Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
beataoslo kamrowska Roman Stelmach mart enty Miroman Remigiusz Kluska Riggman (4057 niezalogowanych)
5 Postów
Adam B
(Amarci)
Wiking
Juz pisałem koleszko ze nie piszę tu po to zeby taki jak ty"..." sie doszukiwał kontekstu w zdaniu bądź w wypowiedzi ale po to by wyrazic swoje zdanie a ty mnie tu obrazasz nie będę się zniżał do Twojego poziomu i zachowam resztę dla siebie bo wydaje mi się aczkolwiek widać to że niektórzy tu nie dorośli do czytania czyichś wypowiedzi.
Miłego wieczoru pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
Amarci napisał:
Juz pisałem koleszko ze nie piszę tu po to zeby taki jak ty"..." sie doszukiwał kontekstu w zdaniu bądź w wypowiedzi ale po to by wyrazic swoje zdanie a ty mnie tu obrazasz nie będę się zniżał do Twojego poziomu i zachowam resztę dla siebie bo wydaje mi się aczkolwiek widać to że niektórzy tu nie dorośli do czytania czyichś wypowiedzi.
Miłego wieczoru pozdrawiam



W żadnym momencie Cię nie obraziłem. Sam o sobie napisałeś , jak napisałeś...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
patim jakbys nie zauwazyl to rzad norweski muslimom zakazal otwierania szkol koranicznych ktora de facto nie sprzyja integracji a raczej poglebia przepasc i niechec,nad noszeniem burki tez sie zastanawia,zamykaja granice azylantom,za wyjazd do krajow terrorystycznych jak Afganistan traca paszport etc.,takze o to sie nie martw ze tu choinke zabiora.Wracajac do wypowiedzi Amarci,to zgodze sie ze nie mozna sie upadlac i lizac im kakao,ale czasem wyciagniecie reki i rozmowa przelamuje lody.Zwykle a wlaszcza na niestety o opinii wiekszosci decyduje mniejszosc ,ktora kradnie,bije,siedzi na zasilkach i kreci walki z NAVem itd. ,ktora negatywna o nas opinie negatywna wyrabia.Trzeba gloryfikowac tych chociazby ktorzy uratowali dziewczynke ktora wpadla do wody,zakladaja tu biznesy,promuja pozytywny wizerunek Polski..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(toja1)
Wiking
Maria1959

Odp: Norweskie więzienie to jak kurort nie, 9 cze 2013, 22:11:51
Ten norweski bloger ma rację i to w 100 %. Niech Polacy nie myślą, że są tak lubiani bo są pracowici, rzetelni i tylko oni potrafią pracować. Najpierw chcieli ratować Irlandię, potem Wielką Brytanię i co z tego wyszło? Pozostawili po sobie tylko bardzo delikatnie mówiąc "niesmak". Teraz rzucili się na Norwegię. Jak chmara szarańczy która wszystko niszczy. Przede wszystkim socjalne warunki pracy. To nie będzie długo trwało jak Norwegowie będą na nich pluć za to, że zaniżają stawki godzinowe, że kradną, że wykorzystują pomoc socjalną. Oczywiście nie wszyscy są tacy. Wiadomo jest jednak, że wystarczy tylko jedno zgniłe jabłko aby cała ich skrzynka też się zepsuła. I co wtedy? Następny kraj? Może Finlandia? Może jakiś inny kraj, który musi być ratowany przez "przez najlepszych robotników na świecie". Ratowany czy zniszczony przez "europejską szarańczę"? Ratowany czy zniszczony przez "europejskie k..., które pójdą z każdym i zrobią wszystko za parę dolców.









pewnie rura wyszla za niedolezneg norka a teraz ma zal ze ja zaden polak niechcial
ptak ci w pupe ruro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
pewnie rura wyszla za niedolezneg norka
rodem z Pakistanu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
tyle jego co sobie popisze, inteligentny czlowiek zlewa takie bzdety. Polskich bydla jest wszedzie pelno to fakt niezaprzeczalny, ale pelno jest tez normalnych i uczciwych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maria Sowińska
(Maria1959)
Wiking
To ostatnie słowo pisze się przez "CH" jełopie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty

(ewaw200817)
Nowicjusz
napisal prawde.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Robert S
(Berto73)
Wiking
Jełopko, a wiesz, że zdarzają się literówki? U mnie na klawiaturze akurat H jest wyświechtane lub paprochy pod innymi czcionkami. W wielu artykułach widze błedy i wiem, że to wina też gnitwy i braku czasu na zredagowanie i korektę.
P.S. Ważniejsza ortografia czy kultura? Jełopko?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok