Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweskie więzienie to jak kurort - Norwegia

Czytali temat:
beataoslo kamrowska Roman Stelmach mart enty Miroman Remigiusz Kluska Riggman (4102 niezalogowanych)
1 Post
Eddie .
(Eddies)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweskie więzienie to jak kurort
Ale poirytowany gosciu a jedyne co mzed zrobic to pomarudzic na blogu jak to mu zle,a pozniej skoczyc na mete kupic co trzeba i sie zrelaksowac. Dobre - 10 punktow otrzymuje w konkurencji: jestem kretynem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(12345678)
Wiking
w Polsce dzieci maja wieksze mozliwosci edukacyjne. To norweskie dzieci sa tragicznie edukowane..... Widac to nawet po tym ze w norwegii maja Polskich lekarzy . Jakos o tym nie wspomni. ..... Piekny uczciwy narod . Ktory cpa jak glupi i do tego dzieci (ruski) jak maja klucze do masta robia taka burde ze sie w glowie nie miesci. I jeszcze dziewczyny sie puszczaja by zdobyc wtedy jakies odznaki . Porazka i wstyd !! Cudze gnębicie swego nie znacie . Norweski naród nie potrafi poradzic sobie z depresja . Najpierw wezcie sie za siebie wtedy nie bedzie trzeba wam bedzie zagranicznych rak do pracy . A nie chowacie nieroby co sobie w zyciu nie radza .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Roman Stelmach
(ramon)
Wiking
Dlaczego mówisz tylko o polakach i wszystkich pakujesz do jednego worka. W Oslo według policji Norweskiej rządzą gangi ale nie polskie. Nie można wszystkich oceniać jedną miarą to nie jest uczciwe. Nie wiem gdzie się tego nasłuchałeś , aby pisać takie listy porozmawiaj z polakami i wtedy napisz ilu ciężko pracuje a ilu jest przestępcami i uwierz mi mocno się zdziwisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
a m
(imigrant)
Wiking
Czytajac tekst tego zdesperowanego blogera jestem oburzony troche kieronkiem nienawisci do polakow,chociarz jestesmy najwieksza nacja imigrantow,w Norwegii wcale nie jestesmy statystycznie na pirwszym miejscu pod wzgledem przestepczosci.Bloger zapomnial napisac o czynach Polakow ktore moga byc stawiane za wzor,jest troche takich czynow tylko ten desperat onich niechce wspominac.Ja tez moglbym wyliczac wystepki Norwegow robiacy wypady do Polski o ich skandalicznych wyskokach,przytocze jeden o1, 01. 2010 roku nagi pijany Norweg biga po rynku w Krakowie. Mam wielki szaconek do ludnosci Norweskiej i nie uogolniam ze to wszyscy sa jednakowi. j ezeli chodzi o narkomanie, alkocholizm, nikotyne to procentowo jest duzo gorzej niz w polsce.Wydaje mi sie ze Jens chce zapoczatkowac nienawisc do polakow, bo tylko ta nacje wymienia, statystycznie nie dzirzymy pierwszego miejsca w przestepczosci, otrzywiscie ze chcialbym zeby bylo mniej.A Jensowi polecam niech ogladnie POLANDIA jak wypowiada sie pewna studentka z norwegii studiujaca medycyne w polsce jaka ma opinie moze zmieni zdanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Chyba jakis bezrobotny debil??? Ze debil, to normalne, bo jak ktos tu wczesniej napisal edukacja u nich to dno.
Ilu uczciwych polakow pracuje tutaj kazdego dnia. Gdybysmy nie my, to z pracami budowlanymi i remontowymi, byli by 8 lat wstecz.
Lenie i bekarty. List pisze do wszystkich polakow. Obrazil nas wszystkich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kozuszka)
Wiking
Nie ze wszystkim tym, co porusza autor można się zgodzić, ale z wieloma sprawami bezdyskusyjnie. Osobiście do odsiadki w kraju, oprócz przestępców skierowałbym też wszystkich tych, którzy nie uczą się języka norweskiego twierdząc, że mierny bełkot "angielkim po rosyjsku im wystarczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
No i tyle jego ze sobie cos popisze, malo tego widocznie jego blog mial mala popularnosc a tak dzieki takiemu artykulowi bedzie slawniejszy.....a co do listu, nie lubi ''polakow'' jego sprawa....tylko gdzie te ekskluzywne sklepy?? i truskawki;p smieszny jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
Kozuszka jezeli ty za brak norweskiego chcesz ludzi do wiezienia posylac to powodzenia....lekarz wzywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Nie doczytałam bo wolę bardziej wartościową lekturę...Fajna jest uwaga o standardach polskich hotelach. Biedaczek, pewnie nigdy nie był w żadnym nawet względnym polskim hotelu. Jeszcze te truskawki , cudowne , ekologiczne najlepsze te rosnące przy E18!
Popisało se chłopisko, czym się bardzo popisało!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fjord)
Wiking
Kozuszka zanim coś napiszesz pomyśl .
Za takie rozumowanie jak Ty masz współczuję Ci
Wyleczą Cię z tego
Ciekawe jak Ty znasz Norweski
Może chciał byś go znać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok