Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
chris ... Natalia Piankowska Ania Najewska Natalia P. (6845 niezalogowanych)
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Koncert Zyczen to jutro!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
kasiaoslo1 napisał:
A ciekawe jak ty zaczynałes?zapewne znaleś biegle norweskimi trzy inne języki i na początek juz mieszkałes w willi??

zaczalem ponad 10 lat temu.....zaczelo sie od wynajecia mieszkania 45 m2....sory, ale nigdy nie skusilbym sie na takie kwatery. Przyjechalem tu ZYC i PRACOWAC jak CZLOWIEK...nie interesowalo mnie mieszkanie w 15stu czy trzydziestu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak

Odp.:Odp: Wrażenia po premierze „Brakkefolket” 51 Minuty temu Oklaski: 0 Karma+ Karma-
A ciekawe jak ty zaczynałes?zapewne znaleś biegle norweskimi trzy inne języki i na początek juz mieszkałes w willi??

dobry pomysl
na poczatek moze imerator zostanie bohaterem
urodzony w Norge wiekszosc zycia tu spedzil ,ale jest Polakiem i z Polska wiaze swoje przyszle zycie ,no i ma wypasiona fure ,pewnie i chate /znaczy sie palac/tez
mlody wyksztalcony na panstwowej posadzie
prymus w szkole
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
moze to i fajny projekt, moze... dla polakow w polsce jako ciekawostka...
naprawde staram sie zrozumiec, jaki sens ten program ma w norwegii?? zepsuc i tak kiepska opinie o nas w norwegii??? uswiadomic wszystkim, ze w norwegii drogo??? ze nikt nam mieszkania nie chce wynajac??? ze laudersa pije sie z mlekiem i zagryza drozdzowym??

co ten "projekt" mial uswiadomic norwegom???? bo w koncu jest w nrk wyswietlany, nie na polsacie....

co was podkusilo, zeby robic z siebie ofiary????

tylko i wylacznie narzekanie i podkreslanie lepszego zycia w polsce (oprocz bohatera nr 1, rybki i spoko, luz...)

po cholere lejecie wode na mlyn??? dlaczego nie znalezliscie nikogo do "projektu", kto osiagnal sukces, odnalazl sie i nie narzeka???!!! i mowi po norwesku???

a juz wiem...bo takie osoby maja w dupie wasz "projekt".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
Pytanie nie było do ciebie skierowane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
kasiaoslo1 napisał:
Pytanie nie było do ciebie skierowane.

moze i nie ale nie wszyscy to sieroty zyciowe na bezrobociu w PL, szukajacy szczescia zagranica mieszkajac byle gdzie i lapiac sie bylejakiej pracy......

jest tu duzo ludzi, ktorzy osiagneli wiele....szkoda, ze takich zabraklo w tym projekcie...




...moze tego Pana tez zaprosicie do filmu??

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
Nie znam ich osobiście,nie byłam w ich sytuacji i nie mieszkałam w barakach ale uważam ze każdy decyduje za siebie. Jestem tu 8 lat mam super rodzine i prace i dom i im życzę tego samego. )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
Zreszta tytuł programu to nie Polacy w Norwegi tylko mieszkańcy barakow. Nie powstanie program o tym ilu Polaków coś tu osiągnęło gdyż Norwegow szlag by trafił ze maja lepiej od nich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PiotrKobialka)
Wiking
Bardzo wiele osob na barakach nie jest tam z własnej woli tylko laduja tam w wynika oszustw i krętactwa pracodawców. Telewizja pokazuje ta nedze bo taka jest linia propagandy przebrzydłych lewakow. Musza sobie poprawić humor szydząc z biedniejszych. NIech się przejada 100 kilometrow za Oslo i zrobia program o swoich ziomkach, którzy mimo , ze mogli by mieć wszystko zyja w chlewie, w rozlatujących się chalupinkach na socjalu od lat i maja przekonanie , ze sa narodem wybrancow. A maja takie przekonanie bo telewizja pierze im mozgi takimi wlasnie programikami.
Brzydze się polakami, którzy uwarzaja się za lepszych bo maja trochę więcej kasy na koncie. Zycie nauczy ich pokory.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok