Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Teresa Fularczyk Robert Kazimierz GRUDZIŃSKI darek k mateusz911 RICO14102 (4751 niezalogowanych)
1 Post

(Fjordzik)
Wiking
Masz racje kolego bedą jebani sami tego jeszcze nie wiedza haaaaaaaaaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Nie ma co się gorączkować i wydawać osądy, na razie znamy tylko wersję dwóch zwolnionych gości, a nie znamy wersji drugiej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
miro zbycho
(Jasir)
Wiking
polactwo całkowicie spiepszy norweski rynek pracy, tak to jest jak przyjeżdżają chłopki roztropki ze wsi,
na każdej budowie gdzie pracuje polactwo jest taka atmosfera - zastraszania, pierdół, donosicielstwa i braku życzliwości, aż mnie dziw bierze że 30 chłopa i nikt nie zna języka obcego ????
może wreszcie wprowadzą obowiązek znajomości norweskiego lub angielskiego na budowach, nie masz zdanych egzaminów - wracać na pole, do PL
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
zwiazki zawodowe heherhehh
polewka nic wam nie pomoga poscie do neta to nagranie a na pewno znajdzie sie jakis norek prawnik co nie lubi skorwieli takich i sprawa szybko sie wyjasni a temu polaxczkowi dupo wlazie sprawdzie wpierdol z dobrym alibi powodzenia
nie cierpie jak ktos oszukuje pracownika i nie placi mu za zrobiona prace tak jak sie umawiali
prawo to prawo wazne jest na co sie umawisz i tego rzadasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fjordzik)
Wiking
miro zbycho to do ciebie gosciu
ty pewnie jestes z miasta pedale jebany i chyba masz czyste rączki bo pierdolisz od rzeczy.
To ty moze pedał jestes i przyjechałes do Osllo sobie podupczyc bo duzo tu pedałów.
Ze wsi chłopaki???/ Ty kurwa zycie nie znasz widze jebany mieszczuchy haaaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fjordzik)
Wiking
I gosciu czytaj z uwagą ...30 ludzi nie zna jezyka??/
Czytaj albo naucz sie czytac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
.30 ludzi nie zna jezyka
ale szef dzwonil do kazdego z osobna i nalegal na wypisanie sie ze zwiazkow
i jeszcze ich sklocil


pytanie czy szef gada po polsku ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
patim napisał:
.30 ludzi nie zna jezyka
ale szef dzwonil do kazdego z osobna i nalegal na wypisanie sie ze zwiazkow
i jeszcze ich sklocil


pytanie czy szef gada po polsku ?
,,trzy jezyki-rumunski perfect!!! "
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
paweł piwowarczyk
(pawcio1982)
Wiking
przepracowałem 12 lat poza granicami polski i wiem że lepiej nie pracować z polakami ani u polaka jesteśmy jedyną nacją która za kilka srebrników sprzeda rodaka i taka jest prawda w polsce takie rzeczy nie mają miejsca bo tym podobne łajzy wiedzą że za bramo budowy zostali by przekopani cwele skończone (polaczki)co to za określenie jestem polakiem i się tym szczycę a te łajzy to mało rolne chłopki i nie ubliżam tym stwierdzeniem ludziom pochodzącym ze wsi a co do tych co się postawili mieli racje trzeba walczyć o swoje a nie dawać się wykorzystywać a jak ktoś tego nie rozumie niech pakuje manele i wy.....la do polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
sprawiedliwy sprawiedliwy
(sprawiedliwy2013)
Wiking
pawcio1982 napisał:
przepracowałem 12 lat poza granicami polski i wiem że lepiej nie pracować z polakami ani u polaka jesteśmy jedyną nacją która za kilka srebrników sprzeda rodaka i taka jest prawda w polsce takie rzeczy nie mają miejsca bo tym podobne łajzy wiedzą że za bramo budowy zostali by przekopani cwele skończone (polaczki)co to za określenie jestem polakiem i się tym szczycę a te łajzy to mało rolne chłopki i nie ubliżam tym stwierdzeniem ludziom pochodzącym ze wsi a co do tych co się postawili mieli racje trzeba walczyć o swoje a nie dawać się wykorzystywać a jak ktoś tego nie rozumie niech pakuje manele i wy.....la do polski Obraza sie tylko Ci,ktorych ten temat dotyczy i o ktorych jest mowa. Zalosne chuje!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok