Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
HotLips napisał:
Wedlug prawdziwych patryjotow nie mozna wladac jezykiem innym niz ojczysty ( matczyny ). Dlatego niedowierzanie i obawy budzi osoba wladajaca jakims jezykiem zrozumialych dla wiekszosci ludzi na swiecie.

Z wlasnych doswiadczen osoby steranej zyciem ( czytaj w podeszlym wieku ) wiem, ze wielu norwegow mowi zarowno po francusku, hiszpansku i niemiecku. A na dodatek mozna sie z nimi porozmawiac na wiele tematow, bo znaja te jezyki nie tylko komunikatywnie ( cokolwiek to znaczy ).


A o czym tu z Norwegami gadać, jak one nie kcom o robocie gadać, o pinondzach (rze mao siem zarabia) , o chujowy rzyció, a jak takiemu prowde prosto w oczy powiesz ze jest gupi to się obrazi i ma ciebie za debila.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
napisał:
HotLips napisał:
).

A o czym tu z Norwegami gadać, jak one nie kcom o robocie gadać, o pinondzach (rze mao siem zarabia) , o chujowy rzyció, a jak takiemu prowde prosto w oczy powiesz ze jest gupi to się obrazi i ma ciebie za debila.


Najlepszym tematem do rozmowy jest sex.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
HotLips napisał:
napisał:
HotLips napisał:
).

A o czym tu z Norwegami gadać, jak one nie kcom o robocie gadać, o pinondzach (rze mao siem zarabia) , o chujowy rzyció, a jak takiemu prowde prosto w oczy powiesz ze jest gupi to się obrazi i ma ciebie za debila.


Najlepszym tematem do rozmowy jest sex.


O sexsie się nie rozmawia, tylko go uprawia :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jarek B
(dominikbima)
Wiking
Reasumujac Twoja wypowiedz ich angielski był na tym samym poziomie.Przytaczam czeste sytuacje wzięte z zycia...........znasz angielski?Tak radze sobie.A gdzie się nauczyles?W polskim kinie tam nie ma dubbingu..........BEKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Joseph napisał:
HotLips napisał:
napisał:
HotLips napisał:
).

A o czym tu z Norwegami gadać, jak one nie kcom o robocie gadać, o pinondzach (rze mao siem zarabia) , o chujowy rzyció, a jak takiemu prowde prosto w oczy powiesz ze jest gupi to się obrazi i ma ciebie za debila.


Najlepszym tematem do rozmowy jest sex.


O sexsie się nie rozmawia, tylko go uprawia :-D

----------
Samemu - masz rację. Ale chodzilo o rozmowę i sex we dwoje,co najmniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
tu mata przyklada jako skandynawi nie umijom gadac po angielskiemu:


”The lift is broken, so must use our traps.”( Hotelleier på Sørlandet informerer en gruppe nyankomne )

”Due to customs regulations, there will be no service between these two legs.”
( Flyvertinne på strekningen London – Stavanger – Bergen )

”Is your wife OK now ?” ( Flyvertinne til norsk passasjer hvis kone har vært dårlig ). Passasjeren : ”Yes thank you, she is feeling pig again.”

Excuse me, where is the handle gate ?” ( Trønder i London )

- “I want that skin jacket in the window” ( Annen trønder i London )

- “Give me an easy beer, please” ( neppe en trønder . . . )

“May I play with your pussy ?” ( Norsk utvekslingsstudent til fruen i den amerikanske vertsfamilien, idet katten viser seg )

”I come back tomorrow and screw some hookers up the wall”

( norsk husvert til engelsk leietager som ønsker noen knagger i gangen )

”Are you coming ?” ( norsk reiseleder til engelsk dame som strever opp en bratt bakke ) Damen : ”No, I’m just breathing heavily”.

”In Norway it is always dogging on the bus” ( utenlandsk turist får forklart et typisk norsk naturfenomen )

”I had a good eight inches last night” ( den svenske værdamen Gunilla på en amerikansk TV-stasjon snakker om snøen som falt igår )

”The children go in kid trains” og ”Many people wear their natural suites”

( Nordmann forklarer våre 17.mai-skikker )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ada334333)
Wiking
Nie wiem czy mówią lepiej, u nas w większości brak komunikacji możemy zawdzięczać nauczycielom.
Trzeba więcej czasu się skupić na tym jak się mówi i wymawia wyrażenia a nie uczyć list słownictwa. Kiedy zaczęłam się uczyć języka w domu u mnie sprawdziła się NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA. Dzięki takiej naturalnej metodzie nauki otworzyłam się na naturalną metodę nauki i dzięki niej zaczyłam mówić z dużą świadomością tego co chce przekazać. Polecam sprawdzić taką metodę nauki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok