Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
Hehe, Dzięki Andrzej! ,)))
Co fakt to fakt.
Dodajesz słowo ..dalej..
? Znamy się, czy jest to oczywiste że myśląc iż w norwegii wszystko powinny regulować konkretnae przepisy staję się naiwniakiem i narzędziem bez praw , a tacy nadal i nadal będą mieć kłopoty jak parobki u wielmożów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
artur03041
(artur03041)
Wiking
A jak to się ma do mojego przypadku. Moja umowa-zlecenie pracy w pewnej agencji pracy kończyła się w piątek a w czwartek upadłem i w piątek nie mogłem pójść do pracy . Ze względu na ból pleców poszedłem do lekarza bo z bólu już nie mogłem wytrzymać. Okazało się po badaniu i zdj RTG że mam pęknięte 2 żebra.Dostałem zwolnienie lekarskie 100% na 4 tyg . Zastanawiam się czy pracodawca nadal będzie wypłacał mi pensję przez te 16dni czy jednak muszę ze zwolnieniem iść do NAV-u?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Daniszewski
(krzysiek1573)
Wiking
Witam.
Mam pytanie, wczoraj skończył mi się oppdraget 11 12 2017 dziś 12-go mam wizytę u lekarza i wiem na 100% że dostanę chorobowe, czy agencja pracy w której pracuje ma obowiązek wypłacić mi chorobowe?
Proszę o pomocne odpowiedzi.
Pozdrawiam i dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok