Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Maciek G borys borysewicz Agnieszka MN Dorota Hansen Ewa Adam hei!sandokan Josephvol.2 smith noregg Jarosław Kapałka Grazyna Tkocz (864 niezalogowanych)
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
jasta 102 napisał:
jasta102 napisał:
przecież napisane, że za komuny
dwójka dzieci to minimum było

Dzisiaj matka musi pracowac a nie rodzic bo i tak albo dziecko umrze z glodu albo zostanie bez dachu nad glowa.

a za komuny to matki spacerowaly piły kawę miały pieski i kotki i się nudziły malując pazury

Tak tylko ze w rosji nadal pija kawe i maluja pazurki a nawet wieza ze Putina sam Bog przyslal i modla sie do niego. Lud nie moze nic wiedziec dlatego trzeba mu dac wodke i muzyke. Polacy probuja pomimo wszystko sie podniesc ale nadal pakt ribbentrop molotow dziala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Jabin z Hazo napisał:
Aby uniknac wszelkich dywagacji proponuje,aby elektoraty poszczegolnych partii zachowaly sie
tak samo jak ich poslowie .
I tak,kase na dzieci biora wszyscy,ktorzy glosowali na PIS ,PSL i 3 niezaleznych.
Kasy nie biora ci ktorzy glosowali na PO i na Kukiz 15.
500 zloty w formie podatku wplaca do kasy panstwowej elektorat Nowoczesnej.
No i wszystko jasne !



Rozumiem, ze przez analogie mozna te pokretna logike rozciagnac na inne obszary?
Tak wiec wyborcy PO maja prawo do aborcji na zyczenie, invitro i malzenstw homoseksualnych wraz z adopcja.

Prawicowa "logika" - ale durniem nie jestes od dzis jebinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
optymysta napisał:
Jabin z Hazo napisał:
Aby uniknac wszelkich dywagacji proponuje,aby elektoraty poszczegolnych partii zachowaly sie
tak samo jak ich poslowie .
I tak,kase na dzieci biora wszyscy,ktorzy glosowali na PIS ,PSL i 3 niezaleznych.
Kasy nie biora ci ktorzy glosowali na PO i na Kukiz 15.
500 zloty w formie podatku wplaca do kasy panstwowej elektorat Nowoczesnej.
No i wszystko jasne !



Rozumiem, ze przez analogie mozna te pokretna logike rozciagnac na inne obszary?
Tak wiec wyborcy PO maja prawo do aborcji na zyczenie, invitro i malzenstw homoseksualnych wraz z adopcja.

Prawicowa \"logika\" - ale durniem nie jestes od dzis jebinie


Dlaczego nie dokonac rozbioru partyjnego Polski?
Kazdy obywatel moglby wtedy przeprowadzac sie dowolnie do tej czesci podzielonego kraju, w ktorym rzady sprawowalaby jeg ulubiona/wybrana partia.

W jednej czesci rozebranej Polski kamieniowanoby ateistow, a w drugiej moznaby bylo kupic tabletki ellaone bez oporu moralnego zniesmaczonego aptekarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
HotLips napisał:
optymysta napisał:
Jabin z Hazo napisał:
Aby uniknac wszelkich dywagacji proponuje,aby elektoraty poszczegolnych partii zachowaly sie
tak samo jak ich poslowie .
I tak,kase na dzieci biora wszyscy,ktorzy glosowali na PIS ,PSL i 3 niezaleznych.
Kasy nie biora ci ktorzy glosowali na PO i na Kukiz 15.
500 zloty w formie podatku wplaca do kasy panstwowej elektorat Nowoczesnej.
No i wszystko jasne !



Rozumiem, ze przez analogie mozna te pokretna logike rozciagnac na inne obszary?
Tak wiec wyborcy PO maja prawo do aborcji na zyczenie, invitro i malzenstw homoseksualnych wraz z adopcja.

Prawicowa \\\"logika\\\" - ale durniem nie jestes od dzis jebinie


Dlaczego nie dokonac rozbioru partyjnego Polski?
Kazdy obywatel moglby wtedy przeprowadzac sie dowolnie do tej czesci podzielonego kraju, w ktorym rzady sprawowalaby jeg ulubiona/wybrana partia.

W jednej czesci rozebranej Polski kamieniowanoby ateistow, a w drugiej moznaby bylo kupic tabletki ellaone bez oporu moralnego zniesmaczonego aptekarza.


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kat.kat)
Wiking
Teks jest trochę przekłamany, ja osobiście czułam się bardzo dyskryminowana jako ciężarna, a teksty jakie usłyszałam od mojego driftsjefa były momentami nie na miejscu, nie traktowałam ciąży jak choroby, ze względu na to, że dobrze się czułam, ale mój pracodawca uważał inaczej i za wszelką cenę chciał mnie wypchnąć na L4, teraz jako matka też łatwo nie mam ze względu na częste choroby już miałam okazję słyszeć, że jestem nierentowna chociaż tyram jak wół za 2 osoby, z kredytami i innymi rzeczami też nie jest tak kolorowo, później się jeden z drugim w Polsce naczyta bzdur i przyjeżdża tutaj bo myśli, że tu wszystko dostanie, niestety w przeciągu ostatnich lat rynek pogorszył się znacznie i nie jest już tak pstrokacie jak przedstawia to autor tego artykułu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Analogowa Sowa
(AnalogowaSowa)
Wiking
kat.kat tekst nigdy nie odda całego spektrum rzeczywistości (nie wszyscy mają różowo, wiadomo), ale chodziło o to, żeby pokazać w jakich sferach jest lepiej. A w Norwegii jest znacznie lepiej. Nie chodzi jednak o to, żeby wszyscy tu przyjechali, a co zmienić u nas, żeby się poprawiło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok