Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
uauuauau napisał:
PEWNIE I TAK ALE NAM LUBIA SPRZEDAWAC ROZPADAJACE ZGRZYBIONE DOMY STARE AUTA I NAJMOWAC ZA GROSZE..

...a gdzie znajdą indziej takich naiwnych* głupich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

()
Stały Bywalec
uauuauau napisał:
PEWNIE I TAK ALE NAM LUBIA SPRZEDAWAC ROZPADAJACE ZGRZYBIONE DOMY STARE AUTA I NAJMOWAC ZA GROSZE.. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania tego wszystkiego tak jak napisałeś.
Mało tego, przy kupnie chałup jest zawsze prospekt, oraz odbywa się w większości licytacja ten kto wygrywa dobrze wie, co kupuje.
Byłem na dwóch licytacjach i to właśnie durne dwa polaczki podnosili licytację jak nakręceni tylko by tą grzybnię zdobyć.
Starego auta kupować też nikt ciebie nie zmusza, możesz przecież kupić full nówkę prosto z salonu.
Dlatego nie bardzo rozumiem twoje żale.

Osobiście pracuję w norweskiej firmie gdzie rdzenny norek ma mniejszą stawkę niż ja.
Tylko to trzeba coś w swoim zawodzie, sobą reprezentować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
rysiekryszard
(rysiekryszard)
Wiking
napisał:
uauuauau napisał:
PEWNIE I TAK ALE NAM LUBIA SPRZEDAWAC ROZPADAJACE ZGRZYBIONE DOMY STARE AUTA I NAJMOWAC ZA GROSZE.. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania tego wszystkiego tak jak napisałeś.
Mało tego, przy kupnie chałup jest zawsze prospekt, oraz odbywa się w większości licytacja ten kto wygrywa dobrze wie, co kupuje.
Byłem na dwóch licytacjach i to właśnie durne dwa polaczki podnosili licytację jak nakręceni tylko by tą grzybnię zdobyć.
Starego auta kupować też nikt ciebie nie zmusza, możesz przecież kupić full nówkę prosto z salonu.
Dlatego nie bardzo rozumiem twoje żale.
Osobiście pracuję w norweskiej firmie gdzie rdzenny norek ma mniejszą stawkę niż ja.
Tylko to trzeba coś w swoim zawodzie, sobą reprezentować.


NAV to norweska firma i powiadasz ze masz wiekszy socjal niz norweg ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
napisał:
uauuauau napisał:
PEWNIE I TAK ALE NAM LUBIA SPRZEDAWAC ROZPADAJACE ZGRZYBIONE DOMY STARE AUTA I NAJMOWAC ZA GROSZE.. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania tego wszystkiego tak jak napisałeś.
Mało tego, przy kupnie chałup jest zawsze prospekt, oraz odbywa się w większości licytacja ten kto wygrywa dobrze wie, co kupuje.
Byłem na dwóch licytacjach i to właśnie durne dwa polaczki podnosili licytację jak nakręceni tylko by tą grzybnię zdobyć.
Starego auta kupować też nikt ciebie nie zmusza, możesz przecież kupić full nówkę prosto z salonu.
Dlatego nie bardzo rozumiem twoje żale.
Osobiście pracuję w norweskiej firmie gdzie rdzenny norek ma mniejszą stawkę niż ja.
Tylko to trzeba coś w swoim zawodzie, sobą reprezentować.


Ty! Nie wychylaj sie , bo Cie zawistne polactwo zagryzie. Masz cierpiec jak wszyscy o masz marudzic na N i Norwegow. Jak nie jestes z nami to jestes przeciw, w/g starej, polskiej komunistycznej tradycji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Witam wszystkich
(Witam wszystkich)
Wiking
2sort napisał:
napisał:
uauuauau napisał:
PEWNIE I TAK ALE NAM LUBIA SPRZEDAWAC ROZPADAJACE ZGRZYBIONE DOMY STARE AUTA I NAJMOWAC ZA GROSZE.. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania tego wszystkiego tak jak napisałeś.
Mało tego, przy kupnie chałup jest zawsze prospekt, oraz odbywa się w większości licytacja ten kto wygrywa dobrze wie, co kupuje.
Byłem na dwóch licytacjach i to właśnie durne dwa polaczki podnosili licytację jak nakręceni tylko by tą grzybnię zdobyć.
Starego auta kupować też nikt ciebie nie zmusza, możesz przecież kupić full nówkę prosto z salonu.
Dlatego nie bardzo rozumiem twoje żale.
Osobiście pracuję w norweskiej firmie gdzie rdzenny norek ma mniejszą stawkę niż ja.
Tylko to trzeba coś w swoim zawodzie, sobą reprezentować.

Ty! Nie wychylaj sie , bo Cie zawistne polactwo zagryzie. Masz cierpiec jak wszyscy o masz marudzic na N i Norwegow. Jak nie jestes z nami to jestes przeciw, w/g starej, polskiej komunistycznej tradycji

Jezeli juz, to wedlug Twojej komunistycznej tradycji.
Ale kolega ktory zapracowal na swoja stawke godzinowa powinien miec w nosie Twoje zdanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
A ty to tak malo rozgarniety czy tylko udajesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Witam wszystkich
(Witam wszystkich)
Wiking
2sort napisał:
A ty to tak malo rozgarniety czy tylko udajesz?
Jednak nie mam podzielnej uwagi sorry teraz na spokojnie zauwazylem swoj blad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
np
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok