Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Tu nie ma równych i równiejszych. Polacy o uczniach w Norwegii: „Mają być przeciętni” - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agnieszka Mazurek
(AgnieszkaMazurek)
Wiking
Jeśli chodzi o Norweskie szkoły ja jestem bardzo zadowolona, mieszkam tu A syn uczęstrza do szkoły, jest zadowolony i z dużą chęcią chodzi do szkoły nie to co w Polsce. Dzieci w Polsce są zestresowane, nie lubią się uczyć, nauczyciele niemili, dzieci które się wysmiewają z dzieci słabszych, masakra. Teraz jestem spokojna A syn szczęśliwy. To nie prawda że tu nauczyciele nie chwalą, może ocen nie ma ale mój syn jest zawsze chwalony i zawsze słyszy miłe słowa, wraca ze szkoły uśmiechnięty. Cieszę się że tu mieszkamy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Jak ukonczysz taka szkole to mozesz przejsc odrazu na socjal. Wszakze wszystko w zyciu ci sie nalezy, bez dawania zadnego wysilku od siebie. Kolejny gwozdz do trumny. Nadejscie komunizmu jest nieuniknione.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 86  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agnieszka Mazurek
(AgnieszkaMazurek)
Wiking
Nie zgodze się z tym ale to twoje zdanie, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -27  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
high_octane napisał:
Jak ukonczysz taka szkole to mozesz przejsc odrazu na socjal. Wszakze wszystko w zyciu ci sie nalezy, bez dawania zadnego wysilku od siebie. Kolejny gwozdz do trumny. Nadejscie komunizmu jest nieuniknione.



....zbędna wiedza jest niepotrzebna
...bedą z nich np.dobrzy pracownicy
...w Polsce duży zasòb wiedzy jezeli nie jesteš głąbem
...a roboty brak
....nie zapominajmy o szkolnym mobingu ze strony nauczycieli i ròwiešnikòw ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Baranki1
(Baranki1)
Wiking
Jestem mama dwójki dzieci tu i nie zgodzę się z artykułem. Moja córka chodzi do tej samej szkoły co syn wcześniej mowa o gimnazjum nijak tylko wyłapali ze młoda jest dobra z matmy i nie tylko i ze nudzi się na normalnych lekcjach według programu zrobili klasę eksperymentalna rożnej narodowosci dziecki i zrobili im matematykę naturfag ekstra klasie która ma 8 ucznow i chodzi mloda na ekstra lekcje fakt ze to mA miejsce w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Takie nauka to produkcja biorobotw czyli przystawek do komputera . Używanie tego co inni wymyślą i stworzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agnieszka Mazurek
(AgnieszkaMazurek)
Wiking
Zgadzam się z moim synem było tak samo, jest prymusem z matematyki i bardzo jestem z niego dumna jak i również nauczyciele
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Kochamy nasze dzieci i nie chcemy im robić krzywdy zabierając je do polski, bo co by miały tam robić po norweskich szkołach? Grabić liście? Przeciętny Norweg dopiero dowiaduje się gdzie leży polska jak pojedzie na pijacką imprezę z firmy do trojmiasta...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sikieratek
(Sikieratek)
Wiking
O ile coś z twgo wyjazdu zapamięta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok