Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
chris ... Natalia Piankowska Ania Najewska Natalia P. (6928 niezalogowanych)
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
i to jest dyskryminacja nas. Oni sie pokazali tzn .Norwegia z tej zlej strony, Pokazuje co Norwegia oferuje ludzia ktorzy chca pracowac.
Mam troszke lepsza sytuacjie bo pracuje u Norwega, rodzinna w Polsce.
Ale jest zajebiscie ciezko wynajac mieszkanie. Oni powinni byc bardziej elastyczni.
W Polsce jak by tak zaczeli robic ich studenta problemy moze i by sie obudzili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
ToKeram napisał:
do du,,,y
pokazac wszystko i zapytac O wszystko !!!
jestesmy przestepcami , załodziejami ale w 99 % normalnymi - CIEZKO PRACUJACYMI LUDZMI ..pokazci nasza ciezka prace , wytlumaczcie dlaczego tak mieszjkamy , dlaczego tak trudno wynajac mieszkanie , dalaczego pracujemy w wypozyczalniach za marne stawki , dlaczego nas nie chca zatrudniac norwegowie !!!!!
BO JESTESMY LEPSI !!! LEPIEJ PRACUJEMY . BARDZIEJ ELASTYCZNI , MYSLACY ITP ITD
Ostatnio szef firmy do której byłem wypozyczony zaproponowal prace!! ale po rozmowie jak dowiedzial sie ze jestem polakiem i mam rodzine w polsce nie odezwal sie wiecej i udaje ze nic nie bylo
zatrudnil niemca i ciapatego - sa lepsi
raz tylko pracowalen tydzien z norkiem pozniej juz nie - bo nie wytrzymał !!!!!!!!!!!!!!

Pokazcie prawde cala PRAWDE !!!
troszke pierdolisz farmazony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
marcinpawlak napisał:
nie ogladalem, bo nie chce , a moze ?Ale tak rozpoczynali kiedys ludzie ta przygode wlasnie w ten sposob, moze sie osmieszyli. w lepszych warunkach zyja azylanci i to jest smutne. ten film pokazuje czysta dyskryminacje ludzi pracujacych.właśnie rozpoczynało tak wielu ale oni siedzą w tych barakach już po pare lat i piją wódke z mlekiem, ogórkiem i plackiem babuni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Ma ten serial jeden podtekst, bez zbednych sugestii pokazac na co sie decydujemy za troche lepsze zy cie w Polsce. Lepsze tam, ale nie tu. I co teraz wiekszosc z tych ograniczonych ludzi pomysli? Biedne polaczki mieszkajace w barakach, stereotyp, a i tak wiekszosc z nich tak o nas mysli. Tak im wygodnie, tak usprawiedliwiaja swoja niemoc przed dynamicznie rosnaca pod nosem konkurencja. Tak tez bardzo sie dowartosciowuja. Widziale juz wiele pieknych domow w Norwegii ale to tez nie jest sterotyp widzialem tez rudery i meliny, znam norweskich przemytnikow i oszustow podatkowych, przynajmniej z widzenia. Niech o tym zrobia program. Niech zrobia tez o tym ze 3 na czterech norwegow najbardxiej lubi roboty bez faktury, i to przewaznie ci ktorzy tak sobie gebe ta miloscia do norwegi wycierajs. Ja bardzo lubie ten kraj to moja druga ojczyzna, ale serce mam polskie i wkurza mnie stawianie nas w takim swietle, wsxystkich w jednym rzedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
czy ktos sie czuje dyskryminowany w Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(ToKeram)
Wiking
NIC CI JUZ NIE POMOZE
lecz sie - jak bym miał takie imie jak ty Anders to bym sie zastanowil
i nic wiecej nie pisal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(ToKeram)
Wiking
NIC CI JUZ NIE POMOZE
lecz sie - jak bym miał takie imie jak ty Anders to bym sie zastanowil
i nic wiecej nie pisal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(ToKeram)
Wiking
AndersB napisał:
ToKeram napisał:
do du,,,y
pokazac wszystko i zapytac O wszystko !!!
jestesmy przestepcami , załodziejami ale w 99 % normalnymi - CIEZKO PRACUJACYMI LUDZMI ..pokazci nasza ciezka prace , wytlumaczcie dlaczego tak mieszjkamy , dlaczego tak trudno wynajac mieszkanie , dalaczego pracujemy w wypozyczalniach za marne stawki , dlaczego nas nie chca zatrudniac norwegowie !!!!!
BO JESTESMY LEPSI !!! LEPIEJ PRACUJEMY . BARDZIEJ ELASTYCZNI , MYSLACY ITP ITD
Ostatnio szef firmy do której byłem wypozyczony zaproponowal prace!! ale po rozmowie jak dowiedzial sie ze jestem polakiem i mam rodzine w polsce nie odezwal sie wiecej i udaje ze nic nie bylo
zatrudnil niemca i ciapatego - sa lepsi
raz tylko pracowalen tydzien z norkiem pozniej juz nie - bo nie wytrzymał !!!!!!!!!!!!!!

Pokazcie prawde cala PRAWDE !!!
troszke pierdolisz farmazony
NIC CI JUZ NIE POMOZE
l

ecz sie - jak bym miał takie imie jak ty Anders to bym sie zastanowil
i nic wiecej nie pisal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
ToKeram napisał:
NIC CI JUZ NIE POMOZE
lecz sie - jak bym miał takie imie jak ty Anders to bym sie zastanowil
i nic wiecej nie pisal


Akurat ten facet wie co pisze
Nie pasi to do budy.
A co do całych barakowych bohaterów słowa jednego z nich mowia cała prawdę
" jutro bede w PL a tam czeka zupełnie inne życie"
Czyli on świadomie zyje tu jak kretyn by w PL byc królem na wiosce
A teraz pytanie do zorjentowanych ile kosztuje wynajęcie takiego baraku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok