Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kolejna akcja Krzysztofa Rutkowskiego - Norwegia

Czytali temat:
(912 niezalogowanych)
1 Post

(XTC)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(ankaw)
Wiking
Zauwazyles, ze chodzilo tu o rosyjskie dziecko, majace 13 lat???
Ja mysle, ze twoja (przed)ostatnia nadzieja jest WYJAZD stad

PS. Nie wyjezdzaj! Kto bedzie rozrzucal puszki po Zubrze na Sinsen???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów

(pozazycie)
Nowicjusz
ankaw .. a ja mysle ze ONI tak samo mysla o naszych dzieciach jak ty...ach wes sie zmien tak ladnie prosze...o i juz lepiej dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
zabrali chlopcow matce bo zglosila ze jej maz norweg wykorzystuje chlopcow seksualnie,a z niej chcieli zrobic niepoczytalna,bez komentarza........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Oczywiscie jak zwykle "bez konkretnego powodu"... ekhem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(ankaw)
Wiking
pozazycie napisał:
ankaw .. a ja mysle ze ONI tak samo mysla o naszych dzieciach jak ty...ach wes sie zmien tak ladnie prosze...o i juz lepiej dziekuje

I to jest wypowiedż, normalnej, zrównoważonej kobiety???
Szukasz poparcia u krzykaczy typu XTC, namiast nie potrafisz wypowiedzieć się na żaden temat w logiczny sposób.
Co do twojego zdjęcia, to pasuje ono do serwisu randkowego. Ja, zakładając poważny post na temat dziecka/dzieci, nie dałabym avatara, na którym wyglądam jak profesjonalistka czekająca na kolejnego TIR-owca w "buduarze" przy autostradzie w Rumunii..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...jakie

ty jestes dzielne - akano!

atakujesz kobitke,ktora i tak ma juz za soba niezly dolek,a na dodatek sugerujesz jej najstarszy zawod swiata...prawdziwy bohater z ciebie!

poza tym,dosyc komicznie brzmia twoje zarzuty o braku normalnosci i zrownowazenia.

piszesz to jako osobnik,ktory nie moze sie zdecydowac jakiej jest plci i wciela sie w wyimaginowane postacie!

ale pisz dalej,jesli ci to pomaga...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Roman Tousty
(Romko79)
Wiking
popieram Rutkowskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
Grzegorz Szymczak
(Gregory)
Początkujący
Ale byłby ubaw jak p.Rutkowskiego by złapali i skazali na parę miesięcy klepania palet
Pewnie jego ekipa też by go odbiła
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(ankaw)
Wiking
Wczoraj nastapiła między mną a pania R. wymiana informacji na priv. Ponieważ obiecałam, że tych informacji nie ujawnię, dotrzymam słowa.
Mogę jednak jednoznacznie stwierdzić, że jest to osoba z wyrażnymi problemami psychicznymi, lub też pozostająca pod wpływem środków odurzajacych.. Nie jest w stanie przyswoić i zrozumieć podstawowych praktycznych informacji i rad.
Do wszystkich pieniaczy z forum oraz iLogic/PC mam konkretną radę: skontaktujcie się bezpośredno z Państwem R. w Szczecinie, porozmawiajcie z sąsiadami, dowiedzcie się jak rodzina teraz funkcjonuje w Polsce.
Póki był element sensacji, MN rozpisywała się na ten temat. Teraz, gdy nastała szara rzeczywistość, nikogo to nie interesuje. Mogłoby się niestety okazać, że kolej rzeczy nie potoczyła się zgodnie z przewidywanym przez forumowych pieniaczy schematem: odbierzmy dziecko wrednym służbom socjalnym w Norwegii, a rodzina będzie żyła długo i szczęśliwie w Polsce.
Sprawdźcie, czy tak się stało.
Potem opiszcie swoje wrażenia na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok