Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1950 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
znaczy sie zyd jestes i dyskutowac nie umiesz kutasku malutki

ot metafora
pewnie jestes ten uposledzony z pokolenia JP2
takie polskie dziecko stanu wojennego
jak sam piszesz
a komune znasz tylko z opowiadan
ale tu miales hujowy start w zycie dzieki tatusiowi na pozyczkach
a co maja powiedziec ludzie co sa starsi od ciebie i to co najmniej 20 lat i wiecej

nie pisz do mnie wiecej Gimbusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
patim napisał:
znaczy sie zyd jestes i dyskutowac nie umiesz kutasku malutki

ot metafora
pewnie jestes ten uposledzony z pokolenia JP2
takie polskie dziecko stanu wojennego
jak sam piszesz
a komune znasz tylko z opowiadan
ale tu miales hujowy start w zycie dzieki tatusiowi na pozyczkach
a co maja powiedziec ludzie co sa starsi od ciebie i to co najmniej 20 lat i wiecej

nie pisz do mnie wiecej Gimbusie

w huju mam te Twoje wycieczki.. komune znam z kolejek i chowanych dolarow!!! komune znam z wiezien czlonkow mojej rodziny!!! komune pamietam bo nie wolno bylo mowic tego co sie mysli bo to byla obraza wladzy ludowej....

start mialem lepszy bo moj ojciec wyjechal do australii wiec co mogli powiedziec Ci ktorzy nie mogli sobie pozwolic na kupno dzinsow czy chocby kaczora donalda wiec pewnie dlatego taki jestes wyszczekany i uwazasz wszystkich za zydow bo reakcja prywaciarzy miala lepiej od Ciebie w przeszlosci... bo nie miales jaj i mozgu i dlatego tak bardz Ci sie podobalo w ulozonym przez komuchow swiecie!!!! bo nie potrafiles sam sterowac swoim zyciem bo kraj juz za Ciebie wszystk ulozyl i dlatego tak bardzo Ci sie podobalo!!!

GDYBY GIEREK NIE ZACIAGNAL POZYCZEK TO W POLSCE WSZYSCY WYSZLIBY NA ULICE DUZO WCZESNIEJ!!! KOMUNIZM SKONCZYLBY SIE JUZ W LATACH 70!!!! NIE BYLOBY ZADNYCH DLUGOW, ZADNEGO KRECENIA!!! ZADNYCH PLATFORM ZADNYCH PISOW I INNYCH POJEABNYCH PARTII NIEUDOLNYCH KRZYKACZY!!! W POLSCE BYLYBY AUTOSTRADY A POZIOM ZYCIA NIE ODBIEGALBY NICZYM OD SZWEDZKIEGO CZY NIEMIECKIEGO... ale za Gierka zylo sie lepiej to co ze dzieki niemu w PL jest teraz dokladnie tak ja za Gierka.... w sklepach jest duzo, wszedzie wszystko sie buduje, jestesmy gospodarka gdzie nie bylo kryzysu ale wszyscy sa niezadowoleni z wladzy....

a gimbusami to sa najwyzej Twoje skrzywdzone dzieci ktorym wpierdalasz na sile do glow ten socjalistyczny belkot!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(Arwena1975)
Wiking
tak.zgadzam sie.hehe
ale my Polacy pewnie cos zaraz wymyslimy i...dl a nas tez jakies obejscia sie znajda po nowym roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
wiec pewnie dlatego taki jestes wyszczekany i uwazasz wszystkich za zydow bo reakcja prywaciarzy miala lepiej od Ciebie w przeszlosci.
nie wiem co bierzesz ale bierz polowe
moze nie bedziesz siedzial w komunistycznej Norwegi tylko wrocisz do tej wzorowo rzadzonej przez nocna zmiane Polski

masz te drogi platne
www.wiocha.pl/794227,Co_nasz_kochany_rza...l_w_ciagu_pieciu_lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Yatsek, to o czym piszesz znasz tylko ze słyszenia... Jeszcze na koniec rada ...nie wierz we wszystko co słyszysz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Yatsek napisał:


GDYBY GIEREK NIE ZACIAGNAL POZYCZEK TO W POLSCE WSZYSCY WYSZLIBY NA ULICE DUZO WCZESNIEJ!!! KOMUNIZM SKONCZYLBY SIE JUZ W LATACH 70!!!! NIE BYLOBY ZADNYCH DLUGOW, ZADNEGO KRECENIA!!! ZADNYCH PLATFORM ZADNYCH PISOW I INNYCH POJEABNYCH PARTII NIEUDOLNYCH KRZYKACZY!!! W POLSCE BYLYBY AUTOSTRADY A POZIOM ZYCIA NIE ODBIEGALBY NICZYM OD SZWEDZKIEGO CZY NIEMIECKIEGO... ale za Gierka zylo sie lepiej to co ze dzieki niemu w PL jest teraz dokladnie tak ja za Gierka.... w sklepach jest duzo, wszedzie wszystko sie buduje, jestesmy gospodarka gdzie nie bylo kryzysu ale wszyscy sa niezadowoleni z wladzy....
[/quote]

Tego nie wiesz, jak zakonczyloby sie wczesniejsze wyjscie na ulice.
Problem nie lezy w tym, ze ludzie wyszli na ulice za pozno, tylko, ze to poszlo na marne... Komunistyczne pacholki Rosji nadal rzadza w Polsce, bo zablokowano dekomunizacje. Nic sie nie zmieni tak dlugo, jak dlugo te pacholki beda u wladzy. Wychowali i wyksztalcili sobie pokolenie "mongolow" wierzacych w to, co im podsuwaja polsaty i inne tefaleny , ktorymi teraz steruja jak pacynkami w teatrze lalek. Pokolenie pozbawione idealow, wartosci i samodzielnego myslenia. Bylam 2 tygodnie w Polsce, wlaczylam kilka razy telewizor i nie moglam uwierzyc w ten syf, klamstwa i propagande wylewajaca sie z ekranu...Jest to dla mnie niepojete, ze duza czesc spoleczenstwa w to na prawde wierzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
komuna pozostawiła po sobie ruiny i zgliszcza w 1989 r
a później Solidurność dała nam to co teraz jest
dziękujemy wam Lechowie
Wałęso i Kaczyński
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Jan Wielki
(wujek)
Wiking
Zasrany yatsek,jak komuna byla w Polsce to zes torba podloge zamiatal,a na polityce i ekonomii to sie znasz jak zyd na gwiazdach ,nie ublizajac zydowi i nie belkocz na tym forum bo nie kazdy ma ochote patrzec na te twoje wypociny.Wszedzie Cie pelno ,na wszystkim sie znasz,szkoda ze taki talent marnuje sie na budowie ,z powodzeniem moglbys piastowac jakas wysoka funkcje.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
nat pat
(oiom)
Początkujący
start mialem lepszy bo moj ojciec wyjechal do australii wiec co mogli powiedziec Ci ktorzy nie mogli sobie pozwolic na kupno dzinsow czy chocby kaczora donalda
ja pierdole co za ABS absolutny brak szyji typowy miesniak

bez dzinsow z pewexu i kaczora donalda dzieci maja hujowy start ?

w czasach kiedy nosiles pieluche w bezzebnej gebie to donaldy byly w kioskach RUCH po 65 groszy ,a levissy z pewexu rozpadaly sie po 2 tygodniach ,a elpo wytrzymywalo caly rok
piwo kosztowalo 1zl 19gr tv kolorowy 24 000 ,syrena 102L 62 000 na mieszkanie czekalo sie 2 lata wklad to 17000 a zorobki byly 9000 w kazdej szkole byl dentysta i lekarz ZA DARMO
podreczniki nie kosztowaly cala wyplate szczepionki byly za darmo

a ten twoj artykulik to moze lykna lemingi ,bo za Gierka to nie bylo doplat do zywnosci ,tylko kazdy rolnik musial oddac kilka litrow mleka i kilka jaj do skupu gratis
ale dzieci rolnikow dostawaly sie na studia bez egzaminow ,bo mialy punkty za pochodzenie
pewnie dlatego ze na wsi nie bylo Pewexu no i studia byly za darmo i jeszcze dawali stypendia

swoja droga to tatus musial dobrze dzialac w POP ze go do austri wyslali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
skrzywdzilo was zycie drodzy posiadacze ksiazeczek PZPR...
nie potraficie sie odnalesc w prawdziwym swiecie gdzie kazdy pracuje na siebie i nie ma nic za darmo....
zalosne kurwa... bylo za darmo i bylo duzo wszyskiego kosztem wolnosci!!!



ad.wujek: hmmm pracuje sobie na budowie i dobrze mi z tym, gdybym chcial byc dentysta to pewnie bylbym dentysta i hodowalbym hemoroidy w streylnym pomieszczeniu! Ty chcesz siedziec na socjalu to siedz na tym swoim jebnietym dagpenger ile wlezie!!! nikt Ci nie broni


ad. Lenka: jestes jebnieta: piszesz w innym poscie ze masz dusze anarchisty a tutaj za zniewoleniem w socjaliszmie i utopii socjalizmu sie lubujesz...

ad.oiom: w Austrii nie ma misia koali wiec nie wiem o czym mowisz frajerze
kolejny z czerwona ksiazeczka co to mu system na zle wyszedl i na stare lata do emerytury w norwegii musi jebac, bo kiedys to wszystko za damro by mial buehehehehehehe

oj, musi wymrzec jeszcze jedno pokolenie pamietajace komunizm zanim bedzie lepiej na swiecie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok