Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

22 tysiące Norwegów mówi "dość": nie chcą filmu o Breiviku, bo inspiruje zbyt wiele osób. Choćby we Francji - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Tego fjótolfa powinno sie zapomniec raz na zawsze. Ale nie powinno sie zapomniec fatalnej nieudolnosci sluzb. Nie potrafili mu przeszkodzic ani przed ani w trakcie jego haniebnej zbrodni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mirek Koszalin)
Wiking
Nieraz rzygać się chce od tej lewackiej retoryki,nikt nie chce podjąć tematu o przyczynach popełnionego czynu przez Breivika. Gdyby Norweski rząd i lewacka partia pracy nie chołubiłaby multi-kulti to zapewne Breivik nie popełniłby takiego przestępstwa. Myślę że nie chciał wymordować swoich rodaków ale przekaz polityczny który był serwowany w TV Norweskim i miłość do islamu doprowadziło tego człowieka do skrajnej nienawiści. Tu jest głębszy sens jego aktu terroru, widział że zabicie iluś tam muzułmanów nie da dostatecznego efektu, On chciał wstrząsnąć nie tylko całą Norwegią ale też całym światem. Tu jest całe sedno prawdy,a rząd Norwegii do dzisiaj nie chce się przyznać że to ich wina. Jest to tak zwana socjologia gdzie się manipuluje ludźmi i zwala winę na tylko jednego wroga, ale nie chcą ponosić odpowiedzialności za swoją politykę. W dobie internetu zauważcie że każdego można szkalować i zniszczyć w ciągu kilku minut,pomyślcie że o tobie każdy może napisać cuda ale wybielić to będzie bardzo ciężko. Zapewne zaraz wyleją się i na mnie pomyje. Pozdrawia wszystkich dobrze myślących i patriotów polskich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

()
Wyjadacz
Prawiczki wszedzie wcisna muzulmanow i teorie spiskowe.Breivik mordowal 15-latkow,i jego cala Polska skrajna prawica po cichu popiera,jak ktos uzywa slowa "ale" to znaczy TAK POPIERAM GO.Byl to morderca,bez skrupolow strzelal do dzieci,trudno dzieciom zazucic poglady polityczne,sa tak kruche jak ciasto.Ostatnio po wnikliwej analizie i przegladnieciu zapiskow m.innymi z jego laptopa Asne Seierstad napisala ksiazke koszt. ok200 nok,"En av oss",Jeden z nas",gdzie jasno widac ,na podstawie niezbitych dowodow,ze Brevik chcial uczestniczyc w orgiach seksualnych matki,byl zazdrosny i po czesci to przyczynilo sie do jego zaburzen.Pozdrawiam lewicowych patriotow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gorguts ...
(Gorguts)
Wiking
22 tysiące policjantów pewnie zagłosowało, bo się wystraszyli, że wyjdzie na jaw jakimi są półgłówkami i patałachami, którym się powinno przestać płacić.
Książka jest tak wstrząsająca i perfekcyjnie napisana, że nigdy w życiu nie byliby w stanie zrobić równie doskonałego filmu. Nie ma szans!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Czejen
(Czejen)
Wiking
Jakoś mi nie żal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Szkoda! Chcialbym aby ktos przedstawil mi obiektywnie oczywiscie co Nim targalo? Co doprowadzilo do rozpaczy a stamtad do zemsty. Moze ten sondaz to blef. Moze ktos musialby ukazac cale zlo systemu? Zemsta znikad sie nie bierze.Chcialbym zobaczyc jak zostal potraktowany szukajac pracy? Moze NAV ,,pomogl,, mu tak samo jak mi? Jak w tej chwili! Socjal regularnie pompuje kase ludziom ktorzy czesto mogliby pracowac ale tego nie zrobia ale na pieniadze z NAVu czekam trzeci miesiac na postojowym(nie liczac smiesznych zaliczek) i wlasnie wrocilem do pracy a kasy dalej nie ma. A jak zadzwonilem to ogolnie wyslali mnie na drzewo za pomoca elektronicznej sekretarki, nawet nie osobiscie. Obejrzalbym ten film zrobiony jak napisalem obiektywnie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok