Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów
N N
(Nessen)
Wiking
Każdy kto brał udział w bitwie miał swój wkład. Wyczynem jest walczyć, a nie kulic ogon. Nie uważasz, że to zasługuje na szacunek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
pod Monte Cassino walczylo 12 Zydow

wyprowadzi ich z Rasji gen Anders
bylo ich co prawda 3500 ale gdzie sie zawieruszyli po drodze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Henryka Rogalska
(HenrykaRogalska)
Wiking
pozdrawiam wszystkich znaiomych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
cebularz napisał:
Ronn napisał:
Hej Mr. Waldemar ...??? Co ty kurwa bierzesz ? Albo kto CI krzywde zrobil , albo jeszcze inaczej.... Dlaczego przez swoje niepowodzenia w tym kraju obwiniasz kilka tysiecy innych ludzi ktorych prawdopodobnie w zyciu na oczy nie widziales !!!
Ja przyjechalem w tym okressie o ktorym mowisz i inaczej to widze !!! Dla Frustratow - HEJT!!!


Ja czytalem kiedy przyjechales. Pisales, cos o Szwecji, prosiles innych o prace itd. Zamiast byc beneficjentem stales sie ofiara.
Nie widze tu hejtowania a jedynie sarkastyczna socjologiczna analize.

O tobie nie mam zamiaru sie wypowiadac, bo dosc spojrzec na to co plodzisz.

PS Chetnie przesledze szlak myslowy jakim sie kierowals, gdy napisales o moich niepowodzeniach. W przeciwienstwie do ciebie fajnie mi sie tu powodzi od wielu juz lat.

buhaha....to teraz wytlumacze Ci moj wczesniejszy post bo chyba masz tak wysoki standard zycia w tym kraju ze juz zwyklej klasy robotniczej nie potrafisz zrozumiec...
1. Nie pytalem nigdy o prace na tym portalu !!!! Nie znam Szwecji w ogole jedynie zza szyby samochodu ...
2. Hejt - mialem na mysli wzgledem Ciebie... nie toleruje frustratow ktorzy obrazaja na forum innych bezpodstawnie !!
3. Sprobuj przesledzic szlak myslowy moze Ci sie uda... skoro masz tak ogromna wiedze na temat poloni przybylej po 2004 roku to znaczy ze dzielisz ten los...
4. Tak podsumowujac moze tobie sie dobrze powodzi, kwestia wymagan, Z pelnym szacunkiem dla tego portalu ale jesli nadejdzie dzien w ktorym stwierdze ze mam wszystko to co potrzebuje w tym kraju to w pierwszej kolejnosci usune moj profil ... jesli wiesz co mam na mysli...powodzenia na szlaku myslowym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
ta bo w Polsce to tylko Zydy cyklisci i ciapate sa cos warte
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(cebularz)
Stały Bywalec
Ronn napisał:
cebularz napisał:
Ronn napisał:
Hej Mr. Waldemar ...??? Co ty kurwa bierzesz ? Albo kto CI krzywde zrobil , albo jeszcze inaczej.... Dlaczego przez swoje niepowodzenia w tym kraju obwiniasz kilka tysiecy innych ludzi ktorych prawdopodobnie w zyciu na oczy nie widziales !!!
Ja przyjechalem w tym okressie o ktorym mowisz i inaczej to widze !!! Dla Frustratow - HEJT!!!


Ja czytalem kiedy przyjechales. Pisales, cos o Szwecji, prosiles innych o prace itd. Zamiast byc beneficjentem stales sie ofiara.
Nie widze tu hejtowania a jedynie sarkastyczna socjologiczna analize.

O tobie nie mam zamiaru sie wypowiadac, bo dosc spojrzec na to co plodzisz.

PS Chetnie przesledze szlak myslowy jakim sie kierowals, gdy napisales o moich niepowodzeniach. W przeciwienstwie do ciebie fajnie mi sie tu powodzi od wielu juz lat.

buhaha....to teraz wytlumacze Ci moj wczesniejszy post bo chyba masz tak wysoki standard zycia w tym kraju ze juz zwyklej klasy robotniczej nie potrafisz zrozumiec...
1. Nie pytalem nigdy o prace na tym portalu !!!! Nie znam Szwecji w ogole jedynie zza szyby samochodu ...
2. Hejt - mialem na mysli wzgledem Ciebie... nie toleruje frustratow ktorzy obrazaja na forum innych bezpodstawnie !!
3. Sprobuj przesledzic szlak myslowy moze Ci sie uda... skoro masz tak ogromna wiedze na temat poloni przybylej po 2004 roku to znaczy ze dzielisz ten los...
4. Tak podsumowujac moze tobie sie dobrze powodzi, kwestia wymagan, Z pelnym szacunkiem dla tego portalu ale jesli nadejdzie dzien w ktorym stwierdze ze mam wszystko to co potrzebuje w tym kraju to w pierwszej kolejnosci usune moj profil ... jesli wiesz co mam na mysli...powodzenia na szlaku myslowym


1.Bylem przekonany, ze pytales, nie chce mi sie szukac, ale jezeli masz racje to tylko swiadczy jak nijakie sa twoje posty i jak latwo pomylic je z innymi.

2. Twoj hejt slabo mnie zajmuje- ze wskazaniem na wcale. To samo dotyczy twoich opinii na moj temat. Przyznam, ze nie widze w swoich postach frustracji, ale odbior moze byc wypaczony u osobnikow z zaburzeniami.
3.Wykaz prawidlowosc zamiast negowac. Czy entomolog zyje wsrod motyli? Ichtiolog wsrod ryb?
Nie sadze, a jednak nie przeskadza im to w zdobyciu gruntownej wiedzy.
Wytlumacze ciasnemu umyslowi jak to wyglada- Obserujemy, analizujemy przeslanki, stawiamy hipoteze, prowadzimy badania naukowe i formułujemy teorie. W kontekscie poloni w norge 2 ostatnie punkty nie sa konieczne gdyz taka obserwacja nie ma wartosci naukowej.
Moja opinia jest subiektywna a ja nie aspiruje do jej rozwijania. Jesli jednak masz inne zdanie, to zawsze mozesz ja naukowo sfalsyfikować zamiast zaprzeczac bez podania wiarygodnych przeslanek.
4. To co dla jednych jest sufitem dla innych jest podloga. Ja juz nie musze walczyc, podobni tobie tak.

Dodam punk 5. Czytajac twoje posty widze jak sie tu miotasz i nie sadze, ze nadejdzie dzien gdy skasujesz konto. Po prostu nie wiesz co ze soba zrobic.

A teraz wybacz, ale dosc czasu zmarnowalem na ciebie- moglem w tym czasie podlubac w nosie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie ma nic gorszego jak prostak pozujacy na inteligenta...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Absolwent wyższej uczelni za Wolnej Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(cebularz)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
Nie ma nic gorszego jak prostak pozujacy na inteligenta...

Zapewniam cię ze jest wiele gorszych rzeczy. Jedna z nich jest mieszanką megalomanii z grafomanem na MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
WujekJanek napisał:
Nie ma nic gorszego jak prostak pozujacy na inteligenta...

Masz racje Janku... wielu takich tutaj sie przewinelo prze to forum ... wyszukane slowa to nie wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok