Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Teresa Fularczyk Robert Kazimierz GRUDZIŃSKI darek k mateusz911 RICO14102 (4728 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no
niektore Polaki zaczynaja kumac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
To jest niestety smutne i tragiczne, ja znam gosci ktorzy przyjezdzaja na sezon letni pracowac. Oczywiscie ze robia za pol darmo i sa oburzeni jesli pracuja mniej niz 10 godz. dziennie . tlumacza ze jak tak malo beda robic to chu... zarobia

I co z takimi zrobic ? pierdolniesz takiemu to jeszcze sobie klopotow niepotrzebnych narobisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fjordzik)
Wiking
hej gienek gienkowski to do ciebie..
Ja wiem kim ty jestes haaaa .To Janek nie bede pisał nazwiska..
Jest stary troche prawdy w tym co piszesz ...ale tez bzdury piszesz ja to wiem bo tam pracuje .Ty na samym poczatku pracy sie nie nadawałes do pracyy..Jaki masz zawód Jubiler???haaaa
Jestes zwykłym dupkiem który nic nie umie i tylko szuka zwady..
Prawda jest taka ze teraz sam nie masz pracy gamoniu i mieszkasz koło Rade haaaaaa Z najlepszym koleszką z Dzierzonowa tak to sie pisze??Psełdo ciasny haa i wszyscy wiedza o kogo chodzi.Jego stary był najlepszy pierdolił głupoty a sam w pudle sie znalazł...
Powiem tak nie wiesz jak sie teraz tam pracuje gamoniu i nie bedziesz wiedział.
Wy kurwa jestescie zazdrosni pedały haaaaa .Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
Fjordzik napisał:
hej gienek gienkowski to do ciebie..
Ja wiem kim ty jestes haaaa .To Janek nie bede pisał nazwiska..
Jest stary troche prawdy w tym co piszesz ...ale tez bzdury piszesz ja to wiem bo tam pracuje .Ty na samym poczatku pracy sie nie nadawałes do pracyy..Jaki masz zawód Jubiler???haaaa
Jestes zwykłym dupkiem który nic nie umie i tylko szuka zwady..
Prawda jest taka ze teraz sam nie masz pracy gamoniu i mieszkasz koło Rade haaaaaa Z najlepszym koleszką z Dzierzonowa tak to sie pisze??Psełdo ciasny haa i wszyscy wiedza o kogo chodzi.Jego stary był najlepszy pierdolił głupoty a sam w pudle sie znalazł...
Powiem tak nie wiesz jak sie teraz tam pracuje gamoniu i nie bedziesz wiedział.
Wy kurwa jestescie zazdrosni pedały haaaaa .Pozdro


No i prosze !!!! wyszlo szydlo .....

Szef nikogo nie musial sklucic!!!

Jak sie zjezdza w jedno miejsce pracy 30-tu debili to tylko szefowi wspolczuc jak tu ogarnac takich troli!!

Szkoda mojego czasu i nerwow w tym temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Rajski
(jarek251)
Wiking
Damianie dobrowski ty wiesz bo tam pracujesz i ciebie dotyczy ten artykul temu ten temat cie tak boli i to ty jestes tą osobo ktora zna zycie i tak podpierdala haaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie chodzi o nazwiska ale o zasade
donosicielstwo i ogolnie pojete pchanie sie do koryta jak swinia jest typowym objawem zachowania sie Polakow na calym swiecie
dlatego ci ciut madrzejsi np w USA pilnuja aby ich dzieci nie nauczyly sie jezyka polskiego
w Pensylwanii zachowaly sie listy lamistrajkow z okresu walki roboli o prawa pracownika
glownie polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Rajski
(jarek251)
Wiking
No to wypbraz sobie jakie jest korestwo w tej firmie jak sie buraki podaja za kogos innego zeby oczernic chlopakow z artykulu i to jeden z tych co podpierdala tak i to o nim mowa jest w artykule to on daje sie przekupic obietnicami szefa a i tak gowno ma z tego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Jak ja się cieszę że z Polakami nie muszę pracować....


Co do bohaterów to nie wiem po co tych związków tak się kurczowo trzymają jak juz jest po ptokach. Teraz to tylko prawnik żeby odzyskać wszystkie należne pieniądze jakie można udokumentować które nie były wypłacone. Związki to mogą interweniować jak są nieprawidłowości w firmie z zanizaniem stawek nie placeniem za dojazdy,nadgodziny jak się jeszcze tam pracuje i Chodzi o niewielkie kwoty.

Dwa jak jest chujowa firma to szukam innej, dwa lata to trochę długo tak się męczyć z debilami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jarek251 napisał:
No to wypbraz sobie jakie jest korestwo w tej firmie
taka sama sytuacja panuje w kazdej firmie
gdzie zatrudniony jest wiecej niz jeden Polak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
jarek251 napisał:
No to wypbraz sobie jakie jest korestwo w tej firmie jak sie buraki podaja za kogos innego zeby oczernic chlopakow z artykulu i to jeden z tych co podpierdala tak i to o nim mowa jest w artykule to on daje sie przekupic obietnicami szefa a i tak gowno ma z tego


NO WLASNIE!!!!

A GDZIE JEST PANI REDAKTOR MAGDA SZCZEPANSKA??? HHEEE??

PO CO TAKI ARTYKUL ? CZY PANI REDAKTOR NIE POTRAFI DOSTRZEC BURACTWA I DEBILIZMU NA KROK? NIE WIERZE!!!!
CZY PANIA CIESZY PISANIE ARTYKULOW N POZIOMIE MNIEJ NIZ ZERO!!!

PO CO NAM ZAWRACACIE GLOWE DEBILAMI ??


NIE ROZUMIEM TEGO.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok