Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Irek D Kaziukow Bartoszewicz Marek Troc (6671 niezalogowanych)
71 Postów
fistaszek0524 Puke
(fistaszek0524)
Początkujący
patim napisał:
raczej od gory

Wiesz, nie chce mi się polemizować na ten temat bo to będzie zmierzało do nikąd Ty zostaniesz przy swoim zdaniu a ja przy swoim

Miłego weekendu życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Z danych opublikowanych przez GUS w lutym 2013 r. wynika, że co siódmy Polak bezskutecznie szuka pracy etatowej, a co dziewiąty nie zdołał zarobić nawet złotówki

no a facet ma 4 dzieci i jest bezrobotny ,tyle ze mogl wziasc polowe i reszte fajek przynajmniej by mial przednie kola na ziemi

i nie machal nozem tylko posiadal jak kazdy budowlaniec tyle ze jak pracowal na czarno to nie mogl udowodnic ze potrzebuje do pracy to jest legalne w Norwegi
i prwdopodobnie byl trzezwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
patim napisał:
Z danych opublikowanych przez GUS w lutym 2013 r. wynika, że co siódmy Polak bezskutecznie szuka pracy etatowej, a co dziewiąty nie zdołał zarobić nawet złotówki

no a facet ma 4 dzieci i jest bezrobotny ,tyle ze mogl wziasc polowe i reszte fajek przynajmniej by mial przednie kola na ziemi

i nie machal nozem tylko posiadal jak kazdy budowlaniec tyle ze jak pracowal na czarno to nie mogl udowodnic ze potrzebuje do pracy to jest legalne w Norwegi
i prwdopodobnie byl trzezwy

rzygać się na ciebie chce polaczku
do końca będziesz go bronił
i nigdy nie zrozumiesz,że to ty i tacy jak ty są przyczyną tej polskiej biedy
i, że to nie góra w Polszy kradnie, ale każdy, kto ma polską krew, i nadarzy mu się jakakolwiek okazja ku temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a gdzie go bronie kicho stolcowa
bronie tylko jego prawo do obrony jak kazdy cywilizowany czlowiek
ale co o tym moze wiedziec taki NKWDzista jak ty

na pewno mu sie wodka potukla przy wypadku to i smierdzial ale swiniaki jak jasta juz go skazaly ze pijany bo kazdy Polak to pijak

a tu gowno Zaprzecza również prowadzeniu pojazdu w stanie spożycia. Wcześniejsze badania lekarskie nie wykazały spożycia

i co przyjacielu czlonka stalina

w Norge mozna wejsc do sklepu z widocznym nozem jesli potrafisz uzasadnic koniecznosc posiadania
zobacz sobie w byle markecie budowlanym ilu stolarzy ma noze

a polaczkiem to jest ten ,ta co sra na Polske

a nie emigranci z rodzina na stale
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
71 Postów
fistaszek0524 Puke
(fistaszek0524)
Początkujący
patim napisał:
raczej od gory

A jednak dam Ci jeden przykład
Miesiąc temu składałem ofertę i klientem był ksiądz. W poniedziałek zaprosił mnie na rozmowę bo okazało się, że jest zainteresowany po czym powiedział mi, że kupi ode mnie towar ale jeśli sprzedam mu to bez FV na co powiedziałem, ze nie ma takiej opcji i wiesz co?? Kupił u ciecia który mu sprzedał na lewo. Teraz powiedz mi gdzie jest tutaj sprawiedliwość. Księżulek cieszy miche bo taniej kupił a cieć sobie towar w koszty wpisze - stratny kto jest?? budżet państwa chociaż ja osobiście jestem za tym, że pieniądze w rękach urzędnika są pieniędzmi zmarnowanymi ale powinny być jednak jakieś zasady i tym właśnie jest problem i dowód na to, że czyszczenie powinno być od dołu.

Co do GUS-u to jest to papierowy zapis i jeśli ktoś chce to prace zawsze znajdzie, a za jaką pensje to już inny temat ale jak jesteś w czymś dobry to biedy klepał nie będziesz

Jasta czyli mam rozumieć żeś Ty też zlodziej?? No chyba, że w Tobie już kropli polskiej krwi nie ma ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
fistaszek0524 napisał:

Jasta czyli mam rozumieć żeś Ty też zlodziej?? No chyba, że w Tobie już kropli polskiej krwi nie ma ??

masz rozumieć, że
proces depolonizacji u mnie dobiega końca
rzuciłem palenie
picie
podłość międzyludzką
i odnośnie zapytania - załatwianie sobie czegoś,bądź jak mówią niektórzy - kombinowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
czyli straciles wszelkie ludzkie uczucia ,o ile jakies kiedykolwiek posiadales
a z odruchow ludzkich pozostal ci tylko odroch wymiotny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
patim napisał:
czyli straciles wszelkie ludzkie uczucia ,o ile jakies kiedykolwiek posiadales
a z odruchow ludzkich pozostal ci tylko odroch wymiotny

tak, odruch wymiotny na ciebie
za ckliwość do tego Polaka
41-letni Polak, który 11 kwietnia spowodował w Norwegii poważny wypadek został aresztowany na cztery tygodnie. Prowadził on furgonetkę na polskich numerach załadowaną przemycanym alkoholem. Wiózł 1176 litrów piwa i 133 litrów wódki. Samochód był przeładowany o pół tony.
Kierowca jechał zbyt szybko i podczas wyprzedzania ciężarówki stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się czołowo z innym pojazdem. Na oba wozy wjechało jeszcze kilka innych aut. Na miejscu zginął 42-letni mężczyzna, cztery osoby w tym kobieta i dziecko, zostały ciężko ranne.

Sprawca uciekł z miejsca wypadku kradzionym rowerem, ale wkrótce został zatrzymany przez policję.
Wbrew pierwszym komunikatom nie ma on obywatelstwa norweskiego, a jedynie polskie. Jest ojcem czwórki dzieci.
Mieszka nielegalnie w Oslo, gdyż zezwolenie na pobyt w Norwegii już mu się skończyło. Mimo to oficjalnie utrzymuje się z zasiłku dla bezrobotnych.
Był już karany w Norwegii za kradzież, posiadanie noża w miejscu publicznym oraz za jazdę pod wpływem alkoholu, za co został pozbawiony prawa jazdy na rok.



Czytaj więcej na fakty.interia.pl/swiat/news-powazne-klop...;utm_campaign=chrome
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Bary Le
(barometr)
Wiking
Kilka takich akacji.. i każde auto na polskich numerach będzie kontrolowane na granicy!

www.aftenposten.no/nyheter/iriks/Fem-pol...66.html#.UWq5siupZo8

Samochody znów przeciążone..
Za to zamiast wyroków roku w norweskim pierdlu powinny być wyroki po 5 lat w łagrze.. może by się pohamowali.
Ręce opadają!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Kamil888)
Wiking
Mi w pracy norweg pokazał na stronie VG i spytał co o tym sądze. Głupio mi się zrobiło i wstyd Oby więcej nie było takich sytuacji....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok