Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Mariusz Daraż Mariusz-Robert Bojar Jan Maryjan Marcin Nn mart enty Maciek S BENDLER GRUPPEN AS Bendler Misiek Miskowski M@rek K@@@ Karol1231 Barbara Kassner (2731 niezalogowanych)
19 Postów
Alicja Czulowska
(AlicjaC)
Wiking
1. Nie podoba mi sie ten tendencyjny artykuł.
2. 25 lat mieszkałam w Warszawie (wiec w zasadzie cale zycie), ostatnie kilka miesiecy mieszkam w okolicy Ålesund, wiec ciezko mi sie wypowiedzieć na temat Oslo, ale Warszawa... Kocham to brudne miasto, pełne pięknych, historycznych i nowoczesnych miejsc, w ktorych mozna poznac roznych ciekawych ludzi, owszem zjeżdżają sie tam doslownie wszyscy, ale taki juz urok stolicy, zwlaszcza, ze na polskiej wsi na dzien dzisiejszy pracy w zasadzie nie ma.

3. Jesli na 5mln ludzi wypowiedziało sie 1200 osób, to chyba nie sa to zbyt rzetelne wyniki (ahhh te sondaże).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Alicja Czulowska
(AlicjaC)
Wiking
Słuszna uwaga: "imigranci, a azylanci to roznica"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nieprawda że nikomu się nie podoba, mi się podoba bardzo. Co to za określenie "nienorweskie"? Każde norweskie miasto jest norweskie, a zwłaszcza stolica. To że jest tu dużo turystów i imigrantów nie czyni go nienorweskim tylko kosmopolitycznym i różnorodnym. Nie widzę wcale żeby było brudne, wręcz przeciwnie zadbane i bardzo ładne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie a przy tym nie jest tak ogromne że od razu się człowiek gubi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Warszawa też jest ładna i ma bardzo dużo do zaoferowania. To że ktoś nie lubi dużych miast to jedna sprawa, ale nazywanie Oslo albo Warszawy brzydkimi i niewygodnymi do życia to ciężka przesada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Alicja Czulowska
(AlicjaC)
Wiking
Zgadam sie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Sizu napisał:
Nieprawda że nikomu się nie podoba, mi się podoba bardzo. Co to za określenie "nienorweskie"? Każde norweskie miasto jest norweskie, a zwłaszcza stolica. To że jest tu dużo turystów i imigrantów nie czyni go nienorweskim tylko kosmopolitycznym i różnorodnym. Nie widzę wcale żeby było brudne, wręcz przeciwnie zadbane i bardzo ładne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie a przy tym nie jest tak ogromne że od razu się człowiek gubi.


dodaj jeszcze ze osoby posiadajace samochod sa wniebowziete gdy moga w nim spedzic kiklka godzin dziennie i podziwac widoki miasta z jego wnetrza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mocarny Knur
(ulven82)
Wiking
Niby takie bogate miasto, a nawet nocnych autobusów nie ma w ciągu tygodnia. Jak ktoś kończy pracę o 1 w nocy, to musi albo dymać z buta, albo brać taksówkę. Natomiast do pobierania opłat za wjazd do miasta, to oni pierwsi, bramki działają całą dobę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
youtu.be/sVl9JnphEgg Zapraszam na spacer po Oslo z EMGR
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
a jak tam wasz zapowiadany film o emigracji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Roman Bzdurski
(romek93)
Wiking
Tytuł agresywny, a artykuł jakiś miałki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok