Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
2 Posty
Grzegorz Wroński
(GregorW)
Wiking
Niestety widzę tu często jedynie sceptyczne opinię wielu rodaków. Nikt was tu ludzie nie przywiózł na siłę, nikt wam nie każe tu siedzieć i pracować narzekając na wszystko. Jeżeli komuś nie odpowiada kraj, gospodarka, ludzie czy praca to Wizzair, Ryanair, Norwegian, bilet do Polski i tam można narzekać do woli. Skoro ktoś podjął decyzję o wyjeździe z kraju, by sobie poprawić los to niech nie narzeka, bo miał wolny wybór gdzie swoją przyszłość widział. Norweska gospodarka da sobie radę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Grzegorz Wronski

Brawo, napisales Sczerze i 1000% RACJI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
WilhelmTell82 napisał:
To nie sytuacja Norwegii,jest w kryzysie,bo Ci zapobiegaja wczesniej zadluzeniu przyszlych pokolen,tylko krajow myslacacych,ze wysoki poziomiom korony pozwoli im na wiekszy konsumpcjonizm w krajach rodzinnych.Nie podoba sie Norwegia to wypad.. i krotko w temacie
Widze ze mamy tu do czynienia z szefem szefow Norwegii, majacym prawo wypraszania z tego kraju. Jak mamy sie zwracac do Waszej Wysokosci ?
Ps Widzę, ze takich tu więcej. Dobrze ze Norwegia zyskała takich stanowczych gospodarzy bo od tubylców takiego czegoś nie usłyszysz. Raz tylko jeden trondheimski menel coś w tym stylu mi klarował, ale on od hjemlaget ma mózg przeżarty tak ze to się nie liczy. Super jesteście !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Mateusz Chyła
(canada52)
Wiking
kiedy niby było 0.50 za koronę ? kogoś tu poniosło ... ostatnio jak było 0.46 to już było dobrze, a 0.50 to ładnych parę lat temu. Kogoś tu poniosło z tym artykułem ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
butelki zwrotne od nowego roku w gore, mozna bedzie odrobic strate korony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michał Jaras
(jars997)
Wiking
Rok temu była po prawie 0.50. "ale to już było i nie wróci więcej"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
colaredbul
(colaredbul)
Wiking
nie wiem jak dlugo jestes w Norwegii więc dla Twojej informacji napisze ze 9lat temu korona spadla do 0.37gr i to juz byl okres gdzie niektorzy zaczeli zjezdzac do Polski 5lat temu korona byla po 0.56 gr jesli nadal nie wierzysz to poszukam gdzies stare notowania i wkleje Ci linki...nie zawsze bylo żle z korona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michał Jaras
(jars997)
Wiking
Ależ panie szanowny ja to wszystko wiem. Odpowiadam tylko przedmówcy który twierdzi że po. 0.50 była ładnych parę lat temu. Twierdząc że kogoś poniosło z tym artykułem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Papaj123
(Papaj123)
Wiking
Polacy ! NOK osłabiła sie o 22,3% od chwili gdy w kantorach płacili 056 gr. Ciężko wskazać podobną walutę która by tak szybko spadała. Może Ukraińska hrywna albo inne temu podobne. To że " specjaliści " z Nordea piszą ze trzeba jeszcze poczekać jakiś czas to włożyć należny miedzy bajki. Zobaczcie co pisali dokładnie rok temu. Czyż nie to samo ? Ci co trzymają krone w moim przekonaniu robią błąd. NOK ciągnie do poziomu 038-0,39 . Cena ropy już dawno nie odzwierciedla siły waluty. Gospodarka Norwegi na czym się opiera ? A no na surowcach . Wszystkie urządzenia do ich wydobycia , przetwarzania muszą sprowadzić. Z eksportu tylko łosoś. Załóżmy ze baryłka wzrośnie do 70 USD co sie stanie ? A merykance odkorkują swoje łupki i wepchną na rynek tyle ropy że i arabów zaleją . Ja w każdym razie zamknąłem portfel na NOK .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
marlenia
(marlenia)
Wiking
Marmich napisał:
"Jeden weekend i 106 martwych reniferów – tak wygląda bilans przewoźnika kolejowego BANE NOR"
Norwegowie likwidują konkurencję z wyższym ilorazem !


oplułam monitor ze smiechu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok