Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Irek D Kaziukow Bartoszewicz Marek Troc (6682 niezalogowanych)
1 Post

(macieksz)
Wiking
co wy piepszycie?
a jak by koles zrobil to samo tylko by nie mial alkocholu na pace a ok 40 workow betonu? to co?
to ze byl na kacu i go jeszce trzymalo z wieczora to jedne- tego nie popieram a to ze nie dostosowal predkosci i mocy auta do manewru to drugie
takie zycie tak bywa on mial 0,7 promila i po 1h podobno 0,5 nie mowie ze to malo ale.....

w niemczech 0,5 jest dozwolone a w norwe na lodce 0,8
mam nadzieje ze odsiedzi swoje za wypadek ale ze akurat byl Polakiem nie robi roznicy nikomu
"przemytnicy" moim zdaniem sa ok
mnie wkurwiaja tylko zlodzieje co kradna w sklepach ciuchy, narzedzia, i wszystko co spozywcze
to sa kurwy ktorym trzeba obcinac palce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
ci co kupuja
np ja ok 50 piw w roku od pzrtemyta a reszte w sklepie
kieruje sie tylko dostepnoscia w danej chwili i dowozem do domu
proste
cena ma znaczenie dla tych co pija 3 dzienie i pacuja za 15000/miesiac
a dla czego kos jedzie z lotniska busikami? chodz sa drozsze!!!!!
bo bo taki bisik dowiezie kasie do domu z duza torba i nie musi dzieewczyna zasowac 800m z buta
albo poprosu z wygody kaziu z ryskiem sa wygodni i chca pod dom a nie targac torbe 30kg z torpu
ci co mysla na forum ze kazdy tutaj pzrelicza wszystko na kase to sie myla albo mierza swoja miara

jestem pzrekonany ze z piwem z meliny to wiekszosc idzie na latwizne w kupieniu o kazdej porze niz cena.
a ilosc % adekwatnych do ceny tez robi roznice bo za piwo 7% to juz ponad 35kr trzeba zapalcic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
mnie wkurwiaja tylko zlodzieje co kradna w sklepach ciuchy, narzedzia, i wszystko co spozywcze
to sa kurwy ktorym trzeba obcinac palce

lapy po same lokcie a nie paluszki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
patim napisał:
mnie wkurwiaja tylko zlodzieje co kradna w sklepach ciuchy, narzedzia, i wszystko co spozywcze
to sa kurwy ktorym trzeba obcinac palce

lapy po same lokcie a nie paluszki
przy samej dupie a nie po same łokcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
nie kumam tego co za problem wprowadzic w krajach cywilizacji kar nie wpolmiernie wysokich do przestepstwa?
za kradzieze powiny byc wysokie kary pozbawienia wolnosci i to trzeba odpracowac fizycznie
np za kradziez 100zl 60h pracy spolecznej a jak sie nie zgadza odpracowac to na miesiac pozbawienia wolnosci w chujowych warunkach
"wszystko zniese ale nie zlodziejstwa"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
rider napisał:
A swoją drogą piwko polskie jest lepsze niż tutejsze.
Inaczej nie byłoby takich wypadków.


Ci, ktorzy je kupuja, nie kieruja sie jakoscia, a wylacznie cena
To ci sami, ktorzy jeszcze bedac w Polsce nie poznali smaku dobrego piwa. Skad mieliby wiec wiedziec, jak smakuje dobre piwo ? Tu, w Remie chwycili najtansze z polki i twierdza, ze w Norwegii nie ma dobrego piwa

w Norge jest b.duzo dobrych rzeczy...lecz co mogą wiedzieć co nie którzy o tym,jak z PL nawet pyry zwożą byle by taniej było...a też tego wwozić nie wolno...wiec dla mnie to tez mały przestępca...wie ze nie wolno a wwozi,ale o innych się rozpisuje i gani za piwsko etc...smiechu warte
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
macieksz napisał:
ci co kupuja
np ja ok 50 piw w roku od pzrtemyta a reszte w sklepie
kieruje sie tylko dostepnoscia w danej chwili i dowozem do domu
proste
cena ma znaczenie dla tych co pija 3 dzienie i pacuja za 15000/miesiac
a dla czego kos jedzie z lotniska busikami? chodz sa drozsze!!!!!
bo bo taki bisik dowiezie kasie do domu z duza torba i nie musi dzieewczyna zasowac 800m z buta
albo poprosu z wygody kaziu z ryskiem sa wygodni i chca pod dom a nie targac torbe 30kg z torpu
ci co mysla na forum ze kazdy tutaj pzrelicza wszystko na kase to sie myla albo mierza swoja miara

jestem pzrekonany ze z piwem z meliny to wiekszosc idzie na latwizne w kupieniu o kazdej porze niz cena.
a ilosc % adekwatnych do ceny tez robi roznice bo za piwo 7% to juz ponad 35kr trzeba zapalcic

si..... kazdy mysli ze wszystko co norweskie to od razu lepsze a to co polskie to gorsze... albo na odwrot.. w norwegi szmelc a luksusy z PL sie nawiezie... huj wbijam w to... jestem w sklepie i mam ohcote na piwo to kupuje... nie robie zakupow wtedy kiedy wszyscy zeby stac jak pojebany w kolejce na 3 dni i szybko szybko, tumy w sklepie.... na spokojnie na koniec dnia... i raz na jakis czas najdzie mnie ochota na przyklad na piwo... i albo jest przed 20 albo juz po... no i co wtedy??? dzien wytrzymam... ale co jesli jest juz po 18??? no kurwa... w roku wyjdzie moze max 3 zgrzewki jak kupie... ale nie... juz niedobry jestem... pierdolnijcie sie ludzie w te cabany wasze puste... czlowiek jest wygodny, kazdy!!!! Ci co tak trabia o tym nie-kupowaniu to zapewne sami w sklepie na rzeczach z firstprice jada.. bo jak to w przyslowiu stoi: kazdy mierzy swoja miara....

pozdrawiam.... dzis bede pil norweskie ) hahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
181 Postów
D K
(antypolak)
Stały Bywalec
A dziś biedaczek się popłakał...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
norgekowal napisał:
A dziś biedaczek się popłakał...

Niech placze w celi przez wiele lat !
Bandyta !
Jak mozna go inaczej nazwac - prawo jazdy zatrzymane w styczniu za jazde po pijanemu i taka gnida pije nadal i siada z kolko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
nie wolno Krola okradac z naleznych podatkow
zamiast piwa lepiej sie truc bimbrem

to oto panstwo dba o zdrowie obywateli
po co maja zyc za dlugo lepiej niech umieraja zanim przejda na emeryture
w Norwegi nie potrzeba nierentownych ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok