Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wszystkim w Nowym Roku 2019 zycze wyjazdu z Norwegii do lepszych krajow
...do Szwajcarii np.
...badzcie tylko przezorni i czujni jak wiewiorki
...bo zamiast zostac Szwajcarami
...mozecie zostac...Frankowiczami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
cham napisał:
Najwazniejsze jest to, ze w koncu.........w tym nowym roku, dowiedzialem sie jak ja biednie zyje No i dobrze jest tez sie dowiedziec ze zyje w najbiedniejszym kraju Europy. Ciekawe jest rowniez to, ze w tych innych krajach to manna z nieba leci caly czas, a tutaj to trzeba jeszcze to biedne panstwo z wlasnej pensji utrzymywac i doplacac. O perspektywach to juz nie osmielam sie nawet myslec. Przeciez 66% ostatniej pensji (+mniejszy podatek) to jest przeciez tragedia do ktorej zadne inne panstwo w Europie nie dopusci.
Dowiedzialem sie rowniez ze jak cos porownywac, tylko najwyzszy dochod z najnizszym wydatkiem. Tez tak teraz bede robil i moze mi sie poprawi. Ot, taka tomoja nieswiadomosc glupiego
Z Nowym Rokiem


...wyjżyj na balkon!
..podobno z Nowym Rokiem
...w rewanżu za tłuste lata
...to sikorki teraz bedą wywieszać słoninke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
bojfraoszlo napisał:
cham napisał:
Najwazniejsze jest to, ze w koncu.........w tym nowym roku, dowiedzialem sie jak ja biednie zyje No i dobrze jest tez sie dowiedziec ze zyje w najbiedniejszym kraju Europy. Ciekawe jest rowniez to, ze w tych innych krajach to manna z nieba leci caly czas, a tutaj to trzeba jeszcze to biedne panstwo z wlasnej pensji utrzymywac i doplacac. O perspektywach to juz nie osmielam sie nawet myslec. Przeciez 66% ostatniej pensji (+mniejszy podatek) to jest przeciez tragedia do ktorej zadne inne panstwo w Europie nie dopusci.
Dowiedzialem sie rowniez ze jak cos porownywac, tylko najwyzszy dochod z najnizszym wydatkiem. Tez tak teraz bede robil i moze mi sie poprawi. Ot, taka tomoja nieswiadomosc glupiego
Z Nowym Rokiem

...wyjżyj na balkon!
..podobno z Nowym Rokiem
...w rewanżu za tłuste lata
...to sikorki teraz bedą wywieszać słoninke


Nie wazne czy sloninke czy lutefisk. Wazne zeby wywieszaly na domu z cegly!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok