Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kamil . Michał S. do misie angi Piżyk (6948 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Dawid*** napisał:
kupuje u przemytnika - dobre bo Polskie , pozdro dla chłopaków

To jest roznica w smaku miedzy polska, a norweska wodka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Prawymiatacz napisał:
Watpie czy ci (szt.11), ktorzy w kwietniu zostali skazani na odsiadki od 1roku i 9 mies. do 2lat i 6 mies. wlasnie teraz siedza przed kompem i ciesza sie na Twoje "pozdro" Ten, ktory spowodowal smiertelny wypadek i ci, wylapani z lasow z ostanich dniach, na 100% rowniez nie czytaja teraz Twojego pozdro
Grzeczniej by bylo wesprzec teraz chlopakow w tych ciezkich, wieziennych chwilach odwiedzinami, rozmowa, wsparciem duchowym, paczka fajek
Ostatecznie dla Ciebie przeciez oddali swa wolnosc oraz caly towar lacznie z samochodami

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/polacy_w_norwegii/po...a.html#ixzz2Qi4WYB67

Piszesz jak dziecko. Cieszysz się, że kilkunastu rodaków poszło do więzienia, zabrali im samochody (najprawdopodobniej nie ich samochody) i twierdzisz, że oddali wolność za przemyt;p To tak jakby zabrać z mrowiska 15 mrówek i cieszyć się, że reszta na tym ucierpi, hah.


Ja sie ciesze ? Gdzie niby sie ciesze, ze swiat jest pelen idiotow ? Co najwyzej zal mi tych durni, bo gdzies tam dzieci i zony placza, ze tatus/maz idiota nie potrafil zyc tak, by do pierdla na 2 lata nie trafic. Ktos napisal "nie pyklo" - no wlasnie nie pyklo Pyknie za to 2 latka w wiezieniu, konfiskata samochodu i towaru, a dzieciak kolego powie, ze osttania wycieczka tatusia do Norwegii "troche" sie przedluzy....nawet do 2,5 (Ten od wypadku, co ma 4 dzieci, to dopiero za wieeele lat wroci do domu, ale nie wiadomo, czy dzieci jeszcze go beda chcialy znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Łukasz Kmiecik
(Prawymiatacz)
Wiking
Lindemans napisał:

Ja sie ciesze ? Gdzie niby sie ciesze, ze swiat jest pelen idiotow ? Co najwyzej zal mi tych durni, bo gdzies tam dzieci i zony placza, ze tatus/maz idiota nie potrafil zyc tak, by do pierdla na 2 lata nie trafic. Ktos napisal "nie pyklo" - no wlasnie nie pyklo Pyknie za to 2 latka w wiezieniu, konfiskata samochodu i towaru, a dzieciak kolego powie, ze osttania wycieczka tatusia do Norwegii "troche" sie przedluzy....nawet do 2,5 (Ten od wypadku, co ma 4 dzieci, to dopiero za wieeele lat wroci do domu, ale nie wiadomo, czy dzieci jeszcze go beda chcialy znac

Przepraszam zatem. Myślałem, że emotikony służą do odzwierciedlania emocji, jeśli kończysz zdania emotami typu - laugh, czy whoohoo, no to dla mnie to było jednoznaczne z wysmiewaniem tej wytuacji. Co do wyroków tych ludzi to bym się tak nie "jarał", wyjdą po odsiadce 3/4 kary, minus to co odsiedzieli w śledczym. Fakt, najbardziej popisał się Pan od Renault'a, bardziej niż przemyt, dotknie do kara za nieumyślne spowodowanie śmierci i jazda pod wpływem alkoholu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Prawymiatacz napisał:
Lindemans napisał:

Ja sie ciesze ? Gdzie niby sie ciesze, ze swiat jest pelen idiotow ? Co najwyzej zal mi tych durni, bo gdzies tam dzieci i zony placza, ze tatus/maz idiota nie potrafil zyc tak, by do pierdla na 2 lata nie trafic. Ktos napisal "nie pyklo" - no wlasnie nie pyklo Pyknie za to 2 latka w wiezieniu, konfiskata samochodu i towaru, a dzieciak kolego powie, ze osttania wycieczka tatusia do Norwegii "troche" sie przedluzy....nawet do 2,5 (Ten od wypadku, co ma 4 dzieci, to dopiero za wieeele lat wroci do domu, ale nie wiadomo, czy dzieci jeszcze go beda chcialy znac

Przepraszam zatem. Myślałem, że emotikony służą do odzwierciedlania emocji, jeśli kończysz zdania emotami typu - laugh, czy whoohoo, no to dla mnie to było jednoznaczne z wysmiewaniem tej wytuacji. Co do wyroków tych ludzi to bym się tak nie "jarał", wyjdą po odsiadce 3/4 kary, minus to co odsiedzieli w śledczym. Fakt, najbardziej popisał się Pan od Renault'a, bardziej niż przemyt, dotknie do kara za nieumyślne spowodowanie śmierci i jazda pod wpływem alkoholu.


Absolutnie nie zaprzeczam, ze tepota niektorych osobnikow jest powodem do wysmiewania ich.
Natomiast nie "jaram" sie tym. Nie moje dzieci beda chowac wzrok pod buty, ze tatus tym razem szybko nie wroci, bo siedzi w wiezieniu. Zapewniam Cie rowniez, ze te "kozaki" - co to sobie tam niby 3/4 odsiedza i wyjda, wlasnie teraz gorzko placza. Byles kiedys na takim procesie, widziales jak rycza ? Jak naraz tlumacza sie, ze tam zona, dzieci, ze zycie na jakis czas zlamane ? Ja to widzialam nie raz. Czasmi naprawde zal sie robi takiego durnia...Niejeden oddal by duzo, zeby cofnac czas, ale sie juz nie da, bo "nie pyklo", a mialo byc tak pieknie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Lamikoboy napisał:
nie bądźmy świniami, dajmy zarobić rodakom hehe
Norwegia ma chore przepisy jeżeli chodzi o sprzedaż alkoholu, tragiczny wybór, i wysokie ceny ... dlatego zamawiać sobie będę ze swoich źródeł i w dupie mam opinie lizodupów norweskich , sami Norwedzy często zaopatrują się z lewego źródla ...w Polsce przemyt na wschodniej granicy ma się dobrze i nikt problemów nie robi, a tu widzę święte kurwy znaleźć można
Właśnie po wypowiedziach takich rodaków widać ze zaczyna się robić kolejna Anglia i Iralandia Co raz gorsza holota się zjeżdża!!! A jeszcze 5-6 lat temu było tu tak spokojnie Przypomnijcie sobie jak szybko spier.... sie wasze Angielsko/Irlandzkie eldorado Raptem kilka lat się nacieszyliscie aż się ujebalo, a teraz się was nawalilo i znów to samo robicie!!! Zastanawiam się kogo te wszystkie mamely które popierają przemyt itd. będą potem oczerniać za to ze nas juz nie lubią i chcą nas wyrzucić Będziecie Qrwa psioczyć na rząd norweski, a nie na jeba.... Kowalskiego co kradł czy przemycal!!! H.... wam w dupe i chlajcie sobie ten przemycany alkohol az Qrwa oslepniecie od tych podróbek I tak jeszcze na marginesie popierając to wszystko takie same bezwartościowe śmiecie jesteście!!!! Dajcie Qrwa żyć normalnie wartościowym ludziom!!! Brakuje Ci polskości, alkoholu itd. to wypierdalaj do Polański, a moze stawkę polską też wam trzeba tu dać żebyście się czuli tu swojsko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Dj Funky D napisał:
Lamikoboy napisał:
nie bądźmy świniami, dajmy zarobić rodakom hehe
Norwegia ma chore przepisy jeżeli chodzi o sprzedaż alkoholu, tragiczny wybór, i wysokie ceny ... dlatego zamawiać sobie będę ze swoich źródeł i w dupie mam opinie lizodupów norweskich , sami Norwedzy często zaopatrują się z lewego źródla ...w Polsce przemyt na wschodniej granicy ma się dobrze i nikt problemów nie robi, a tu widzę święte kurwy znaleźć można
Właśnie po wypowiedziach takich rodaków widać ze zaczyna się robić kolejna Anglia i Iralandia Co raz gorsza holota się zjeżdża!!! A jeszcze 5-6 lat temu było tu tak spokojnie Przypomnijcie sobie jak szybko spier.... sie wasze Angielsko/Irlandzkie eldorado Raptem kilka lat się nacieszyliscie aż się ujebalo, a teraz się was nawalilo i znów to samo robicie!!! Zastanawiam się kogo te wszystkie mamely które popierają przemyt itd. będą potem oczerniać za to ze nas juz nie lubią i chcą nas wyrzucić Będziecie Qrwa psioczyć na rząd norweski, a nie na jeba.... Kowalskiego co kradł czy przemycal!!! H.... wam w dupe i chlajcie sobie ten przemycany alkohol az Qrwa oslepniecie od tych podróbek I tak jeszcze na marginesie popierając to wszystko takie same bezwartościowe śmiecie jesteście!!!! Dajcie Qrwa żyć normalnie wartościowym ludziom!!! Brakuje Ci polskości, alkoholu itd. to wypierdalaj do Polański, a moze stawkę polską też wam trzeba tu dać żebyście się czuli tu swojsko


Nie bulwersuj się bo ci stanie jeszcze , w podatku rząd norweski zabiera mi 36%, do tego dochodzi vat, akcyzy , opłaty na bramkach itp itd ....
jak już wspomniałem , przepisy jeżeli chodzi o sprzedaż alkoholu są tu tragiczne , mocny alkohol tylko w jednym sklepie na miasto, sprzedaż ograniczona czasowo, z piwem podobnie, to jest łamanie moich swobód obywatelskich i ja się z tym nie zgadzam , do tego kompletny brak wyboru w Vinemonopolu...

Jak nie Polacy, to zjeżdżać się będą ruskie, muslimy i inne wynalazki ,zdecydowanie wolę Polaków
i nie pierdol tu o jakiś śmieciach , bo z twojej wypowiedzi wynika , ze ty tak żyjesz , robisz i słuchasz to ci każą i myślisz , ze przy okazji wejdziesz w dupę Norwegom, ale nie zdajesz sobie sprawy jednej bardzo , ale to bardzo ważnej rzeczy !!! w ciągu najbliższych 15 lat , to państwo zmieni się nie do poznania i oczywiście na gorsze , badą latały gangi czarnuchów, cyganów, czeczenów, turasów itp itd, norweska policja sobie z tym nie poradzi ... zresztą norwescy politycy sami gotują taki los swoim obywatelom , a ty coś idioto psiakoczysz o przemycie alkoholu , który to Norwedzy będą dalej kupować , podobnie jak fajki... otwórz gościu w końcu oczy, bo ten norweski alkohol wyraźnie ci zaszkodził
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Lamikoboy napisał:
w podatku rząd norweski zabiera mi 36%
hmm
musiałeś mu coś podpaść
bo normalnie to tylko 28% biorą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominik Godlewski
(DominikGodlewski)
Wiking
Dj Funky D Popieram w 100 % Myślenie BOLI tych wszystkich ale co się dziwic piwo kupi a jedzie na zupkach chinskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Lamikoboy napisał:
[quote]Dj Funky D napisał:
Lamikoboy napisał:
nie bądźmy świniami, dajmy zarobić rodakom hehe
Norwegia ma chore przepisy jeżeli chodzi o sprzedaż alkoholu, tragiczny wybór, i wysokie ceny ... dlatego zamawiać sobie będę ze swoich źródeł i w dupie mam opinie lizodupów norweskich , sami Norwedzy często zaopatrują się z lewego źródla ...w Polsce przemyt na wschodniej granicy ma się dobrze i nikt problemów nie robi, a tu widzę święte kurwy znaleźć można
Właśnie po wypowiedziach takich rodaków widać ze zaczyna się robić kolejna Anglia i Iralandia Co raz gorsza holota się zjeżdża!!! A jeszcze 5-6 lat temu było tu tak spokojnie Przypomnijcie sobie jak szybko spier.... sie wasze Angielsko/Irlandzkie eldorado Raptem kilka lat się nacieszyliscie aż się ujebalo, a teraz się was nawalilo i znów to samo robicie!!! Zastanawiam się kogo te wszystkie mamely które popierają przemyt itd. będą potem oczerniać za to ze nas juz nie lubią i chcą nas wyrzucić Będziecie Qrwa psioczyć na rząd norweski, a nie na jeba.... Kowalskiego co kradł czy przemycal!!! H.... wam w dupe i chlajcie sobie ten przemycany alkohol az Qrwa oslepniecie od tych podróbek I tak jeszcze na marginesie popierając to wszystko takie same bezwartościowe śmiecie jesteście!!!! Dajcie Qrwa żyć normalnie wartościowym ludziom!!! Brakuje Ci polskości, alkoholu itd. to wypierdalaj do Polański, a moze stawkę polską też wam trzeba tu dać żebyście się czuli tu swojsko


Nie bulwersuj się bo ci stanie jeszcze , w podatku rząd norweski zabiera mi 36%, do tego dochodzi vat, akcyzy , opłaty na bramkach itp itd ....
jak już wspomniałem , przepisy jeżeli chodzi o sprzedaż alkoholu są tu tragiczne , mocny alkohol tylko w jednym sklepie na miasto, sprzedaż ograniczona czasowo, z piwem podobnie, to jest łamanie moich swobód obywatelskich i ja się z tym nie zgadzam , do tego kompletny brak wyboru w Vinemonopolu... Hmmnm skoro czujesz się urażony z za wysokich podatkow oraz czujesz ze ktoś zabiera Ci Twoja swobode to chyba czas wracać do polszy Zle mi to wracam!!! Nie narzekaj Qrwa bo jak znam życie to rabotajesz na budowie w dodatku jako pendler. Odliczasz sobie diety, przeloty itd. do tego Twoja stara dostaje na dziecko będąc w polsce takie same pieniądze co tu kobiety w NO i jeszcze wam Qrwa mało. Znam takich co Qrwa dostają po 40-60 tyś. zwrotu i jeszcze im Qrwa mało!!! Na wymioty bierze jak widzę najebanych roboli na lotnisku w dodatku ubranych kurwa jak w latach 90' Taki hajs zarabiać i wywozić i sie Qrwa nie ubrać czy kupić markowe perfumy. Wstyd nie wspominając juz o wrażeniu jakie pozostawiają w poczekalni przed odlotem Dla Twojej informacji to idzie ku lepszemu na szczęście dla mnie i innych znających język oraz mających obywatelstwo Jestem w trakcie przeprowadzki i zmiany pracy, myślałem ze będzie ciężko pomimo tego ze jestem długo i znam norweski. Okazało sie ze było zajeb... łatwo i dostałem wiele propozycji Wybrałem ta najlepsza opcje a reszcie podziękowałem proponując moich dobrych znajomych z dobrym angielskim. Co sie okazało? Wszędzie odmówili Chcą z doświadczeniem i językiem, wiec bzdury gadasz bo juz tak łatwo nie jest!!! Nawet do sprzątania ich nie chcieli!!! I co Ty na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Lamikoboy napisał:
Dj Funky D napisał:
Lamikoboy napisał:
nie bądźmy świniami, dajmy zarobić rodakom hehe
Norwegia ma chore przepisy jeżeli chodzi o sprzedaż alkoholu, tragiczny wybór, i wysokie ceny ... dlatego zamawiać sobie będę ze swoich źródeł i w dupie mam opinie lizodupów norweskich , sami Norwedzy często zaopatrują się z lewego źródla ...w Polsce przemyt na wschodniej granicy ma się dobrze i nikt problemów nie robi, a tu widzę święte kurwy znaleźć można
Właśnie po wypowiedziach takich rodaków widać ze zaczyna się robić kolejna Anglia i Iralandia Co raz gorsza holota się zjeżdża!!! A jeszcze 5-6 lat temu było tu tak spokojnie Przypomnijcie sobie jak szybko spier.... sie wasze Angielsko/Irlandzkie eldorado Raptem kilka lat się nacieszyliscie aż się ujebalo, a teraz się was nawalilo i znów to samo robicie!!! Zastanawiam się kogo te wszystkie mamely które popierają przemyt itd. będą potem oczerniać za to ze nas juz nie lubią i chcą nas wyrzucić Będziecie Qrwa psioczyć na rząd norweski, a nie na jeba.... Kowalskiego co kradł czy przemycal!!! H.... wam w dupe i chlajcie sobie ten przemycany alkohol az Qrwa oslepniecie od tych podróbek I tak jeszcze na marginesie popierając to wszystko takie same bezwartościowe śmiecie jesteście!!!! Dajcie Qrwa żyć normalnie wartościowym ludziom!!! Brakuje Ci polskości, alkoholu itd. to wypierdalaj do Polański, a moze stawkę polską też wam trzeba tu dać żebyście się czuli tu swojsko


Nie bulwersuj się bo ci stanie jeszcze , w podatku rząd norweski zabiera mi 36%, do tego dochodzi vat, akcyzy , opłaty na bramkach itp itd ....
jak już wspomniałem , przepisy jeżeli chodzi o sprzedaż alkoholu są tu tragiczne , mocny alkohol tylko w jednym sklepie na miasto, sprzedaż ograniczona czasowo, z piwem podobnie, to jest łamanie moich swobód obywatelskich i ja się z tym nie zgadzam , do tego kompletny brak wyboru w Vinemonopolu...

Jak nie Polacy, to zjeżdżać się będą ruskie, muslimy i inne wynalazki ,zdecydowanie wolę Polaków
i nie pierdol tu o jakiś śmieciach , bo z twojej wypowiedzi wynika , ze ty tak żyjesz , robisz i słuchasz to ci każą i myślisz , ze przy okazji wejdziesz w dupę Norwegom, ale nie zdajesz sobie sprawy jednej bardzo , ale to bardzo ważnej rzeczy !!! w ciągu najbliższych 15 lat , to państwo zmieni się nie do poznania i oczywiście na gorsze , badą latały gangi czarnuchów, cyganów, czeczenów, turasów itp itd, norweska policja sobie z tym nie poradzi ... zresztą norwescy politycy sami gotują taki los swoim obywatelom , a ty coś idioto psiakoczysz o przemycie alkoholu , który to Norwedzy będą dalej kupować , podobnie jak fajki... otwórz gościu w końcu oczy, bo ten norweski alkohol wyraźnie ci zaszkodził
Hmmnm skoro czujesz się urażony z za wysokich podatkow oraz czujesz ze ktoś zabiera Ci Twoja swobode to chyba czas wracać do polszy Zle mi to wracam!!! Nie narzekaj Qrwa bo jak znam życie to rabotajesz na budowie w dodatku jako pendler. Odliczasz sobie diety, przeloty itd. do tego Twoja stara dostaje na dziecko będąc w polsce takie same pieniądze co tu kobiety w NO i jeszcze wam Qrwa mało. Znam takich co Qrwa dostają po 40-60 tyś. zwrotu i jeszcze im Qrwa mało!!! Na wymioty bierze jak widzę najebanych roboli na lotnisku w dodatku ubranych kurwa jak w latach 90' Taki hajs zarabiać i wywozić i sie Qrwa nie ubrać czy kupić markowe perfumy. Wstyd nie wspominając juz o wrażeniu jakie pozostawiają w poczekalni przed odlotem Dla Twojej informacji to idzie ku lepszemu na szczęście dla mnie i innych znających język oraz mających obywatelstwo Jestem w trakcie przeprowadzki i zmiany pracy, myślałem ze będzie ciężko pomimo tego ze jestem długo i znam norweski. Okazało sie ze było zajeb... łatwo i dostałem wiele propozycji Wybrałem ta najlepsza opcje a reszcie podziękowałem proponując moich dobrych znajomych z dobrym angielskim. Co sie okazało? Wszędzie odmówili Chcą z doświadczeniem i językiem, wiec bzdury gadasz bo juz tak łatwo nie jest!!! Nawet do sprzątania ich nie chcieli!!! I co Ty na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok