Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Norweska fryzjerka oskarżona o dyskryminację: „Hidżab jest jak flaga ISIS" - Norwegia

Czytali temat:
sM M czesio. oj tam nazwisko... M N Jan Kowalski Jan Kowalski K MN Ewa Adam Stanislaw Lisowski boj fra oszlo NORPOLEXPRESS Rafal Ja Gabriel Ole_Nordmann (1572 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweska fryzjerka oskarżona o dyskryminację: „Hidżab jest jak flaga ISIS"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slawek Babinski
(slawek0921)
Wiking
dobrze zrobila to oni przyjechali do jej kraju oni musza sie dostosowac do panujacego tam prawa i obyczajow jesli nie to niech jada do swojej ojczyzny i tam zyja wedlug swojego prawa i obyczajow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Slawek Babinski, ale prawo w Norwegii mie zabrania noszenia muzułmańskiej chusty.
Nie zrozum mnie zle, mnie tez sie nie podoba ze kraje Europejskie za wszelka cene staraja sie dostosowac do Muzulmanow, ale prawo jest prawem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Co nadal nie zmienia faktu ze w Norwegii prawo nie zabrania.
W przypadku Pani fryzjerki, nie istotne z jakich powodek to zrobila ale jednak zlamala prawo.
Podkresle jeszcze raz, nie podoba mi sie to ze to Europa musi sie dostosowac do nich i wiekszosc krajow przez chora pojmowana poprawnosc polityczna traktuja ich jak swiete krowy w Indiach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Krzysztof S
(DaNKriS)
Wiking
To jest jakis dekiel ten pawel s ! Puknij sie człowieku , uważaj na siebie kolego ! Kalisz ładne miasto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Krzysztof S
(DaNKriS)
Wiking
A Polaki niech nie krzyczą XD nie wytrzymam , jakis gościu bedzie cwaniakował , pawelku ... uspokój sie , moze ty jakis antypolski jestes to moze ktoś zrobi z ciebie gwiazdę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Mario Kruken
(kruk)
Wiking
Coś nie halo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
ref Eldur To jest typowo norweskie dzielenie włosa na 4. Prawo również nie zabrania noszenia na głowie pełnego nocnika. Jednak nikt tego nie robi. Stosunki społeczne nie da się w 100% skodyfikować. Trzeba jeszcze myśleć!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin sarnecki
(marcinnorge)
Wiking
Absolutnie popieram Merete Hodne!!!To Ona jest wlascicielem salonu i to Ona decyduje kogo wpusci na swoj teren!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(flislegger)
Wiking
prowadzę usługi budowlane,ale nie pracuję dla ciapatych bo mam taki kaprys.
czy też mam zostać ukarany za wybieranie sobie inwestora dla którego chcę pracować a dla którego nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok