Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
jak cca zaoszczedzic duzo wiecej to niech obetna ciapatym tylko czesc kasy co dostaja( prad za darmo karta na metro, na dzieci wiecej niz inni , mieszkanie oplacone w min 70% czesto 100%)
pytam sie dla czego babka w rimi ma na reke 16000-19000 jak ma nadgodziny a z iranu maja 14200 za nic + chate i papu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
patrzac sie z 2 strony polacy placa srednio 5000-7000 bodatku miesiecznie i maja po 2 dzieci czyli 2000 panstwo im oddaje majac tu rodzine wydajesz duzo wiecej wiec panstwo zarabia na vat
te 100 mil co niby idzie do Polski to jest pan pikus- jak by sie wzieli za cwaniakow co pobieraja z NAV kase a robia waly to by mieli 2 miliardy

dla mnie to moga zabierac wszystkim ja nic nie strace i moja rodzina ale szkoda mi tych w pl co naprawde licza kazdy grosz!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Początkujący
{Dodaje też w rozmowie z NRK, że nie jest do obronienia fakt, że takie same wypłaty otrzymują ci, których dzieci mieszkają w Norwegii i w krajach o niskich kosztach utrzymania} Tak myślałem że w Polsce są niskie koszty utrzymania Trzeci świat za dolara dziennie można wyżyć .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wwwww oooo
(ttttt)
Wiking
Za ciapatych się nie wezmą, boją się ,ale pozostałym ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
X Y
(BladeRunner)
Wiking
Nierozumien ludzi co ciesza sie, ze zmniejsza zasilki na dzieci, trzeba byc mocno chorym umyslowo imbecylem zeby myslec w ten sposob. Kazdy kto placi podatki w Norwegii placi na szkoly, przedszkola, male murzyniatka, male ciapki ktore sa w Norwegii. Czy polskie dzieci, bedace w Posce,cos z tego maja? Chore rzady tchorzy i smieci co na slabszych chca sobie odbic strumien pieniedzy wyplacanych wiecznie bezrobotnym imigrantow z Afryki i Bliskiego Wschodu. Zalosne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Wojtek oscar
(Wojtekoscar)
Wiking
no,to trzeba bedzie znowu w wiekszosci na czarno pracowac,a leganie zarabiac tylko minimum-i po klopocie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
X Y
(BladeRunner)
Wiking
Aha - nie rozumiem poinno byc osobno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
swinka
(swinka)
Wiking
powini zrobic tak jak w Polsce ,dziecko za granica to rodzinne sie nie nalezy
zreszta jak ma dzieci w polsce to jest pendler i dostaje extra kase znacznie wieksza niz rodzinne
taki tatus z 2 dzieci w polsce odklada na sparekont 40 razy wiecej kasy niz ten co ma dzieci w Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Patoka
(Patoka)
Wiking
Norwegia powoli zaczyna ograniczac mozliwosc kombinowania. Mam nadzieje, ze niska cena ropy utrzyma sie jak najdluzej i tak samo jak dla ciemnoskorych leniuchow tak i dla cwaniakow z Polski finansy zostana mocno zwefyfikowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Artur pantratatata
(strumpek)
Wiking
Sytuacja następująca korona Norweska poleciała w dół , jest tu drogo a Polacy robią to co oni nie potrafią . Niech się Norwegia tak nie cieszy że kasę utnie bo Polak wyjedzie z No bo jest więcej miejsc bardziej opłacalnych na dzień dzisiejszy .Nie jeden noras ma kabze w kieszeni i to nie małą bo wynajmuje mieszkanie za wcale nie małą kasę . Polak robi 2 razy szybciej nie śpiesząc się, i to samo tyczy się Angoli jak Polacy by wyjechali z No i WB to im gospodarka tak siadła że by się osrali . Niech nie mieszają my pracujemy utrzymujemy Polskę , nasze rodziny i kraje w których pracujemy interes się kręci i najważniejsze dzięki Polakom oni mają kierownicze stanowiska .
Ci co rodzin nie mają niech się nie wypowiadają bo nie wiedzą jak to jest być gościem w domu i ile taki tatuś musi zapie... żeby rodzina i dziecko miało coś zapewnione .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok