzeźwych i odwrotnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Lenartowicz
(TomaszLenartowicz)
Wiking
Ważne jest, aby zatrzymanych osobników nie przechowywać w NO tylko ASAP dostarczyć do ZK Wronki. Tam zdobędą brakujące wyksztalcenie nt. lotów samolotem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
LisArktyki Lis
(LisArktyki)
Wiking
Lubie latac najebany. Lubie . A teraz gryzc sie psy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas