Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czworo Polaków aresztowanych po awanturze w samolocie. Byli pijani i grozili załodze Aktualności
Monika Pianowska 24 maja 2019
10:01

Czworo Polaków aresztowanych po awanturze w samolocie. Byli pijani i grozili załodze

11
Skomentuj
Pasażerowie lecieli z Londynu do Stavanger. MN
W nocy z czwartku na piątek policja aresztowała czwórkę Polaków na lotnisku w Stavanger, o czym funkcjonariusze poinformowali na Twitterze. Polscy pasażerowie – dwie kobiety i dwóch mężczyzn – zostali zatrzymani za agresywne zachowanie na pokładzie.
Policjanci zostali wezwani przez kapitana samolotu linii Norwegian, lecącego z Londynu do Sola (pod Stavanger). Jak relacjonował, cztery osoby odmawiały wykonywania poleceń załogi i kierowały groźby pod adresem personelu.
Funkcjonariusze czekali przy bramce wyjściowej na terminalu i po wylądowaniu samolotu, około 20 minut po północy z 23 na 24 maja, aresztowali czwórkę wskazanych przez pilota pasażerów. Okazało się, że to Polacy. Adwokat policyjny z regionu Sør-Vest potwierdził na łamach norweskiej prasy, że byli pijani, a przy zatrzymaniu również sprawiali problemy. Odpowiedzą za złamanie zapisu prawa lotniczego mówiącego o obowiązku wykonywania poleceń załogi i zachowania niezagrażającego bezpieczeństwu innych osób przebywających na pokładzie.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
piotr wegrzyn
piotr wegrzyn 25-05-2019 22:43

Bydło i tyle !!!! wieś tańczy i śpiewa

4
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
boj fra oszlo
boj fra oszlo 25-05-2019 20:50

LisArktyki napisał:
Zawsze jestem najebany jak latam i uwazam ze wszyscy powinni chlac na pokladzie! Nigdy jednak sie nie awanturuje ! Hej

Lubie latac najebany. Lubie . A teraz gryzc sie psy !

...przeczytaj to co napisałeś
...bo potem sobie zaprzeczyłeś
...Ps. chyba,że teraz jesteś trzeżwy?

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
LisArktyki Lis
LisArktyki Lis 25-05-2019 19:56

Lubie latac najebany. Lubie . A teraz gryzc sie psy !

-1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Tomasz Lenartowicz
Tomasz Lenartowicz 25-05-2019 12:21

Ważne jest, aby zatrzymanych osobników nie przechowywać w NO tylko ASAP dostarczyć do ZK Wronki. Tam zdobędą brakujące wyksztalcenie nt. lotów samolotem.

13
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Joanna Kuchnicka
Joanna Kuchnicka 25-05-2019 11:17

LisArktyki napisał:
Zawsze jestem najebany jak latam i uwazam ze wszyscy powinni chlac na pokladzie! \\

Włącznie z załogą! Kumulacja smrodu i odpałów w ciasnej przestrzeni. Wszyscy by się świetnie bawili i nic nikomu by nie przeszkadzało. Nie tak jak teraz, że chlejący wkurzają trzeźwych i odwrotnie.

-1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
boj fra oszlo
boj fra oszlo 24-05-2019 22:28

LisArktyki napisał:
Zawsze jestem najebany jak latam i uwazam ze wszyscy powinni chlac na pokladzie! Nigdy jednak sie nie awanturuje ! Hej

...prawdziwy z ciebie lis
...żaden tam arktyczny
...słowianski ,taki pospolity

13
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
ad wolanski
ad wolanski 24-05-2019 22:20

to my POLACY wiecznie pijani i bez kasy...

9
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
czesio. oj tam nazwisko...
czesio. oj tam nazwisko... 24-05-2019 21:25

Brajan z Dżesiką i Dżesika z Brajanem? from London?

19
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
PolAker
PolAker 24-05-2019 19:52

Naród rozpijany przez lata trudno z takimi prowadzić rozmowę na temat z którym się borykają. Ruscy i Niemcy zawsze chcieli aby naród polski był tylko plebsem do roboty.

23
Odpowiedz