Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Nikt nie lubi Oslo. Dlaczego? - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Mariusz Daraż Mariusz-Robert Bojar Jan Maryjan Marcin Nn mart enty Maciek S BENDLER GRUPPEN AS Bendler Misiek Miskowski M@rek K@@@ Karol1231 Barbara Kassner (2732 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nikt nie lubi Oslo. Dlaczego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek P
(MarekP1)
Wiking
ale bzdury
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Tak tak
Widać to zwłaszcza po cenach nieruchomości,,Norwedzy masowo wracają do lasu"
Ale bzdurny artykuł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Rechel)
Wiking
Wy też boicie się powiedzieć pradę? To czarnoskórzy przybysze i Islamiści sprawiają że w Oslo jet nie bezpiecznie Islamizacja Europy trawa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Rafa T.C
(zara666)
Wiking
autor musi pszestac palic zielsko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Kurwa co za bzdury !!!! Skoro pani wyrzucila juz swoja negatywna energie w tym pseudoartykule, moze sprobowalaby pani opisac kilka pozytywnych cech Oslo jesli sie chce to sie i ksiazke o tym napisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
Po stolicy jednego z najbogatszych państw świata, które we wszystkich rankingach plasuje się w pierwszej trójce, chciałoby się oczekiwać znacznie więcej. Pod tym względem Oslo jest na szarym końcu i nigdy nie chciałbym mieszkać w tym mieście. Natomiast - jeśli porównamy Oslo zwykłego polskiego miasteczka to sytuacja diametralnie się zmienia. Stolica Norwegii może się wtedy jawić jako HIGH, TOP, BEST etc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Oslo da sie lubic. Trzeba tu zamieszkac i sprobowac zrozumiec. I mam na mysli centrum Oslo. Przedmiescia da takie jak wszedzie..... A jak ktos nie lubi miejskich klimatow to niech sie nie wyzywa na Oslo. Kazde duze miasto jest trudne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
nie imigranci, a azylanci, różnica zasadnicza i kolosalna... co do reszty zgadzam się tzn jest brudne, niebezpieczne i nienorweskie... ja błyskawicznie uciekłem z Oslo, jeszcze mi nie odwaliło, aby z własnej woli tam mieszkać....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
"Norwegowie wierzą w równość" i to doprowadzi ich do upadku i zagłady, a szkoda bo mieszkam tutaj i kocham ten kraj... równość to komunistyczny wymysł sprzeczny i z logiką i z prawami natury...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok