Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ania Ka Justyna Michalak A A gimbus gimbciuś Christian M Iwka07193 piettro1973 Sykucki Skandynaw2903@o2.pl (10316 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Karol.Ky napisał:Nie popyłnie, łumieściłem łogłoszenie na forum miedzynarodowym!
Ja ostatnio , Pomogłem dwóm takim z Wysp , O ZGROZO ... !!! .
---
Zawiozłem Tam ... siam i nazad .
Pokazałem to i Owo ...
Gra i buczy ...
---
Tacy biedni ... zagubieni ...
---
Nie minął tydzień , dzwoni telefon ... " czy mogę pomóc , podwieźć do centrum , Pilna gardłowa sprawa ! " ...
Cóż Rodacy ... czemu nie pomóc ... zwłaszcza , że siedzę w domu i się nudzę ...
---
Jadę Czekam pięć Minut CISZA ... , wchodzę do mieszkania a Gość naćpany i zdziwiony , że tak szybko ... !!! .
---
Już Miałem wyjść , tak się wkurzyłem !!! , jednak niech tam , będzie później obgadywał !! .
Wyszedł z puszką piwa , rozsiadł się jak Hrabia i dyspozycja przed siebie ...
---
Pytam się , ... mówiłeś gardłowa sprawa ...a Tu widzę , że jesteś wstawiony , to jak to tak ... !?
---
Dobra , dobra jedziemy to zobaczysz . Przyjechaliśmy na Miejsce a tam najzwyklejsza LIBACJA ... !!! .
---
Faktycznie , gardło cały czas w Użyciu !!! ...
ONI piją a Ja siedzę jak odźwierny ... Nawet tradycyjną kawą nie poczęstowano .
---
Pytam się jak długo to będzie trwało , odpowiedź ..."może do rana" ... i szyderczy ŚMIECH !!! .
---
Wstałem wyszedłem odjechałem ... !
---
O trzeciej nad ranem telefon ... " czy przyjadę" .
---
Odpowiedziałem , że nie jestem taryfą dla PIJAKA ... !!! . / no tylko , że on niema na taryfę ...
a przecież Ja go tam sam zawiozłem ...to teraz mam go bezwzględnie zawieść z powrotem do domu !!! /
---
Odpowiedziałem , że to nie Wyspy a Norge , i niech ze skargą dzwoni na policję ... ! .
---
I JAK TU POMÓC RODAKOWI W CZYMKOLWIEK ?

NO JAK !!!
---
---
ECH
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
jasta102 napisał:
patim napisał:
dzieki


a to mieso w parowkach to mielone uszy,ryje,ogony odbyty podroby ,skory

Po tym poznasz polską szynkę

1) Ładny połysk
Po przekrojeniu wędlina błyszczy się, co oznacza, że zostały do niej dodane wypełniacze, takie jak białko sojowe, czy skrobia modyfikowana
2) Żelowe grudki
Producent, by związać wodę z mięsem i zwiększyć wagę wędliny dodaje zagęstników, takich jak guma guar, czy żelatyna
3) Wyciekający płyn
Mięso podczas produkcji zostało naszprycowane zagęszczoną solanką, która sztucznie zwiększa objętość i wagę szynki
4) Złotawa skórka
Szynka nie została uwędzona w dymie, a wymalowana jak auto w lakierni preparatem dymu wędzarniczego, przez co wygląda ładnie, nie jest okopcona i nie brudzi rąk.
www.fakt.pl/Tak-kantuja-nas-na-szynce-Zo...tykuly,148684,1.html


No patrz Janku, a moja szynka żadnych takich specyfików nie widziała, poza peklowaniem bez którego szynka po prostu by się popsuła
kaban też hodowany od urodzenia w celu przerobu na własny użytek (bez stresu oczywiście
(na polskich kartoflach...)

Wędzone na liściastym drzewie z dodatkiem jałowca........
Powodzenia życzę temu komu trafi się szynka z mniejszą ilością chemii, bo jeśli chodzi o mięso to chyba tylko dziczyzna może się równać, o ile nie wpieprzała na polach uprawnych i śmieci co to ludzie do lasu wywożą..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dla mnie tylko szynka dojrzewająca się liczy
a o robieniu tego polskie ludzie nie mają pojęcia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
jasta102 napisał:
dla mnie tylko szynka dojrzewająca się liczy
a o robieniu tego polskie ludzie nie mają pojęcia


taką też nie pogardzę, jednak wolę Polską, tzn taką jak wyżej....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Wszystkiego prócz pieniędzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok