Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska na szarym końcu rankingu dostępności antykoncepcji. Norwegia wysoko - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Łukasz Ch Agnes333 Marcin Danielewski Anna2388 Knitter Radosław Niedzwiedz malwa22x (1675 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polska na szarym końcu rankingu dostępności antykoncepcji. Norwegia wysoko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Dzieci przynosi bocian.
Od antykoncepcji rosna wlosy na dloniach.
Sex po slubie i tylko w celach prokreacyjnych.
Masturbacja grzechem smiertelnym.
In vitro pomyslem diabla.
Wychowanie seksualne wymyslem zydowskiego homolobby.
Aborcja pozbawia zycia dziatki boze.

Wot...Polska w pigulce (bron boze antykoncepcyjnej )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
WOW ...Jestem dumny z nas Panowie, a jednak jesteśmy w czymś na prawdę lepsi od innych nacji Europejskich , nasze kobiety nie muszą się FASZEROWAĆ okropnymi hormonalnymi "medykamentami" my stosujemy prezerwatywy...BRAWO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adrian-masażysta
(Adrian-masażysta)
Wiking
Nie wiem co za ludzie piszą takie artykuły...moja Norwegia je bezmyślnie publikuje. Jest dokładnie na odwrót! To super ze u nas kobiety mniej sie trują tym badziewiem...żaden dobry ginekolog nie przepisze swojej żonie czy córce tego świństwa które jest na liście leków kancerogennych czyli rakotwórczych!!! Rozstraja to cała gospodarkę hormonalna kobiety! Wiec to jest nasz powód do dumy a nie wstydu! W Norge nawet 13 łatki wcinają tabletki antykoncepcyjne jak cukierki i w maju pokazują jak to działa w parkach czy na rondach...także artykół powinien być napisany dokładnie na odwrót!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Adrian-masażysta napisał:
Nie wiem co za ludzie piszą takie artykuły...moja Norwegia je bezmyślnie publikuje. Jest dokładnie na odwrót! To super ze u nas kobiety mniej sie trują tym badziewiem...żaden dobry ginekolog nie przepisze swojej żonie czy córce tego świństwa które jest na liście leków kancerogennych czyli rakotwórczych!!! Rozstraja to cała gospodarkę hormonalna kobiety! Wiec to jest nasz powód do dumy a nie wstydu! W Norge nawet 13 łatki wcinają tabletki antykoncepcyjne jak cukierki i w maju pokazują jak to działa w parkach czy na rondach...także artykół powinien być napisany dokładnie na odwrót!

Artykul mowi o tym co w tytule w\w. Nie o dobrych czy zlych stronach srodkow hormonalnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Arno napisał:
Bravo MY Trzeba zakazac antykoncepcji bo Polska tylko Katolicka
Typowe myślenie "zacofanego buraka" który myśli że tylko jego religja i jej prawa są prawdziwe. Jak znasz historię to katolicyzm został nam narzucony siłą.
Mniejsza z religią w Polsce ale dostępność do środków antykoncepcyjnych, wczesno poronnych lub in vitro powinno być ogólnodostępne bo to Człowiek jest Panem swojego Ciała a nie "szarlatan" w habicie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Zapewne GG myśli że w drodze do Apteki napotka barykadę zbudowaną przez księży i biskupów hahah ... ludzie ogarnijcie się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...polski katolik jak cygan ..przyjmie tyle dzieci ile bòg da..tym bardziej teraz,gdy jest píñćset plus.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
16 x 5 czy wspomniałem o jakiś fizycznych barykadach. Poczytaj o wpływie episkopatu na państwo i niektóre ustawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok