Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
1 Post
MIROSLAW ROGUSKI
(LARY98)
Wiking
Kto to pisze ???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MIROSLAW ROGUSKI
(LARY98)
Wiking
Ale ci panowie z branzy budowlanej maja przezycia. Po czesci prawda ale bez przesady nie zawsze jest tak jak jest napisne .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jarek B
(dominikbima)
Wiking
Trudno uswiadomic naszych ziomali by polak nie kojarzyl sie tubylcom z kolesiem w znoszonych i spranych ciuchach oraz z podpekanym obuwiem na stopach.Wiec nie ma tu miejsca na dzielenie jak autor beznadziejnie przedstawil w tym artykule.Znam polaczkow ktorzy tu przyjechali tylko po siano i mieszkaja tez nie bez wlasnej winy w warunkach przypominajacych lesny szalas lecz na ulicy wygladaja swietnie a w dresach z lat90. buja sie chlopek z kredytem na dom i audi a6.Boso ale w ostrogach...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(Krowa)
Początkujący
Krowa napisał:
Ok, czepiam sie ale na pewno nie formy. Jak moglbym sie czepiac czegos z czym sam sobie nie radze? Przykrywanie forma tresci to tak jak wzmacnianie sciany regipsem. Regips sciany nie utrzyma. Zreszta..................w tym to dobry byl tylko Broniewski, a pod nim to sie chyba nie podpiszesz....................
Innymi slowy : Det mange glemmer er å sjekke om budskapet er oppfattet og forstått slik intensjonen er. Czy do tego trzeba byc poeta?

Zapomnialem dopisac: Skrot myslowy ..... du lissom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Bergeńczyk75)
Wiking
I co, boli bardzo niektórych, że nie wszystkim Polakom na cudownej emigracji w Norwegii tak idealnie jak Wam? Wasza obłuda mnie śmieszy. Doskonale wiecie, że większość z Was żyje tak jak napisane w tekście. Tylko że wolicie zgrywać wielkie państwo, jacy to Wy jesteście tutaj bogaci, ogarnięci i w ogóle... Prawdziwy obraz emigracji jest bardzo różny. Może są tacy jak Wy, którym wszystko idzie jak z płatka i pławicie się w luksusach (hehe), ale są tacy, którzy ciężko walczą o swój chleb. I o takich Polakach jest ten tekst! Brawa dla autorki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram