Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Mørk dobrze, ze juz tak dobrze opanowales ekonomie. Teraz zostanie ci wziac slownik i zrobic to samo z ortografia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(VARG)
Wiking
Bardzo trafne spostrzeżenie. Takie które powoduje, że czujesz się lepiej. Dopiekłeś mi, jesteś królem niniejszego forum. 28 minut temu jeśli mieszkasz w Norwegii i też jesteś dobry z ekonomii, mogłeś zarobić na wzroście indeksu. Mój print screen z tej transakcji jest na grupie TJS na Facebooku. Dlatego ja wiem co jest grane w tej branży, a o innych nie mam pojęcia. Ty natomiast wraz z innymi, podobnymi, jesteście specami w każdej dziedzinie... Tyle że na forach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(VARG)
Wiking
Proszę jeszcze raz, przestańcie potwierdzać opinię o polakach, jako o ludziach przemądrzałych na każdy temat. Wymianę zdań sobie odpuszczę już, kto chce niech wrzuci komentarz i zostawi swoje słowo na wierzchu. Ja zarabiam na rynku bo to umiem robić. Jeśli ktoś poczuł się urażony tym co napisałem, przepraszam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wojciechlos)
Wiking
Korona nie jest chwiejna, nie bardziej przynajmniej niz inne waluty. Jesli zerkniesz na ostatnie 10-15 lat, to wahania nie byly wieksze niz w przypadku funta, dolara, franka, zlotowki. W dluzszej perspektywie nie ma sie czym przejmowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
W dluzszej perspektywie wszyscy bedziemy martwi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
high_octane napisał:
W dluzszej perspektywie wszyscy bedziemy martwi.

zwlaszcza Ty z Holandii, po co tu wchodzisz jak nie mieszkasz w Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(LewySierpowy)
Wiking
finsbury napisał:
high_octane napisał:
W dluzszej perspektywie wszyscy bedziemy martwi.
zwlaszcza Ty z Holandii, po co tu wchodzisz jak nie mieszkasz w Norge

Ten wolny rynek,ktorego tak jest milosnikiem dal mu kopa w dupe,i szuka tu szczescia,caly czas pisze o pieniadzach,ktorych sam nie widzial nigdy na oczy,bo wolny rynek nigdy mu ich nie widzial.ot taki wypierdek systemu kapitalistycznego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Etatyzm panstwowy z Norge polaczony z rozdawnictwem to cos idealnego. Widac po standardzie zycia.

Co do walut to wartosc ich wszystkich euro, dolary wynosi zero. Banki centralne drukuja bezwartosciowy papier zeby wykupywac akcje i obligacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
High Octane to Prorok, On Prawdę Wam Powie/napisze, piszcie do niego On chętnie doradzi podpowie to Cwany Lis.. Od długiego czasu szuka miejsca na Ziemi do zamieszkania, ostatnio Nowegia teraz Holandia. P.s Nigdy Się nie Myli.
Jest trochę pesymista leczę da się to Zrozumieć.. Ponieważ Całe życie na wygnaniu przez Polski Rząd który nie potrafi przytrzymać takich ludzi w Kraju jak właśnie On>> High Octane,- chłopie Szacun>> Dziękujemy Ze Jesteś z Nami!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
high_octane napisał:
Etatyzm panstwowy z Norge polaczony z rozdawnictwem to cos idealnego. Widac po standardzie zycia.
Co do walut to wartosc ich wszystkich euro, dolary wynosi zero. Banki centralne drukuja bezwartosciowy papier zeby wykupywac akcje i obligacja.



....dlaczego notoryczny pesymisto zajmujesz sie Norwegią?
...w Kròlestwie tulipanòw jak jest?
....najbardziej powinno zaleźeć ci na Rzeczypospolitej?
...dlaczego całe życie jesteš na zsyłce i w ,,dołku" kantorowo-koronkowym i ropowo dislowym?
...opowiadaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok