Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak w Gdańsku pijanego Norwega ratowano - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak w Gdańsku pijanego Norwega ratowano
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
viking xxxxxxxxxxxx
(viking2008)
Wiking
Jak zawsze wstyd. Mam tylko nadzieję że nie wszyscy są tacy jak obsada tej karetki.Pewnie wezwanie przerwało im pogawędki przy kawce. Nie profesjonalne zachowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jasta 102
(Jasta 102)
Wiking
i tak mial szczescie ze lekarz byl w karetce ale pewnie maja ich dosc bo NFZ nie placi za takie wyjazdy a i sami pijaczkoiwie groszem nie smierdza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Martynko, jesli marzy Ci sie kariera dziennikarska, to rozpocznij edukacje i nie uzywaj takich zwrotow :
"Dziś wieczór większość to studenci z pobliskiej Akademii Muzycznej, pełna profeska. Tym, którzy stoją na fajce pod pubem,"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Lindemans napisał:
Martynko, jesli marzy Ci sie kariera dziennikarska, to rozpocznij edukacje i nie uzywaj takich zwrotow :
\"Dziś wieczór większość to studenci z pobliskiej Akademii Muzycznej, pełna profeska. Tym, którzy stoją na fajce pod pubem,\"

tak piszą magistry za Wolnej Polski ukształcone
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Andrzej K
(63larvik)
Wiking
"Pełna profeska" to to nie jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Co to znaczy "wstyd"? Karetka i lekarz byli na miejscu zgłoszenia choć w tym czasie ktoś bardziej potrzebował pomocy. Wstyd to jest upić się do tego stopnia że aż lekarz jest potrzebny to jest prawdziwa żenada i wstyd (wszyscy dobrze wiemy jak taka osoba wygląda i się zachowuje. Pewnie większość nawet nie chce się przyznać do takich znajomych choć na imprezę przyszli razem). Martw się bardziej tym czy następnym razem jak zgłosisz zapalenie wyrostka lub coś innego (czego nie życzę nikomu) to lekarz przyjedzie do ciebie czy do następnego głupiego pijaczka. Zastanów się kogo bronisz a kogo oskarżasz. Piszesz że pewnie pili kawę - to nawet wskazane w czasie dyżuru nocnego a ile ty wypijasz kaw i kiedy? (pewnie w pracy też). W Norwegii karetka przyjeżdża jak jest zagrożenie życia a nie do pijaczków (zabrakło by im karetek) a w innych przypadkach to taryfa albo autobus więc niech się cieszy że pije w Polsce. Karetka to nie autobus i jedzie lekarz i poszkodowany a nie cała gromada znajomych pewnie w podobnym stanie alkoholowym. Zastanów się co to jest "profesjonalizm"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Nie sanitariusze tylko ratownicy medyczni to po pierwsze. Po drugie w karetce nie powinna przebywac zadna osoba towarzyszaca ( wyjatek stanowia dzieci).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Po trzecie, postawcie sie w sytuacji ze jest zagrozenie utraty zycia dla waszej bliskiej osoby. Dzwonicie na pogotowie, w sluchawce dyspozytor odpowiada: nie mozemy wyslac zadnego zespolu ratunkowego poniewaz wszystkie sa na wyjezdzie. Amen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jasta 102
(Jasta 102)
Wiking
Norweg Stian Pedersen uległ kontuzji na skutek "twardego lądowania" po skoku na skuterze śnieżnym przez fontannę Neptuna na Długim Targu w Gdańsku

Skok Stiana Pedersena na skuterze śnieżnym nad gdańską fontanną był nielegalny

www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1083217,...wator-nie-bylo-zgody
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok