Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1 Post
dominka1984
(dominka1984)
Wiking
wypociny siekierki to nie fikcja, moj brat mieszka tam juz od 10 lat i nie narzeka.
gdyby nie kredyt ....... i ten cholerny jezyk niemiecki... sama bym wyjechala
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sikieratek
(Sikieratek)
Wiking
To nie reklama tylko stwierdzam fakty. W sierpniu i listopadzie byłem na dwutygodniowym okresie próbnym i decyzja zapadła, pozakanczać sprawy w Norwegii i wyjazd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...no i widzisz Siekierka Dr.Watson nie wiele sie pomylił
...,,jedziesz ,,na Norwegie,bo tam masz juz zaklepane...
...osobiscie chcialbym zeby wszyscy stad wyjechali do lepszych krajów
...i zeby im sie lepiej wiodło
...od czasu do czasu potrzebny jest ,,przeciąg,,na rynku pracy,,
...szczególnie żegnamy wszystkich osobników o IQ ameby.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Chłopaki nie wchodźta w nowy rok pokłócone! Łyknijta sobie coś na rozluźnienie i nie będzie się liczyło ze jeden uważa ze w Norwegi żyje się biednie a drugi ze bogato. Żule dawno odkryli ten lek na biedę. Jak widać dobrobyt to pojęcie względne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Zaniedlugo juz tylko boj fra Oszlo zostanie w tej Norwegii. Chlopina sie uwiesil tej Norkowni. Jak nigdzie indziej nie bywal i ma jedynie porownanie z czasow, kiedy zyl w swoim PGR-ze. To nie dziwota, ze tak zaciekle broni tego kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...mysle ze wszyscy sa tutaj juz po jakims drinku wlacznie ze mna...
...inaczej nie pletli by takich bredni,wlacznie ze mna!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
high_octane napisał:
Zaniedlugo juz tylko boj fra Oszlo zostanie w tej Norwegii. Chlopina sie uwiesil tej Norkowni. Jak nigdzie indziej nie bywal i ma jedynie porownanie z czasow, kiedy zyl w swoim PGR-ze. To nie dziwota, ze tak zaciekle broni tego kraju.

...sam tu nie chce zostac,please!
...tez tu jestem ,bo mi w Polsce nikt takich pieniedzy nie zapłaci...
...ale slubow tu nie brałem, jak bedzie lepsza alternatywa,zdecydowanie lepsza to sie wyprowadze...
...a i pretensji do Polski tez nie mam
...nie mam do nikogo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Do czego doprowadza moich rodakow ta anonimowosc w sieci.

Wszystkiego lepszego ! bo dobrze nam nigdzie nie jest..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Najwazniejsze jest to, ze w koncu.........w tym nowym roku, dowiedzialem sie jak ja biednie zyje No i dobrze jest tez sie dowiedziec ze zyje w najbiedniejszym kraju Europy. Ciekawe jest rowniez to, ze w tych innych krajach to manna z nieba leci caly czas, a tutaj to trzeba jeszcze to biedne panstwo z wlasnej pensji utrzymywac i doplacac. O perspektywach to juz nie osmielam sie nawet myslec. Przeciez 66% ostatniej pensji (+mniejszy podatek) to jest przeciez tragedia do ktorej zadne inne panstwo w Europie nie dopusci.
Dowiedzialem sie rowniez ze jak cos porownywac, tylko najwyzszy dochod z najnizszym wydatkiem. Tez tak teraz bede robil i moze mi sie poprawi. Ot, taka tomoja nieswiadomosc glupiego
Z Nowym Rokiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ludzie z Holandii, Niemczech czy Szwajcarii wyszli dlugofalowo lepiej niz ci Norwegii. Kupili tanio domy(z cegly), ktore zdazyli juz w duzej czesci posplacac. Zyli jak ludzie z rodzinami. Od przyszlego roku Hiszpania przebije poziomem zycia Norwegie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok