Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2 Posty
Borsuk7 .
(Borsuk7)
Wiking
dziwne jest to ze dziecko zostało zabrane z rodziny bez podania przyczyny. sprawa sie wyjasni to dopiero bedę przeklinał w tym wątku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
297 Postów

(Pies gończy)
Stały Bywalec
Borsuk7 gdybyś był kumaty i poczytał trochę na tym portalu jak również i oraz polskie gazety + norweskie gazety to może byś coś zakumał ale jak znam życie to z językami coś na bakier.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
piesku,dla nas sobotnie spotkanie kilku rodzin przy grilu flaszce to zadna zbrodnia normalka dla nich to juz prawie patologia bo picie przeciez jest be,choc jak nikt nie widzi sami chleja do upadlego tyle ze z rodzina i dziecmi za granicami swojego pieknego prawego kraju,rok czy dwa lata temu norkowe gazety sie na ten temat rozpisywaly,i nikt im wtedy dzieci nie odbiera chociaz tata z mama nawaleni dzien w dzien przez 3 tygodnie na campingu a dzieci same sobie,jeszcze dobrze z promu nie zjada kamperami a juz mama lub tata na dobrej bani,masz racje w tym ze lepiej zapobiegac niz pozniej ma do tragedii dochodzic ale nalezy robic to z glowa i wielka rozwaga zeby wikszej krzywdy nie wyrzadzic,pozatm inaczej bys spiewal gdyby to twoje dzieco zwineli bez slowa wyjasnienia.bo komus cos sie wydaje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tomek1 napisał:
Rutkowski jest zajebi...ty
o tak, a szczególnie rewolwerowiec. widziałem zdjęcie jak celował z pistoleta trzymając go w jednym ręku. oj chachali się żurnalisty. ale i tak w wojsku nie byłeś, to nie zrozumiesz z czego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
miho a z iloma polakami masz kontakt na codzien,moze w oslo to jakas inna norwegia bardziej cywilizowana,bo tutaj to czyste zulu gula,brak kompetencji we wszystkich urzedach bankach jak czegos nie wiedza to na wszelki wypadek sie nie nalezy,albo sie nie da/wczoraj kobitka w banku zielonej karty nie umiala mi wypisac,na szczescie muslim byl bardziej ogarniety/ i tak ze wszystkim na kazdymk kroku tylko zeby wyrwac klase,oszukuja siebie nawzajem o nas nie wspomne,nawet nie chce mi sie przykladow pisac bo wlasnie ide na grila pic wodke ktora jest bee ide bez dziecka bo jest w polsce,na szczescie,wiec mi go nikt nie porwie tutaj.w imieniu prawa
miho 30 lat temu tutaj tez bylo inaczej o tym wiem. i ty chyba zostales w tamtym czasie,i rzeczywistosc do ciebie nie dociera,bo mnie sasiedzi norwedzy nawet na pradzie oszukiwali,wiec chyba zyjemy w dwoch zupelnie roznych krajach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
miho napisał:
Kryss, ale ci tu zle w tym kraju. Nie lepiej wrocic do Polski. Tam Cie na pewno nikt nie oszuka, a i nie bedziesz musial topic zalu w alkoholu.
nie zauważyłeś, że tu każdy menel to się tłumaczy ze swojego pobytu i chlania ciepłej wódki
to dla dobra mojej córki te wszystkie wyrzeczenia
czy to Krzyś z Krakowa, czy Marianek, czy ten pokrzyżowany
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
miho ja pije tyle ze czasem wodka mi w barku zwietrzec zdazy,nie oceniaj wszystkich jedna miarka
jasta no wlasnie kazdy skads jest tylko ty z nikad.
a menelem to sam jestes,
w polsce nie jest lepiej ale nikt nie mowi ze to taki prawy i uczciwy kraj,bez obludy jak jest wiemy i nie mowimy ze jest inaczej ale mimo to to jest nasz kraj,tylko przez baranow rzadzony i dlatego wielu z nas tu jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
hmmmmm czytam i sie tak zastanawiam po co te komentarze nikt niewie co sie dokladnie stalo, a tak jak dino napisal rodzina miala upomnienia z tej instytucji, ja mialam juz do czynienia z z barnekuratorem i wiem ze tak za byle co ci nie zabiora dzieci , nawet jak sobie grilujesz i popijasz piwko ale z rosadkiem a nie ze sie napier.... a dziecko siedzi i patrzy albo musi sie samo soba zajac ,, wszystko jest dla ludzi... ,,slowa kuratorki , jezeli rodzice Nikolki ich olali to napewno zaostrzyli tylko sytuacje, a musieli miec wczesniejsze problemy z ta instucja skoro doszlo do takiego drastycznego zajscia jak odebranie malej ,a zreszta napisali w artykule

[color=#FF0000]§ 4-12 Decyzja o przejęciu opieki nad dzieckiem
Decyzja o przejęciu opieki nad dzieckiem może być podjęta w następujących przypadkach:
a) jeżeli istnieją poważne zaniedbania w codziennej opiece nad dzieckiem, albo jeżeli istnieją poważne zaniedbania w zakresie komunikacji osobistej oraz bezpieczeństwa jakiego potrzebuje w stosunku do swojego wieku oraz rozwoju.[/color

matka sama powiedziala ze byla w polsce ponad miesiac , dziecko bylo rozumiem tylko z ojcem ,teoretycznie , bo ojciec chyba pracowal ...
wiec z kim byla mala jak on byl w pracy????? to bylo dla nich wystarczajacym powodem zeby zabrac Nikole niejest ona wystarczajaco duza zeby byc sama po szkole. kilka razy moze przyszli jak on byl w pracy mala byla sama i padla decyzja jaka padla , moze zbyt pochopnie ale takie maja tu prawo , norek wysle dziecko do sfu po lekcjach a polak oszczedza lepiej niech w domu posiedzi samo . takie ja mam stanowisko w tej sprawie i finito a wy myslcie co chcecie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok