Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia będzie testować projekt policji dla zwierząt - Norwegia

Czytali temat:
krzysztof Piatek Eliza K damian wójcik Krystian Kozyra Dominika P P. H. pawel piotr Agata jackowska Aleksandra N od urodzenia dumny z pochodzenia (681 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia będzie testować projekt policji dla zwierząt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Pies mojego sąsiada chodzi jakiś taki melancholijnie smutny i zamyślony,jego szczenięta także....myślałem o telefonie do Barnevernet..ale w tej sytuacji już wiem gdzie dac sygnał o tym widocznym cierzpieniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
idea niby piękna, ale oby to nie przerodziło się w faszystowskie barnevernet dla zwierząt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Przeciez zwierzeta nie maja duszy, tak wiec po co im jakies prawa?
Kazdy duchowny w Polsce o tym wie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie myl katolicyzmu, zwlaszcza w wydaniu polskim z chrzescijanstwem.
Oba nurty nie maja ze soba nic wspolnego.
Wystarczu poczytac sw Franciszka z Asyzu (chrzescijanin) a potem przejsc sie po polskiej wiosce i popatrzec na chore, wychudzone psy lancuchowe lub ulubiony sposob rozwiazywania problemu malych kotkow, czyli worek, kamien i bajoro (polski katolicyzm)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Miroslaw58)
Wiking
Hm, w Polsce nikt by nie zwrócił nawet uwagi na to, że pies "jest jakoś melancholijnie smutny". Ba, tu nie zwraca się nawet uwagi kiedy psu dzieje się jakaś ewidentna straszna krzywda, kiedy jest w oczywisty sposób zaniedbywany, głodzony, trzymany non stop na łańcuchu, właściwie bez kontaktu z ludźmi czy innymi zwierzętami. Może coś pomału się zmienia w tym zakresie, ale bez takich inicjatyw jak właśnie ta w Norwegii, bez zmian w prawie, osiągnięcie zadowalającej sytuacji potrwa "wieki".
Działa co prawda w Polsce "Straż dla Zwierząt", ale działa jedynie lokalnie, na obszarze kilku województw i reaguje tylko na zgłoszenia o skrajnym bestialstwie czy znecaniu się nad zwierzętami. Poza tym nie ma z pewnością takich uprawnień, jakie miałaby Policja dla zwierząt.
Jestem przekonany, że nawet gdyby takie jednostki powstałyby w każdym województwie - miałyby mnóstwo pracy, bo niestety pod względem stosunku ludzi do zwierząt, empatii, świadomości i nawet zwyklej kultury Polska wciąż przypomina jakiś dziki kraj a nie europejskie, cywilizowanego państwo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Ciekawe czy beda dzialac tak jak i normalna Policja. Bo jezeli tak, to slabo to widze.
U mnie sasiad znalazl worek ze skradziona figura ogrodowa. Zadzwonilam na policje, oni powiedzieli, ze mieli zgloszenie o skradzeniu czegos takiego kilka dni temu i zaraz po to przyjada, no i to bylo ostatni raz kiedy slyszelismy od nich. A bylo to miesiac temu.
Figura jak stala u sasiada, tak stoi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

()
Wiking
A mi został skradziony pies , mam świadków " Norwegów " raport od instytucji , która pomagała w odnalezieniu psa
, papiery leżą na policyjnym biurku juz od 3 tygodni i nic !!!!!
A sprawa jest AKUT - bo moja psinka jest chora i bez leków moze dojść do tragedii - bierze sterydy , bo ma guza na mózgu , który uciska i bez leków pies traci wzrok i dochodzi do niewładu
Biorąc leki jest przeszczesliwym radosnym i niesamowicie kochającym psem żaden policjant jak do tej pory nie potraktował tej sprawy z poważnie !!!! Jakby pies był rzeczą , która moze sie kiedyś znajdzie
Brak słów i paraliż bezradności
Nie potrafię się z tym pogodzić , ze gdzieś jest moj pies , który czeka na pomoc i nic !!!!!
Cholerny kraj !!!! Tylko duzo mówią o prawach jakie komu " niby " przysługują a policja siedzi i w stołek pierdzi !!!!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Iwona2015)
Wiking
Tylko kraść !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Iwona2015)
Wiking
napisał:
A mi został skradziony pies , mam świadków " Norwegów " raport od instytucji , która pomagała w odnalezieniu psa
, papiery leżą na policyjnym biurku juz od 3 tygodni i nic !!!!!
A sprawa jest AKUT - bo moja psinka jest chora i bez leków moze dojść do tragedii - bierze sterydy , bo ma guza na mózgu , który uciska i bez leków pies traci wzrok i dochodzi do niewładu
Biorąc leki jest przeszczesliwym radosnym i niesamowicie kochającym psem żaden policjant jak do tej pory nie potraktował tej sprawy z poważnie !!!! Jakby pies był rzeczą , która moze sie kiedyś znajdzie
Brak słów i paraliż bezradności
Nie potrafię się z tym pogodzić , ze gdzieś jest moj pies , który czeka na pomoc i nic !!!!!
Cholerny kraj !!!! Tylko duzo mówią o prawach jakie komu " niby " przysługują a policja siedzi i w stołek pierdzi !!!!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok