Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak zostać wyrodną matką w Norwegii? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak zostać wyrodną matką w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
bzdury...zgodze sie tylko z mlekiem reszta ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Na co się zgodzisz z mlekiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
"będą pracować ku chwale społeczeństwa" bardziej komunistycznego hasła już nie mogliście wymyślić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(monika79)
Wiking
ale bzdury!!!! pewnie ze jest nacisk na karmienie piersia ale w Polsce tez jest!!! ja pierwszego syna karmilam butelka i nikt mnie za to nie zlinczowal przy drugim balam sie ze nie dostane pokarmu to powiedzieli mi w szpitalu ze mam sie nie przejmowac bo moge karmic nanem. Gdy z dziecmi chodzilam do apne barnehage i moj zbuntowany trzylatek popadal w furie bo nie chcialam spelnic jego kaprysu powiedzieli mi ze mam nie zwracac uwagi na to i zostawic go bo on mnie testuje. Gdy zapomnialam o wizycie w helsestasjon to po prostu dostalam nowy termin!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
dokladnie monika79, u mnie w przedszkolu tez tak jest, a do kladzenia dziecka o 19 totalna bzdura!!! wsrod moich sasiadow najlepiej to zaobserwowac kazdy ma zasady "regulamin domu" to ci wolno tego nie a jak sie sprzeciwi to kara tak samo jak u nas w polsce kiedys siedzielismy na kawce w pare osob i nagle jeden dostal telefon od znajomego ze widzial jak jego nastoletnia corka pila piwo z jakimis chlopakami, przyszla do domu po nie calej godzinie ten nas przeprosil wstal podszedl do niej i na naszych oczach dal jej w pysk!!! i w tym wszystkim nie chodzilo nawet o to ze ona pila to piwo tylko ze byla sama z kolesiami ktorzy mogli jej cos zrobic i kazdy jeden pochwalil zachowanie tego faceta, podobno duzo dzieciakow dzwoni do barnevernet ze rodzice ich bija ale dzieci prosza kogos zeby zadzwonic a potem okazuje sie to to wielka sciema bo dzieciak nie dostal kasy na cos tam, nie poszedl na impreze itp. tak jak syn takiego jednego faceta co go nie puscil na impreze barnevernet co prawda zabarlo syna chyba na tydzien ale po "dochodzeniu" wyszlo klamstwo i teraz oni z tego BV maja chlopaka na oku przychodzi ktos do niego co dziennie czy tam co 2 dzien zeby go sprawdzac i tak przez pol roku chlopaczek juz nie wie jak przepraszac ojca tylko poto zeby mu dali spokoj
Jak ktos tak bardziej pozna ten kraj i ma znajomych wsrod wszystkich nie tylko polakow to nie ma zabardzo co zlego powiedziec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok