Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1949 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
zalosne kurwa... bylo za darmo i bylo duzo wszyskiego kosztem wolnosci!!!
Lemingu jeden ale ci ciemnoty do pustego lba nawciskali
gdzie masz teraz wolnosc
POlicja obywatelska
nawet piwa na stadionie nie mozna wypic a co dopiero zabrac dzieci na mecz

Mahatma Gandhi
w wiezieniu czulem sie naprawde wolny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
patim napisał:

Mahatma Gandhi
w wiezieniu czulem sie naprawde wolny[/quote]

Nie bardzo rozumiem do czego chcesz odnies slowa Gandhiego. Kontekst tych slow byl zupelnie inny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
oiom napisał:
start mialem lepszy bo moj ojciec wyjechal do australii wiec co mogli powiedziec Ci ktorzy nie mogli sobie pozwolic na kupno dzinsow czy chocby kaczora donalda
w kazdej szkole byl dentysta i lekarz ZA DARMO
i


A ja sobie nie zycze gloryfikowania tych dentystow i lekarzy za darmo !!!! To bylo najwieksze badziewie jakie mozna sobie bylo wyobrazic z moralnoscia komucha. Tfu.....
Lepiej jakby ich wogole ńie bylo. Dentystka w szkole psula uzebienie wszystkim wmawiajac, ze wszystko w porzadku. Na narzekania, ze zeby bola od slodkiego, odpowiadala: to nie jesc slodkiego. Wiekszosc w szkole miala pruchnice. Jak mnie mama zabrala do prywatnego dentysty, to sie okazalo, że mialam 14 dziur.
A ci "darmowi" lekarze, to bez koniaku, kawy czy czekolady, to nawet nie chcieli rozmawiac, i to nie bylo w Koziej Wolce tylko w Warszawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
oiom napisał:syrena 102L 62 000 na mieszkanie czekalo sie 2 lata wklad to 17000 [/quote]

Nie wiem jak to byla z syrena, ale wiem jak z fiatem. Nie dosc, ze sie czekalo cala wiecznosc na przydzial, ktory oczywiscie nie byl darmowy ( a jeszcze dodatkowo trzba bylo dac w lape ), to jeszcze caly dzien wybieralo sie ten z najmniejszymi usterkami, bo wszystkie je mialy.....
Nie wiem kto dostawal te mieszkania po 2- ch latach, bo ja z mezem kazde z nas mialo pelny wklad, ale na mieszkanie nigdy sie niedoczekalismy.
Wiec oiom, daj se siana z tymi "pieknymi" czasami, dobrze pamietam jak to bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Makaryna napisał:
oiom napisał:
start mialem lepszy bo moj ojciec wyjechal do australii wiec co mogli powiedziec Ci ktorzy nie mogli sobie pozwolic na kupno dzinsow czy chocby kaczora donalda
w kazdej szkole byl dentysta i lekarz ZA DARMO
i


A ja sobie nie zycze gloryfikowania tych dentystow i lekarzy za darmo !!!! To bylo najwieksze badziewie jakie mozna sobie bylo wyobrazic z moralnoscia komucha. Tfu.....
Lepiej jakby ich wogole ńie bylo. Dentystka w szkole psula uzebienie wszystkim wmawiajac, ze wszystko w porzadku. Na narzekania, ze zeby bola od slodkiego, odpowiadala: to nie jesc slodkiego. Wiekszosc w szkole miala pruchnice. Jak mnie mama zabrala do prywatnego dentysty, to sie okazalo, że mialam 14 dziur.
A ci "darmowi" lekarze, to bez koniaku, kawy czy czekolady, to nawet nie chcieli rozmawiac, i to nie bylo w Koziej Wolce tylko w Warszawie.


ale było lepiej ,bo dostać taki etacik to było coś zmierzyć i warzyć dzieciaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Bo nie kazdego dotyczyly te 2 lata i mieszkanie, albo maluch bez usterek
Trzeba bylo stac w odpowiednim szeregu
Nie dla psa kielbasa byla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
anatol napisał:

ale było lepiej ,bo dostać taki etacik to było coś zmierzyć i warzyć dzieciaka

to nawarzyli piwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Niektorzy do dzis dzierza te "etaciki", nawet sie z tym nie kryja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
**** Wiśnik
(Wiśnik1)
Wiking
i oby w tym kraju pozostali tylko oni i ich stołki,to jest jedyny sposób -działać nie klepać jęzorem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
To jest "stara ekipa", wyrosla w czasach komuny i o mentalnosci wtedy "wyhodowanej", bez wzgledu na to, czy teraz umiejscowiaja sie z lewa, z prawa czy po srodku. Moim zdaniem nalezy wziasc na wstrzymanie i poczekac na nowe pokolenia, w nich byc moze nadzieja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok