Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Dyskredytacja innych jest najprostsza metoda pokazania siebie w lepszym swietle.
Ja zycze chlopcu dalszych osiagniec - i jezykowych, i szkolnych. Zycze mu rowniez wielu pozytywnych osob w jego otoczeniu.

PS. Wielu z uczestnikow forum nie potrafi sklecic dwoch zdan w zadnym jezyku, nawet polskim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
HotLips napisał:
Dyskredytacja innych jest najprostsza metoda pokazania siebie w lepszym swietle.
Ja zycze chlopcu dalszych osiagniec - i jezykowych, i szkolnych. Zycze mu rowniez wielu pozytywnych osob w jego otoczeniu.

PS. Wielu z uczestnikow forum nie potrafi sklecic dwoch zdan w zadnym jezyku, nawet polskim.

--------
Gadanie! Ja się od razu nauczyłem frazy ( od tego chłopca) ratujacej życie : Allahu Akbar !.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Patrycjusz Nyga
(MusicGarden)
Wiking
Trochę chyba naciągany artykuł, znam osobę, która po roku zdała Bergen Test. To jednak ewenement, większość z nas wie jak trudny to język i męczy temat przynajmniej kilka lat Język to klucz, ale do integracji długa i ciernista czasem droga. Dzieli nas mentalność i różnice kulturowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Cortez1 napisał:
HotLips napisał:
Dyskredytacja innych jest najprostsza metoda pokazania siebie w lepszym swietle.
Ja zycze chlopcu dalszych osiagniec - i jezykowych, i szkolnych. Zycze mu rowniez wielu pozytywnych osob w jego otoczeniu.

PS. Wielu z uczestnikow forum nie potrafi sklecic dwoch zdan w zadnym jezyku, nawet polskim.

--------
Gadanie! Ja się od razu nauczyłem frazy ( od tego chłopca) ratujacej życie : Allahu Akbar !.


Bardzo to ladnie, ze sie nauczyles tej frazy, pozostaje jednak zadac pytanie, czy wiesz co to oznacza i jak (w jakich sytuacjach) muzulmanin wypowiada te slowa?

Wiesz, czy tez wiesz bo przeciez wszyscy wiedza a w amerykanskich filmach o tyerrorystach jest to doskonale wyjasnione.

No wiesz jaki jest znaczenie i przeslanie tego zwrotu???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Ojtam ale mecyje. Znam Zenka co po 10 latach juz umie powiedziec "do, kom hit" i "fan, do ike gjor det"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Luk K
(Luk_ass)
Wiking
zobaczcie jak to sie robi ten chłopak to aktor tak samo jak z filmiku. Obłęd!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norweg 32)
Wiking
ja pie.. le 13 wojownik
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(pracownik1)
Wiking
Zacznijmy od tego ,ze Norwegowie sami siebie nie rozumieja i przechodza na angielski.Co do 20 dni.. to ja rowniez tyle sie nauczylem co i on ,choc mam 52 lata.Gdyby taki Arab mial uczyc sie norweskiego w takich warunkach jak Polak, to z pewnoscia poddalby sie.Przykladem jest to ,ze Polak idzie rano do pracy.Wstaje o 4 rano ,jedzie na 3.5 h do pracy,a nastepnie jedzie na kurs norweskiego na 3.5 h i tam konczac z bolem glowy jedzie ponownie do pracy na 6 h na tak zwanego deltskifta czyli lamanca.Efekt to powrot do domu po 20 godzinie wieczorem czyli po 16 tu godzinach ,czesto tez bez czasu na zjedzenie. i tak 2 razy w tygodniu .Zapewniam wszystkich ,ze checi do nauki w nastepnych dniach sa zerowe ,poniewaz jestesmy w pracy, a po niej nie ma sil i checi, a nawet czasu. Polak musi sie tez wyspac ,bo nie jest maszyna.Polak gotuje obiad, sprzata mieszkanie i robi rzeczy niezbedne ,potrzebne do przetrwania w odroznieniu od powyzej opisanych nacji. Oni dostaja wszystko za darmo ,ucza sie latami i nie sa gonieni do pracy. Jednym slowem sa chorzy kiedy maja isc do pracy.Wola leniuchy brac socjal i lezec na wyrach i robic dzieci ,za co dostana zasilki na potomnych.My Polacy ciezko i sumiennie pracujemy w tym kraju, a socjal dla nas to marzenie.Dzieki naszej ciezkiej pracy Norwegia ma na zasilki dla imgrantow i uchodzcow.My ,polacy ,nie mamy zadnych pretensji do nikogo.Chcemy pracowac i dostawac za prace godziwe pieniadze w odroznieniu od tych uzdolnionych jezykowo przez Allaha uchodzcow.To zalosne ,co wypisuje sie o nas.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok