Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zmiany w świadczeniach: od 1 stycznia nowe zasady i stawki w NAV - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zmiany w świadczeniach: od 1 stycznia nowe zasady i stawki w NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
To nie dla mnie. Ja muszę zap.....ć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Grekap1
(Grekap1)
Wiking
A dlaczego nie podnieśli rodzinnego ?
Chociaż wszyscy dobrze wiedzą, że wszystko podrożało od kilku lat, a rodzinne nadal takie samo.
To dobrze ,że podniesli jednorazowe świadczenie z tytułu urodzenia się dziecka , ale należy też PAMIĘTAĆ o późniejszym Jego wychowywaniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
To panstwo ma ci placic za wychowywanie dzieci? Nie wyciagaj lap po cudze.

Mi wystarczy niech mnie nadmiernie nie opodatkowuja, to sam za wszystko zaplace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
high octane haha jasne, a myśli kto jak nie ty będzie utrzymywał bezrobotnych Norwegów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Grekap1
(Grekap1)
Wiking
Hygh octane jak bedziesz bezrobotny, nie zdolny do pracy czy na emeryturze NIE PLACAC PODATKOW to zobaczymy po jakie pieniadze ty bedziesz sięgał? Po pieniadze wszystkich podatnikow.
''DZIECI TO NASZE WSPÓLNE DOBRO W KTORE INWESTUJAC - MOZE W PRZYSZLOSCI NAM SIE ZWROCIĆ,, Pomysl tez o rodzinach wielodzietnych itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Place rocznie 140 tys. podatku dochodowego (plus jeszcze vaty i akcyzy). Jakbym nie placil samego dochodowego to bym zaoszczedzil 2.8 mln nok po 20 latach. Rownowarosc domu.
Co mnie jakas banda nierobow interesuje. To najbardziej zaradni maja sie rozmnazac a nie patologia za social.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
polskonorski
(polskonorski)
Wiking
high_octane napisał:
To najbardziej zaradni maja sie rozmnazac a nie patologia za social.
Problem niestety tkwi w tym iż ci tak zwani "zaradni" nie chcą mieć tylu dzieci co ta "patologia".
Na dodatek tej całej "patologii" nie stać na kondomy, po za tym, ich papieski guru, zabronił używać tego prostego zabezpieczenia, pod groźbą grzechu ciężkiego.
Dlatego teraz, mamy tego pokłosie, /tak w dzietności jak i chorobach/ a "Zaradni" stają się mniejszością, natomiast zaraza "patologi" zalewa stary Europejski Kontynent.
To samo dzieje się również i tu w Norwegi.
Gdzie jeden z przykładów, jest właśnie omawiany w tym emocjonalnym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
opolo
(opolo)
Nowicjusz
polskonorski napisał:
high_octane napisał:
To najbardziej zaradni maja sie rozmnazac a nie patologia za social.
Problem niestety tkwi w tym iż ci tak zwani \"zaradni\" nie chcą mieć tylu dzieci co ta \"patologia\".
Na dodatek tej całej \"patologii\" nie stać na kondomy, po za tym, ich papieski guru, zabronił używać tego prostego zabezpieczenia, pod groźbą grzechu ciężkiego.
Dlatego teraz, mamy tego pokłosie, /tak w dzietności jak i chorobach/ a \"Zaradni\" stają się mniejszością, natomiast zaraza \"patologi\" zalewa stary Europejski Kontynent.
To samo dzieje się również i tu w Norwegi.
Gdzie jeden z przykładów, jest właśnie omawiany w tym emocjonalnym temacie.


a ten nawet w swieta pluje jadem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok