Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
chris ... Natalia Piankowska Ania Najewska Natalia P. (6846 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
patim napisał:
8000 bezrobotnych nie 7000

www.finn.no/finn/realestate/lettings/bed...aId=20061&sort=2

obejrzyj film i nie podpieraj sie linkami,jest powiedziane na samym poczatku filmu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magda Gawronska
(Magda110)
Wiking
Witam! Jeśli chodzi o wynajem baraków kosztuje to różnie. W serialu mowa jest o cenie, jaką płaci Łukasz. Było to 700 koron, ze względu na to iż pracodawca pokrywał koszty jego zakwaterowania. Dla zainteresowanych - osobę prywatną kosztuje to już ok. 5600 nok i więcej. Jeśli chodzi natomiast o resztę komentarzy, nie zamierzam stosować żadnych ripost. Uważam, że wiele opinii nie jest tylko sybiektywną oceną, ale zwykłą niesprawiedliwością i jestem przekonana, że w pewnym stopniu zostanie ona zweryfikowana po emisji kolejnych odcinków. Obrażanie nas staram się pominąć- to już norma we wszelkich portalach i nie zamierzam się tym przejmować. Pozwolę sobie tylko ma podsumowanie Waszych komentarzy po emisji wszystkich odcinków, w końcu mamy do tego wzajemne prawo. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
kim jestes Magda Gawronska
i jakie stanowisko zajmujesz przy tworzeniu filmu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Magda110 napisał:
Witam! Jeśli chodzi o wynajem baraków kosztuje to różnie. W serialu mowa jest o cenie, jaką płaci Łukasz. Było to 700 koron, ze względu na to iż pracodawca pokrywał koszty jego zakwaterowania. Dla zainteresowanych - osobę prywatną kosztuje to już ok. 5600 nok i więcej. Jeśli chodzi natomiast o resztę komentarzy, nie zamierzam stosować żadnych ripost. Uważam, że wiele opinii nie jest tylko sybiektywną oceną, ale zwykłą niesprawiedliwością i jestem przekonana, że w pewnym stopniu zostanie ona zweryfikowana po emisji kolejnych odcinków. Obrażanie nas staram się pominąć- to już norma we wszelkich portalach i nie zamierzam się tym przejmować. Pozwolę sobie tylko ma podsumowanie Waszych komentarzy po emisji wszystkich odcinków, w końcu mamy do tego wzajemne prawo. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu !
to wy 5600 za taka nore bierzecie to przechodzi ludzkie pojecie,to jest okradanie rodakow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Ja bym jeszcze dodal,ze wszystkie krytyczne uwagi na temat serialu,beda kasowane!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magda Gawronska
(Magda110)
Wiking
Kim jestem? Dobre pytanie. Widzę, że uważnie oglądano odcinek - w czołówce są wymienione nasze imiona i nazwiska. Jestem jedną z osób biorących udział w Brakkefolket. Piszę "my i ja" i że to nas się obraża, więc łatwo jest się domyślić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Widzę, że już jesteś gwiazdą Mieszkać w takich warunkach za ok 5000nok? Masz rację nie obrażajmy bohaterów bo to chyba typowe polskie zachowanie?? i nie ma tu nic złego..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PiotrKobialka)
Wiking
Każdy kto kiedyś mieszkal w baraku a szczególnie dawniej, kiedy temat barakow na prawde był nieobecny w mediach wie, ze wynajecie pierwszego mieszkania jest bardzo trudne. Nikt nie chce wynająć mieszkania komus kto swój adres ma w baraku. Bez pomocy pracodawcy jest trudno. Wielu pracodawców nie chce dopuscic aby jego polaczek miał normalne zycie bo będzie go trudniej wyzyskiwac i gnebic bo nie będzie już tak uzależniony. Kwota za wynajem baraku jest skandaliczna. Każdy kto tylko uzbiera na pierwszy czynsz i gwarancje wyrywa stamtąd czympredzej.... Zycze powodzenia wszystkim barakowiczom. Sam mielem przyjemność mieszkac na Verkseierfurundvei 10 miesięcy. W najohydniejszych barakach jakie były kiedykolwiek w Oslo, na szczęście zostały zamknięte po aferze prasowej kilka lat temu. Teraz mam wlasne mieszkanie w centrum i dobra prace. Barakow nigdy nie zapomnę....... A już szczególnie tego, ze mój pierwszy pracodawca z którym podpisywałem kontrakt w Polsce nazywal je mieszkaniem i był zdziwony kiedy powiedziałem mu w pierszym dniu , ze nie na to się umawialiśmy. nory to podla rasa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magda Gawronska
(Magda110)
Wiking
Właśnie dlatego prosiłam o to, by serial obejrzeć do końca i zapewniłam, że pewne rzeczy zostaną zweryfikowane. Zarówno jeśli chodzi o informacje jak i o Wasze zdanie na temat ludzi biorących w tym wszystkim udział. Widzę, że wiele osób wypowiadających się tu, nie oglądało i nie zamierza oglądać dokumentu, ale tylko dzięki temu można sprawiedliwie - negatywnie bądź pozytywnie, ocenić cały projekt. Nie mieszkamy już tam, co będzie pokazane w kolejnych odcinkach. Każdy ma swój "początek" w Norwegii, ale na ten temat być może rozpiszę się po wyświetleniu całej serii. Docinki na temat "gwiazdy" pozostawiam bez komentarza. Najprostsza forma odbiegania od istoty projektu. Tymczasem mamy dziś sobotę, tak więc życzę miłego weekendowego odpoczynku i sama idę robić to samo .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok